Chmatákov online


Fórum – Návrat Ekonomiky ?

Fórum » Komunikace se správci » Návrat Ekonomiky ?

Solzeking
Chmazka
Ve hře: SolzeKING
SZ Mail
Zdravím, chcel by som poprosiť o vysvetlenie Vášho výroku "návrat ekonomiky do hry" o ktorom sa rozprávalo po konci YEEZIČKA ako chmazky. Vtedy sa vo veľkom hovoril ako budú Q s malými odmenami a že hráči niesu schopný prísť na Q kde je malá odmena.Tento nápad s malými odmenami bol super ale trval asi tak týždeň.Nápad Blacka o turnaji super chválim skvelý nápad zaslúžené odmeny kedže turnaj trvá dlho.Nápad tuším Persa s muchomurkami super takisto si človek za zbieranie zaslúži ten item. Ale nepochopím predvčerom o 23:00 zakopanie GM sošky v lhotke,predtým 2 hodiny zakopaná GM soška na strelnici a deň na to Koly na KillQ ktorý trval cca. 15 minút odovzdá víťazovi Tigra? ,mal hodnotu 1kk a niekto to získal za 15 minút,ako k tomu prídu tí čo chodia na turnaj a snažia sa aspoň o 3 miesto za VIP chobota?,alebo tí ktorí každý deň zbierajú malémuchomúrky?. Takýmto štýlom sa vraciame nie k odmenam Yeezička 50k za otázku ale ešte horšie 1kk za killQ. Ak som niečo zle pochopil kľudne mi to vysvetlite možno sa mýlim ale moj názor je že ak každý deň niekto získa VIP item za týždeň môže byť WIPE. Pokiaľ chcete budovať ekonomiku a udržať zdravú hodnotu VIP itemov treba vedieť najprv ako.Uvedomte si,že hodnota CHK sa odvíja od hodnoty VIP itemov ničoho iného...Už len pre príklad Cyrdov Tiger z hodnoty 1kk za včerajšich 15 minut klesol na 500-600K takže výborná práca v uvodzovkách. Pokiaľ nerozumiete slovu ekonomika nemôžte ju chcieť budovať ;-) NO HATE cením všetok Váš čas čo nám venujete :) Ďakujem



Naposledy upraveno: 19.1.2019 9.30

# 19.1.2019 8.44
 
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
taky jsem byl překvapený když jsem na  soutěži slyšel o tom jak to s odměnami bude opatrné a pak vidím ve hře už dost vipek
má někdo přehled v tom kolik gm sošek padlo z autoq? neptám se na přesné číslo ale tak jestli to bylo zhruba 3, 5..
# 19.1.2019 8.51
Obrázek
Solzeking
Chmazka
Ve hře: SolzeKING
SZ Mail
ÁNO niekedy mám pocit,že sa to mení na fun server.Chudáci tí ktorý chodia 3 týždne na Turnaj PVP a potom v jeden večer niekto za 15 minutový KILLQ dá VIPKO len tak pritom by potešil aj roták,uzi alebo biely kulas :)
# 19.1.2019 8.58
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Jestli je to tak jak pises, tak to pujde opet a zase do kopru. Kdyz se timhle zpusobem a takhle ve velkem meritku budou do hry dostavat přímé vipka, gm sosky a velky obnos chk, zaverem bude ze ve hre bude opet xxx vip predmetu ktere nebudou mit zadnou cenu. Taci co hrali pred wipe urcite ví, jak to ve hre vypadalo a delal jsem to same co se deje momentalne ted. Takze bych se mirnil a odmeny rozdaval v mensim meritku.
# 19.1.2019 9.00
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web

bionicle19:taky jsem byl překvapený když jsem na  soutěži slyšel o tom jak to s odměnami bude opatrné a pak vidím ve hře už dost vipek
má někdo přehled v tom kolik gm sošek padlo z autoq? neptám se na přesné číslo ale tak jestli to bylo zhruba 3, 5..




Mě jich padlo 7
# 19.1.2019 9.11
 
RemdaB
uživatel
SZ
Mě to taky celkem štve,tolik čipem už je ve hře a přesto zase včera Q s GM soskama
# 19.1.2019 9.13
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

WesneR.:Jestli je to tak jak pises, tak to pujde opet a zase do kopru. Kdyz se timhle zpusobem a takhle ve velkem meritku budou do hry dostavat přímé vipka, gm sosky a velky obnos chk, zaverem bude ze ve hre bude opet xxx vip predmetu ktere nebudou mit zadnou cenu. Taci co hrali pred wipe urcite ví, jak to ve hre vypadalo a delal jsem to same co se deje momentalne ted. Takze bych se mirnil a odmeny rozdaval v mensim meritku.



