Chmatákov online


Fórum – Jak to tak plyne..

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Jak to tak plyne..

Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
čus, čistě dotaz pro lidi kteří ještě občas checkují forko stejně jako já

Myslíte si že je toto už opravdu konec? Je podle vás něco reálného co by dokázalo oddálit konec? Co tě donutilo k tomu už hru nezapnout?

Jen na rozproudění konverzace xd
# 5.5.2019 19.51
Obrázek
Persizc
uživatel
SZ
pridat do baru stripterky
# 5.5.2019 20.19
 
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
V tuto dobu to vždy upadá přes léto.
Upgrade webu a hry.
# 6.5.2019 6.59
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
theDoxeris
uživatel
SZ
zkus napsat každému hráčovi na fb/ig xd
# 7.5.2019 15.18
 
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Nehraju od doby, co proběhlo Wipe. Opravdu se mi nechce znovu skillit postavu a znovu šetřit na ostrov, který jsem před wipe mohla mít, jelikož jsem si nahrabala chk. Ten čas, co teď sdílím s prací, prostě do chmatakova už vkládat nemůžu a ani nechci.
# 9.5.2019 10.03
Obrázek
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Nedávno sem to zapl že se podívám jak to tam probíhá když to bylo takovou dobu vypnuté... Trávil sem na CHO spoustu času který teď věnuji úplně jinam... Někam kde ten čas za to, stojí a pomůže to :)...

Jinak úpravy které proběhli byly fajn akorát hráči co hráli kdysi byly lepší oproti těm co hrají/hráli teď v posledních dvou měsících.
# 9.5.2019 11.29
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
pan black
uživatel
SZ
Co přestali hrát legendární hráči jako djluka2 nebo myjuno, ztratil jsem o hru zájem. No jinak, jak píše Stigma, to posledni wipe byla chyba. Poděkujme tedy naším super správcům, co si nenechali poradit a konečně zase po nějaké době zazdili Chmatákof. Btw: Server běžel pouhých 68 dní od posledního wipe, ale i přes to měl někdo(Solzeking) nutkání udělat další.

Měli by jsme všichni založit téma jako nations a všem sdělit, že naše dobrodružství plná cesta pokojného chmatáka je u konce.
# 9.5.2019 17.14
 
theDoxeris
uživatel
SZ
ten wipe to dost zabil, protože během půl roka dát 3-4 wipy a vždycky to skillit odznova je usseles.
mě na tom chmatu sralo že řemdové se nešli už tak podělávat jako dřív, kvůli 1000 hp a vteřinovém regenu jsem to mohl podělávat jen za pomocí wpe v blue zoně dokuď i to nebylo zrušeno xd
vím je to cheating ale pro mě to je prostě něco co k té hře patří xd
# 9.5.2019 19.34
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Kdyby hrál někdo koho znám vratil bych se k chmatakovu no :D :-D:-D
# 19.5.2019 23.52

Obrázek
*Invicible*
uživatel
SZ
Páána... prídem po roku a už len plač a krík že to nikto nehrá.
Hru neoživíš bez ľudí. A táto hra bola hlavne o nich. Či už deti,retardi,nerdovia,bugery, dobrý kileri, alebo len fajn hoši a iný pošuci toto dokopy robilo túto hru výbornou hrou.

Od lhotky kde bolo pls pls pls, kilenie afk hráčov len tak, bugeri rybiek za 8chk aby boli lóove až po banku pri trhu kde sa každý predvádzal aký je retard akého ma chobota,čiapku atď až po jemné rozohratie na trh menším kilingom a vletenie do 4 mesta na dobrý fight atď...atď..

Bola to dobrá etapa môjho života ale nič netrvá večne.
(2009-2015) Drvič
# 28.5.2019 20.24
slabučky killer :( :'(
MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
Chmatakov K.O. :D :D Prostě přes léto i ty děcka co tu drželi alespoň aktivitu 5 hráčů ve hře, ti hrát chmatákov nebudou...
# 1.6.2019 17.26
Obrázek
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ani třetího zaklínače jsem "nedohrál" tolikrát jako chmatko.
Dokavaď chmat nebude mít contentu aspoň o velikosti 500mb tak už myslím, že se k tomu nedostanu.
# 3.8.2019 1.41
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Jak to tak plyne..

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.