Chmatákov online


Fórum – Questy, eventy, úkoly a mnoho další

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Questy, eventy, úkoly a mnoho další

Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Zdravím všechny co si tohle právě čtou,

Jelikož jsem prostě bohatý tak jsem se rozhodl se s vámi podělit o moje bohatství z mojich autoQ popřípadě i některých Questů od našich štědrých GM.

Nejsem žádný čaroděj abych vám psal o Questech přímo ve hře formou příkazu pro všechny ve hře, takže všechny moje eventy, úkoly apod. budu psát přímo sem do tohoto tématu vždy řádně dopředu ať se může zúčastnit co nejvíce chmatáků.

Budu rád za jakoukoliv podporu ze strany GM když bude potřeba, dík.

Peace a šukejte.
# 14.8.2019 13.35
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

Stránky: 1 2

Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype
Za mě hezká přihláška, jsem pro.
# 15.8.2019 3.55
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz
ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ
BB
# 15.8.2019 16.13
Obrázek
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Zdravím,

Zítra v neděli 22.9.2019 v 10:00 proběhne Quest s názvem - Velká cena bleskové hole


O co půjde?
Jde o klasické PvP mezi hráči ve formě 1 proti 1.
Ten co vyhraje souboj, postupuje do dalšího kola, ten co prohraje tak vypadává z Q.

Podmínky pro účast:
Povolání mystik nebo léčitel na kterém máte 100% mystiky a manu.
Jediná věc kterou budete mít u sebe bude blesková hůl

Pokud bude někomu něco nejasné, může se zeptat ve hře před začátkem.
Sraz si dáme v ostrovicích u banky.
Budu rád za jakoukoliv asistenci ze strany GM ať už systémovou zprávou ve hře nebo dozorem na Questu.
# 21.9.2019 11.10
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Tak jo, musím říct že jsem mile překvapený. Quest proběhl hladce bez jakýchkoliv problémů i bez dohledu GM. Účast byla taky překvapivá :)
Nejdřív jsme všechny zabili, přesunuli se na pvp ostrov jen s bleskem a 250 HP které doplňoval můj léčitel. Některé souboje byly těsné, někomu zbylo ještě 150 HP, ale snaha se ocenila.

Odměny byly následující:

1. Místo - Bionicle - 200k + červený zevloň
2. Místo - Valsorim - 100k + gladiátorská helma
3. Místo - Living Death - 75k

Zbytek hráčů co vypadlo dostalo cenu útěchy 15k chk.

Screenshot z Questu:
http://imgur.com/a/wZuy19B

Podle toho co jsem četl ve hře, spokojenost hráčů byla a časem rád udělám podobný Quest ale s jiným povoláním :)
# 22.9.2019 10.33
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Fredy_Guvno
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
krása
# 22.9.2019 11.05
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Zdravím,

V pondělí 30.9.2019 v 18:00 proběhne Quest s názvem - ANO x NE

O co půjde?
Všichni půjdeme společně na nějakou část mapy která bude rozdělené na 2 strany, strana ANO a druhá strana NE. Budu vám v průběhu pokládat otázky na které bude odpověď pouze ANO nebo NE a pokud bude podle vás odpověď ANO, stoupnete na stranu ANO. Otázky budou čistě jen z chmatákova, ti co špatně odpoví vypadávají a poslední co zůstane tak vyhrává, hrajeme pouze na první místo :) Zbytek hráčů dostane cenu útěchy ve formě chk.

Sraz si dáme u Lojzy ve Lhotce v 18:00.
Budu rád za jakoukoliv asistenci ze strany GM ať už systémovou zprávou ve hře nebo dozorem na Questu.
# 29.9.2019 16.25
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
No každopádně tentokrát nás navštívil i Pers a dohlížel na Quest a dost pomohl za což mu samozřejmě děkuju a myslím že není co vyčítat, hráči byli spokojení a Quest běžel jak po másle.
Nakonec jsme hráli o první dvě místa, každopádně ten souboj o druhé místo byl zajímavější protože Xupra si přehodil odpověď a díky tomu nakonec prohrál.