Tohle tu můžeš vysvětlovat do nekonečna a stejně to 3/4 lidí co hrají zde a ani půlka GM Teamu nepochopí.... že chceš jednou za čas přijít do hry a mít na sobě item, co nemá každej druhej mamlas po dvou hodinách nebo po tejdnu hraní... No.
Neříkal jsem, jak to dopadne ? ;) Tim samozřejmě nic proti Kolymu, Blackovi a Persovi.... Ale jste na oficiálním serveru hry, je nesmysl nechávat dropovat hráče gm sošky + k tomu gm sošky dávat v počtu 4 tejdně... při komunitě 20 lidí.. + ještě rozdávat konkrétní vipka za první místa..... Nou koment.
Upřímně, ani jsem o tomhle nevěděl, do hry chodím teď méně jak dřív..
# 19.1.2019 9.13
Smrdím
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Snižte dávky.
# 19.1.2019 9.35
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Fredy_Guvno
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
tak zaprvé, ani moji gm s tím moc nesouhlasí ale nabral jsem je do rozjetého serveru, měl jsem vás zas všechny smazat jen proto, že je ve hře pár vipek?

druhá věc je ta, že drtivou většinu vipek co jsem ted kontroloval, vlastní solzeking, cyrda a gestapo, prostě nolifeři, což dokazuje jen to, že byste si moc přáli aby bylo ve hře jen 10 vip itemů z toho by každej z vás vlastnil 3, a zbytek hráčů s váma bude souhlasit jen proto, aby mohli příště uchňápnout něco i oni, aniž byste vy měli už 10x víc věcí :D takže váš názor je zcela neobjektivní...

tohle je objektivní:
itemy do ruky z gm sošky: 20 +
čepice z gm sošky: 16 (hádám že některé jsou od GM)
vánočka* 4
oslavenecká čepice* 4
VIP korunka* 1
red zevlon* 1
pirat satek* 2
buřinka* 1
pasáckej* 0
svatozář* 3
Choboti z GM sošky: 9
barevný chobotník* 1
kostěnný chobotník* 1
red GM* 1
tygr* 2 (jeden je teda z Q což se mi taky nelíbí)
blikající vodní chobot* 0
průhledný chobotník* 1
gladiátorský chobot* 0
šavlozub krystalovej* 0
rudý drak* 3
GM potvora* 0

To dokazuje že tu není nekonečno vipek, furt zbejvá tuna nevyužitých itemů, a co je důležitější a cennější podle mě, nejsou itemy co padaj ze sošek ale vydřené itemy co jdou získat v autoQ:
ruzova lama* 0 (white lama* 2)
zelený VIP* 0 (červený z chmatosaura* 1)
Harryho klobouk* 0

Popřípadě když je ve hře dost peněz, tak kluci začnou prodávat ostrovy, což by se dělo kdybych jim to nezapomněl říct xD

Ve hře není 400 itemů proto, aby jsme za jeden wipe použili pulku z nich
# 19.1.2019 10.02
Solzeking
Chmazka
Ve hře: SolzeKING
SZ Mail
Promiň Fredy,jsem a vyvolávam panikulol
+ 5%/w



Naposledy upraveno: 19.1.2019 10.35

# 19.1.2019 10.30
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Dobre, kdo by chtel jeste neco k tematu tak mi pisnete a ja vam tohle tema odemknu.
Lock
# 19.1.2019 10.32
 
Persizc
uživatel
SZ

Zdravím, chcel by som poprosiť o vysvetlenie Vášho výroku "návrat ekonomiky do hry" o ktorom sa rozprávalo po konci YEEZIČKA ako chmazky.



Me slo hlavne o to, aby ve hre nebyly miliony chk a kazdy den soutez o 3 gm sosky :-)
Jak vidis, tak chk do hry moc necpu. Spise houbicky a zbrane, obcas truhlu. 2 sosky jsem daval ja, zatim neni duvod to nejak moc omezovat (tim take nechci rict, ze do hry budu davat vip co den, na to mam houbicky, ale jednou za cas, proc ne), pac tech vip itemu je ve hre malo na to kolik hraje lidi.

Tim, ze ve hre bude malo chk a rozumny pocet vip veci, trebas to donuti nekoho vzit do ruky sbijecku... Nebo delat auto Q o chk a o to mi jde nejvic :-)

Btw, takovej priklad jeste. Kdyz si udelate 10 int, mate amulet na luck a chodite auto Q, tak mate sanci (teoreticky) na sosku 100% behem 10 hodin. ( auto Q s modrasem- pri int 10 a amuletu 2,5% sance na drop sosky... spawn chobota 15 minut....)
# 19.1.2019 16.13
 
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
nevím kde lidi chodí na tyto absurdní šance
buď tu sošku z autoq dostanu a nebo nedostanu
50 na 50
# 19.1.2019 16.21
Obrázek
Persizc
uživatel
SZ
To neni vubec absurdni sance, tech auto Q jsem splnil tolik, ze to vetsinou vychazelo +/- na 40 chobotu. Pisi teoreticky 100%. Specialne pro tebe to priste rozvedu vice :-)
# 19.1.2019 16.24
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web

Persizc:To neni vubec absurdni sance, tech auto Q jsem splnil tolik, ze to vetsinou vychazelo +/- na 40 chobotu. Pisi teoreticky 100%. Specialne pro tebe to priste rozvedu vice :-)


Za posledních 90 padla jedna ze slimáků to jde lépe :D
# 19.1.2019 17.20
 

Fórum » Komunikace se správci » Návrat Ekonomiky ?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.