Chmatákov online


Fórum – šípy

Fórum » Komunikace se správci » šípy

Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Ahooj mám taký "problém" s kupovaním šípov jedného krásneho dňa som si kúpila 2k šípov a na druhý deň (bez kill celú dobu) si lognem na acc 600 šípov(nejak som tomu velkú pozornosť nedávala) potom som killila a mala som 400 šípov (čo je logické po killení) a tak som sa rozhodla ísť na nákup šípov minula som 20k pozerám a šípov 460? :D rlg a zrazu len 410 :D skúsila som kúpiť dalších 10šípov no výsledok rovnaký šípy miznú ale ako náhle sa prirátajú a rozkliknem dalšie odráta mi ich a každým rlg sa mi odrátajú na menej a menej.
Neviem či to robí len mne alebo viacerým hráčom.
Môj acc : Čtyrka
# 23.8.2019 18.31
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Je možný že ti to buguje myslivka pokud ji máš, já měl problém na bojovníkovi že když jsem měl zlatou helmu a dokoupil náboje tak mi je to přidalo ale nemohl jsem střílet a vždy po rlg jsem měl zase náboje na 0 pak jsem sundal přilbu, koupil náboje a jednou vystřelil tak už to šlo v pohodě mohl jsem ji znova nasadit. Ale kdyby mě Slaeer neupozornil tak bych se na to vysral a neměl bych bojovníka. XD
# 23.8.2019 18.46
Povoluji skiny. :-[
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Arogantní:Je možný že ti to buguje myslivka pokud ji máš, já měl problém na bojovníkovi že když jsem měl zlatou helmu a dokoupil náboje tak mi je to přidalo ale nemohl jsem střílet a vždy po rlg jsem měl zase náboje na 0 pak jsem sundal přilbu, koupil náboje a jednou vystřelil tak už to šlo v pohodě mohl jsem ji znova nasadit. Ale kdyby mě Slaeer neupozornil tak bych se na to vysral a neměl bych bojovníka. XD


hm zaujmavé bolo to asi naozaj myslivkou každopádne ked ju znova nahodím znova mi odýdu šípi :/
Díky za radu :)
nevie niekto či to robí aj s aurou? alebo s aurou nie?
# 23.8.2019 19.25
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Aury jsou v pořádku, aspoň tedy červená.
# 23.8.2019 19.47
Povoluji skiny. :-[
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
Nesmis met myslivku bo mas lockle cislo od nasazeni a nic tvuj total sipu nezmeni, ubirani ani pridavani. Pri zlute aure total navysis z 0 na 40, ale pak se zas vrati na stejnou hodnotu jakou si mela pred silencem.

Arogantní:Aury jsou v pořádku, aspoň tedy červená.


Bruh
# 24.8.2019 6.57
Obrázek
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Ehm mám podobný problém včera som si na pobudu kúpila 10k nábojov (neviem či som mala kulich alebo nie) a dnes ráno killim chobota prejdem portom mi nešlo strielať myslela som si že sa to buglo rlg som a zrazu nábojov 0 (to som už mala na hlave kulich :D )

Mala som tú zbran pre pobudov a ráno som mala ešte 9k náboj neni šanca aby sa minuli na 1 chobotovy tou zbranou
# 27.8.2019 10.04
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.

Fórum » Komunikace se správci » šípy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.