Odměny:
1. Místo - Uzeny - GM soška
2. Místo - Dope - GM soška

Zbytek hráčů dostalo cenu útěchy 30 000chk

Screenshot z Questu:
http://imgur.com/a/sZOeVzp

Příští Quest si dáme opět bojový jako byl ten můj první, ale tentokrát s dýkama :)
# 30.9.2019 18.25
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Jen mě napadlo, když už tu má Cosmo questy tak to píšu sem než abych zakládal nové téma. Možná by bylo i dobré dělat Q o postavy, třeba nějakou akci na 2 týdny aby se opět něco sbíralo a pak by dostal třeba upíra na bojový acc, nebo prostě vyskillený jedno povolání na max, aspoň by se zvedl zájem o kill Q, každý chce jen kopak. Pers psal že se něco zamýšlí s ostrovy tak tohle byl jen nápad každopádně by se o to museli starat asi GM.

Na všechny povolování je nějaký AutoQ a tak kdyby někdo hodil upíra i na 9 lv a poslal třeba screen tak by si mohl říct dejme tomu o nějaký skill na 100. Uznávám že síla 9 je dobrá věcička ale chápeme se.
# 4.10.2019 22.04
Povoluji skiny. :-[
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
cski, jelikož mám dnes narozky, tak nějak kolem deváté cca bych udělala losovačku o GM sošku, možná pár itemů navíc, podle lidí.
# 7.10.2019 18.25
Obrázek
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web

Stigma:cski, jelikož mám dnes narozky, tak nějak kolem deváté cca bych udělala losovačku o GM sošku, možná pár itemů navíc, podle lidí.




Všechno nejlepší k narozeninám :-[
# 7.10.2019 18.53
Povoluji skiny. :-[
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
Taktiež prajem všetko najlepšie Terka :-D
# 7.10.2019 19.13
 
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
http://ctrlv.cz/shots/2019/10/07/uqAW.png

Screen z Q. Stigma dnes slaví 21. narozeniny. <3
# 7.10.2019 21.30
Povoluji skiny. :-[
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Krása :-[, opožděně všechno nejlepší a škoda že jsem tam být nemohl kvůli práci, doufám že za rok se tady sejdeme znovu
# 8.10.2019 13.49
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Jste lásky, děkuju :)
# 8.10.2019 21.39
Obrázek
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Ahojte všichni:twisted:
Jak už všichni víme tak v sobotu večer cyrda udělá větší Questík když pojede na nějakou dobu pryč, tím pádem bude ve hře živo o víkenduxD
Tímto příspěvkem bych vás rád pozval na Nedělní maraton Questů
Budu pořádat různé druhy Questů a začneme už dopoledne od kopáků až po killáky, každý hráč si najde ten svůj oblíbený Quest takže budou všichni spokojení:-[
Rozpis Questů na neděli:
1. Cesta za pokladem - 10:00
2. Raid na zuřivce - 11:00
3. Všichni proti mě - 12:00
4. 1v1 PvP s dýkama - 14:00
5. Soutěž - 16:00
6. PvP v týmu s gladiátorskými zbraněmi - 18:00
7. Hledačka - 19:00
8. Ruská ruleta - 20:00
9. Afterparty soutěž o nejlepšího tanečníka - 21:00

Všechna pravidla a průběh Questu vám vysvětlím přímo ve hře
Odměny budou o něco menší když bude nabitý program už od rána a navíc budete toho mít dost od cyrdy ze soboty, ale nějaká ta GM soška se určitě najde, takže no stress8-)
Sraz si dáme pokaždé u banky v chobotově a doufám že všechno proběhne v pořádku bez problémů, kdyžtak budu rád za nějaký ten dohled od GM, dík
# 10.10.2019 6.31
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Questy, eventy, úkoly a mnoho další

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.