Chmatákov online


Fórum – Klanové války!!!

Fórum » Poslední novinky » Klanové války!!!

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Zdar, to že dočasně nefunguje klanovka využijeme ve svůj prospěch. Vytvoříme dva velké klany(East vs West, Black vs White, Vrásky vs Cabani to je fuk) jak tomu bylo kdysi.

Připravím příkazy pro Velitele těchto klanů, a jejich zástupce, tzn. že 4 lidi dostanou práva na nastavování svého klanu komukoliv, stejně tak mohou kohokoliv ze svého klanu vyhodit. Zneužití těchto práv se bude trestat ip banem, prostě nebude přijímat všechny, přepisovat klan GMkům ani protihráčům.

Po Vás ted chci, abyste mi pomohli vybrat ty největší skilly co tyto klany povedou. Podávejte přihlášky, navrhujte jména, názvy klanů všechno co vás napadne.

Díky
# 29.6.2018 15.29

Stránky: 1 2 3

Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
Pluto je zradca sam o sebe pochybujem ze ho niekto bude chciet do timu
# 30.6.2018 17.30
Som dobrák od kosti!!
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ

Jaro:Pluto je zradca sam o sebe pochybujem ze ho niekto bude chciet do timu



Já jsem zrádce ? xDD Nevím kdo si hraje na kamaráda a pak podělá při chobotnici drop (Big pytel)...
# 30.6.2018 17.33
BŮH
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
doxeris nechovej se furt jako spratek, už jsme se o tom bavili...

jinak je jasné že si vyberete koho chcete :D

samozřejmě myslete na to, že jakmile někomu zrušíte či přepíšete klan, loguje se to...
jak přijde stížnost že byl někomu přepsán klan bez jeho dovolení tak toho, co napsal příkaz banuju...
# 30.6.2018 18.31
MyaB
zablokován
Ve hře: GoNzY
SZ Mail
Paráda a takovou pravomoc má v klanu west doxeris nebo i gonzy?
# 30.6.2018 18.36
 
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Pff Smile to nemyslíš vážně co jsi napsal xD Víte co, až budou prachy tak udělám zas Chmafii a budete čubrnět.
# 30.6.2018 19.51
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

E la Trabantos:Pff Smile to nemyslíš vážně co jsi napsal xD Víte co, až budou prachy tak udělám zas Chmafii a budete čubrnět.



vis co, ja uz ani nevim kdo tam presne byl. :D Každopádně to bylo na hovn* celý, pac se téměř nic nedělo. West přestal brzy upadat a ve hře byl už jenom east a tvoje chmafie..
S těmito klany bylo hodně plánů, bohužel každý na to kadil.
Tak snad to letos bude o něco lepší, a proto se musí vymyslet pro tyhle klany něco, co by mělo smysl a klany by ve hře zůstaly co nejdéle, zeo.. Fredyho nápad je super, a byl by pro tyhle klany přínosem.
Tak mu to snad všechno výjde a mohlo by se to brzy zrealizovat.

*samozrejme ze tvoje chmafie byla nejlepší, a nejlepší i je. (Ikdyz ještě ani neexistuje).

yo a zdravim pana doxera a jeho klan, ktery temer po par dnech skončí.
# 30.6.2018 20.05
 
StepiG
uživatel
SZ
chci za diegem protože jsem jeho kamarád který právě letí do Egypta a dal jsem mu rotační kulomet a ani jsem nechtěl chmatakovsky koruny
mam tě rád diego
# 30.6.2018 22.22
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Proč nejsou klanové skiny?
# 1.7.2018 19.35
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Dox_obnova2
uživatel
SZ

Palmer™:Proč nejsou klanové skiny?



Bylo by to super, klidně aby ten skin vypadal jako bobík ale aby jsme to měli jenom hráči v klanu <3
# 1.7.2018 19.37
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Co se týče Eastu tak tam by asi nebyl problém, jelikož mají členy kteří nějaký skin vlastní. Otázkou je, zda by byli ochotni skin povolit pro celý klan.
U Westu by si velitel musel u někoho klanový skin zařídit, jiná možnost asi není.
# 1.7.2018 19.49
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Při nejhorším,se domluvíme s Fredym a každýmu teamu se vyřadí jeden z povolených skinů,nebo se domluvte mezi sebou a nějaký si zařidte..
# 4.7.2018 21.52
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Tak jak přesně píšeš, vyřadit dva skiny a přidělit je klanům. Nebo ať si velitelé vyberou, ale spíš z těch starších pxa-skinů kde není přímo uveden majitel, nebo je dlouhodobě neaktivní. Bylo by to z těch lepších variant.
# 4.7.2018 21.56
 
Orco
uživatel
Ve hře: MaestroO
SZ
Je toto ešte dostupné? Ako vidím tak téma je stará, ale bolo by to fajn aj v prítomnosti.
# 8.1.2019 0.33
Kamarátom a rodine sa nikdy neotočím chrbtom, aj, keď sa otočia oni mne.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Poslední novinky » Klanové války!!!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.