Chmatákov online


Fórum – Tvorba by Ryan *

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Tvorba by Ryan *

Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Zdravím,
měl jsem nějaký volný čas a zkoušel dělat v InkScapu (asi 2 hodiny trvalo než jsem pochopil jak to funguje) no a jelikož se mi líbil skin ID 93 udělal jsem ho trošku dle svého, měl jsem v plánu udělat i pár itemů ale tak to už by záleželo na vás zda by jste uvítali něco v mém stylu.

Edit: Oči, pusu, nos je možné že to najdete na internetu, někde se inspirace brát musí.

Edit2: Pokud tě napadne co bych mohl udělat, klidně mi napiš PM nebo ve hře. Mám teď namysli itemy.

Edit3: 1. skin ve hře nebude, jsou tu již 2 a jen jsem zkoušel + přidání chobota.

Edit4: Černé bylo nejspíš dost.


1. Upravené ID 45,93 (Ryan) X

Obrázek


2. Emo klučina dle svého (Ryan)

Obrázek

3. Bojový chobot

Obrázek

4. Yu Phoenix (pokus)

Obrázek



Naposledy upraveno: 4.11.2019 22.30

# 22.9.2019 23.47
Povoluji skiny. :-[
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 65 %     Hlasovalo: 10

Stránky: 1 2

Fredy_Guvno
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kamo bracho nic nevidím prosím o pomoc
# 23.9.2019 7.01
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ

Arogantní: (asi 2 hodiny trvalo než jsem pochopil jak to funguje)


kdyz poprve vidis jeji mezinozi
# 23.9.2019 7.10
Obrázek
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
Když rozkliknu nic se nezobrazi
# 23.9.2019 15.14
 
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Už ho vidíš.
# 23.9.2019 16.38
Povoluji skiny. :-[
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Namaluj nějamý item lol
Přemaluj nějaký stávající
# 9.10.2019 9.19
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Pokusím se, přemalovat nějaký choboty. :-)
# 9.10.2019 11.10
Povoluji skiny. :-[
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Kly z dolního pohledu vypadají nic moc, proto kdyby měl někdo radu jak to zlepšit tak bych si jí rád přečetl.
# 10.10.2019 0.10
Povoluji skiny. :-[
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Zdají se mi moc velké a daleko od sebe. Jinak ok
Chci čínského draka xD
# 10.10.2019 7.25
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Chmmm, jako joo, jde to, jen si s tím ještě trochu pohrát, aby to bylo stejnoměrný, plus zepředu ty kly by chtěly. Poradím ti ale. Udělej je spíš směrem dolů jako to má slon, než úplně dopředu.
# 10.10.2019 13.06
Obrázek
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Jasny no, pohrát si s tím ještě musím tohle je jen takovej přibližnej vzhled co chci udělat, a děkuji za radu.
# 10.10.2019 19.03
Povoluji skiny. :-[
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Až dodělám chobota, jsem ochoten se vrhnout na nějaký skin udělal bych to free jelikož mé dovednosti nejsou na takové úrovni abych za to dostával placeno, měl jsem dělat groota ale s tím chci počkat jelikož stínování mi nějak moc zajim nejde. Tak klidně pm nebo tu.

Stejně jako CH tak i Inkscapu se věnuji pouze od neděle do středy.
# 11.10.2019 21.06
Povoluji skiny. :-[
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Čirou nahodou co sem si odpálil ntb sem zajedu na Chmatakof ofyšl pejč a vidím tohle ...
Okej, zhodnotím to jakoby nějak jo?

1. Skin - okopírované od již používaného (dlouhodobě) skinu ze hry ...
Nakreslený a nápad je good.. ale prostě - tohle se kreslilo v PXA před XY lety, ju?

2.Skin - fajn vlasy, ale ze strany je až moc ta hlava kulatá, vzhledem k přednímu pohledu...

No a chobot.. je to upravenej nápad co tenkrát tam někde kdysi v pokoji vymyslel nějakej kurva profi grafik...
takže jednoduše - je to hezký, ale s novými tvary = větší zájem, tím pádem pak i samotná hodnota itemu ve hře. Tohle mám až moc okoukané..

Pokračuj dál, určitě se těším až sem znovu přijdu a uvidím tu nějakou mrdu ke který ani nebudu mít co říct.... poslední kdo mě napadá , že nakreslil fakt mrdu chobota je Stigma.

# 13.10.2019 18.54
Smrdím
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Cením si každého názoru, k té 1. ano na tom skinu jsem jen zkoušel jak co funguje, 2. máš pravdu že ze strany je to takové ehh, ale já buď nakreslim dobře předek nebo bok a když mi vyšlo tohle bral jsem to jako good, i přesto vím že by to mohlo být lepší, k té 3. absolutně nemám ponětí o čem mluvíš, jelikož toho chobota jsem nikde nehledal jen abych trefil tvar tak jsem použil jako předlohu hnědého chobota a toho jsem jen vylepšovat různými tvary jako kly, ostny apod... Ale je to zajímavá připomínka že už se o to někdo asi pokoušel.

Jak jsem psal věnují se tomu jen 4 dny tak proto to tak i vypadá ale na příštím skinu si dám záležet.
# 13.10.2019 19.29
Povoluji skiny. :-[
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
jako je to low effort, co na to říct
podívej se na gestapa, taky začal jen obkreslováním anime postaviček, on akorát teda neměl potenciál na to udělat něco lepšího a pokračoval ve tvoření sraček, tak doufám že tímto se neinspiruješ

ale ne, pokračuj, někdo tu grafiku teďka dělat musí, mě naštěstí už skončila smlouva
# 13.10.2019 21.56
Obrázek
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Nějak se neinspiruju nikým, kreslím co mi přijde vhod a co se mi třeba líbí. Pak už je jen na ostatních co by chtěli ve hře. Ale děkuji cením si toho.
# 13.10.2019 21.59
Povoluji skiny. :-[

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Tvorba by Ryan *

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.