Chmatákov online


Fórum – Mrtvej chmat?

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Mrtvej chmat?

MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
Ahoj komunito, hraje někdo chmatákov ? Od 30.10. jsem na chmatu strávil cca 10 hodin i s afk, potkal jsem asi 8 rozdílných hráčů, nějaké jsem samozřejmě podělal o jejich těžce vydřené věci. A zajímá mě jestli vůbec je ještě nějaký život na chmatu? Jestli vůbec má cenu zapínat chmat kvůli tomu abych logl prošel mapu a čekal 5 vteřin než budu moct hru zavřít. Děkuji za negativní i pozitívní odpovědi.
# 3.11.2019 19.23
Obrázek

Stránky: 1 2

Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Když se daří tak většinou kolem 17 hodiny je někdy i 15 hráčů, já se do hry chodívám dívat pouze po večerech kde si aspoň pokecám s clydem a sem tam i někoho potkám.
# 3.11.2019 19.27
Povoluji skiny. :-[
MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
Tak to máš velké štěstí že loguješ,když ve hře je více jak 2 hráči, to se mi povedlo za těch 10 hodin asi 2x jednou tam byli asi 4 i se mnou :D
# 3.11.2019 19.34
Obrázek
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
Ako skončili letne prazdniny počet hračov za vyrazne znižil mam tam dve banky plne vipiek asi bude wipe si myslm ale urobim o tie vipka Q
# 3.11.2019 21.12
 
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web

Xerow:Ako skončili letne prazdniny počet hračov za vyrazne znižil mam tam dve banky plne vipiek asi bude wipe si myslm ale urobim o tie vipka Q



Ty máš nahráno něco okolo 300 hodin a i přesto nemáš všechny vipka. Máš co dohánět.
# 3.11.2019 23.38
Povoluji skiny. :-[
pan black
uživatel
SZ
Je to nuda
# 4.11.2019 8.06
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web

pan black:Je to nuda


Pan Black je nuda :)) člověk který měl práva a logl do hry jednou za měsíc seš tupec nic víc
# 4.11.2019 12.46
 
MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
:D :D :D
# 4.11.2019 15.09
Obrázek
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
že zrovna tobě to vadí že tam nikdo není když si vždycky noulajfoval aj přes noc xd
suverénně není jediný důvod teď hrát
# 4.11.2019 17.11
Obrázek
pan black
uživatel
SZ
Cyrdo bavime se tu o tom jak stojí chmat za picu mezitím co jsi gm, nebavíme se o tom jak jsem byl úžasný top gm já oki ? (to byli ty časy když byl full server - specielne když jsem lognul hihi - když logneš ty tak na tebe každej sere.)

Aby člověk poznal ze tu je nuda, nemusi ani logovaat do hry :D, status serveru mluví za vše.

cs
# 4.11.2019 18.08
 
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Řekl bych že je jedno kdo je správce, spíš jde o to že je to už nějakej pátek co Black měl práva a od té doby z té hry dost lidí vyrostlo tak bych neřekl že cyrda je špatný správce, jen nejsou lidi , co si pamatuji cyrda loguje dost často a kdyby byli lidi tak bych i řekl že je lepší gm než si byl ty, ale věc názoru.
# 4.11.2019 18.31
Povoluji skiny. :-[
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web

pan black:Cyrdo bavime se tu o tom jak stojí chmat za picu mezitím co jsi gm, nebavíme se o tom jak jsem byl úžasný top gm já oki ? (to byli ty časy když byl full server - specielne když jsem lognul hihi - když logneš ty tak na tebe každej sere.)

Aby člověk poznal ze tu je nuda, nemusi ani logovaat do hry :D, status serveru mluví za vše.

cs



:-D :-D :-D blacku teď si mě fakt rozesmál já nejsem člověk který rozdal miliony a s choval si miliony po X ACC a muselo být wipe :-D :-D a Pak si jako malý chlapec vybrečel práva znova a mrdal si na to jak malá holka co dostala nového robertka tak do koho se tu sereš ty hňupe
# 4.11.2019 22.36
 
kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
Tak proč neudělat, že jednou za měsíc, třeba každou první neděli od 14-18 si všichni zapnem chmat, zahrajem a bude tam víc lidí a bude to mít smysl.
# 5.11.2019 12.08
PLS škodí zdraví!
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
jako pokud tam konečně bude i někdo jiný než xupra a gang tak klidně žejo
# 5.11.2019 12.24
Obrázek
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
Čo maš prroti tomu že afkujem :-Dlol
# 5.11.2019 14.36
 
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web

kartinek:Tak proč neudělat, že jednou za měsíc, třeba každou první neděli od 14-18 si všichni zapnem chmat, zahrajem a bude tam víc lidí a bude to mít smysl.




Lognout můžeš pokaždé, lidé pak tu pak vidí že je třeba 5 lidi aktivních a kouknout se do hry a když jich tam bude 10 připojí se další a tak dále..
# 5.11.2019 19.57
Povoluji skiny. :-[

Stránky: 1 2

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Mrtvej chmat?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.