Chmatákov online


Fórum – Questy, eventy, úkoly a mnoho další

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Questy, eventy, úkoly a mnoho další

Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Zdravím všechny co si tohle právě čtou,

Jelikož jsem prostě bohatý tak jsem se rozhodl se s vámi podělit o moje bohatství z mojich autoQ popřípadě i některých Questů od našich štědrých GM.

Nejsem žádný čaroděj abych vám psal o Questech přímo ve hře formou příkazu pro všechny ve hře, takže všechny moje eventy, úkoly apod. budu psát přímo sem do tohoto tématu vždy řádně dopředu ať se může zúčastnit co nejvíce chmatáků.

Budu rád za jakoukoliv podporu ze strany GM když bude potřeba, dík.

Peace a šukejte.
# 14.8.2019 13.35
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

Stránky: 1 2

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Cosmo, jestli budeš chtít, nějaký itemy na Q ti hodím, stačí si říct ve hře nebo mi napiš na FB :)
# 10.10.2019 17.51
Obrázek
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Mezitím tu rozepíšu průběh Questů

1. 10:00 Cesta za pokladem - Chápu, bylo ještě pro některé brzo a spali jste, ale i přesto došlo pár lidí a nakonec pan Xupra usnul v polovině cesty a odpadlxD . Další hráč nemohl najít finální místo takže odpadl jako další, nakonec vše vykopal jen Uzeny, takže alespoň někdo mohl mít důvod být spokojený. Bylo zakopáno několik truhel pokladu, otazník, zbraně a pytlíky s chk.

2. 11:00 Raid na Zuřivce - Tentokrát už bylo aktivních lidí dost, hádám že na zuřivce nalítlo tak dobrých 6 lidí + jako bonus jsem tankoval já s modrým gladem, za last hit byla bonusová odměna otazník a 25k. Zbytek hráčů dostalo buď drop ze zuřivce nebo 15k odměnu za účast.

3. 12:00 Všichni proti mě - Upřímně jsem nečekal že proti mě vyhrají pouze 2 hráči a to Valsorim (V20) a Suka. Každý hráč měl 2 pokusy proti mě na výhru. Nakonec si tito 2 hráči dali souboj o dvojnásobnou odměnu. Výhercem tohoto Questu byl hráč Suka - 2 otazníky a 50k chk. Zbytek hráčů dostalo cenu útechy v chk.

4. 14:00 1v1 s dýkama - Nikdo nedorazil, tento Quest přesunut na jindy

Zbytek Questů přesunuto na jindy kvůli výpadku.



Naposledy upraveno: 14.10.2019 0.19

# 13.10.2019 12.39
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Možná si ty Q měl začít dělat až odpoledne třeba od 14 do 22, jelikož přes den jsou lidi v tahu a troufám si i říct že kolem 17 hodiny je jich tam nejvíc.
# 13.10.2019 15.06
Povoluji skiny. :-[
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Rozhodl jsem se udělat mini Q, když furt všichni chtějí sošky tak ve 4. městě je jedna GM soška zakopána + jako menší bonus tam je i white lama.

ctrlv.cz/9hMC
ctrlv.cz/nsgk
ctrlv.cz/62zo

White lamu vykopal Xupra!
O GM sošku byl nakonec kill Q.

# 21.10.2019 20.49
Povoluji skiny. :-[
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Nádhera:-[

Dnes v 19:00 proběhne soutěž na podium po delší době a potom taky nějaký ten kopáček. Určitě se můžete těšit na pár otazníků, pytlíky s chk a další věci.
Sraz si dáme klasicky u banky v chobotově;-)

Edit: 2 lidi aktivní, přesunuto na zítra 20:00 (čtvrtek 24.10.)
# 23.10.2019 15.45
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
Aby som nerobil nove téma napišem to sem jedna sa o to že chcem spravit Q o moje vipka aj tak už moc ľudi to nehra tak mi tie veci nebudu chybať dali by sme si to pravdepodobne v SOBOTU v Q sa bude nachadzat red GM potvora, pruhledny chobot, vodni chobot, biela lama a tak ďalej bol by som rad kebyže tam bude niaky GM presný čas ešte upresnim:-D
# 9.12.2019 17.08
 
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Xupra se na to vysral?3-(
Viděl bych to dneska na nějakou afterparty dneska od 20:00 na mojem ostrově, takže kdokoliv chce tak dojděte pokecat. Nejlíp samozřejmě rovnou i s plug djem ať to stojí za to. No a pokud nepůjde příkaz na ostrov tak asi klasika chobotov banka.
Pokud bude chtít někdo rozsekat prdel s mystikem není problém a dáme klidně 1v1 :twisted:
# 14.12.2019 17.51
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
Quest včera nebol z dovodu že som nemal PC a ako som pozeral na mobile vela ludi nehralo tak povedzte kedy mate čas a niečo vymyslimexD
# 15.12.2019 10.24
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Questy, eventy, úkoly a mnoho další

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.