Chmatákov online


Fórum – Nábor – CHTS

Fórum » CH.T.S. » Nábor - CHTS [zamknuto]

Wesner_obnova
uživatel
SZ
Čau, už ze samotného názvu plyne, že hledáme jednoho člena do organizace CHTS.
Podávejte přihlášky,
určitě každý víte jak by samotná přihláška měla vypadat.

Jednoduše napiš kolik ti je let, své zkušenosti s Chmatákovem, jak dlouho jsi denně aktivní, jméno ve hře a podobně.

Přihlášky můžeš podávat od teď až do 28.12.2018 19:00.

ps: Každý offtopic se trestá 20% varováním.
ps2: Přihlášku pište v případě že máte o členství v org. CHTS zájem, ironické a podobné výlevy si nechte na doma. Toto téma dále neslouží k volným diskuzím.



Naposledy upraveno: 23.12.2018 16.29

# 23.12.2018 12.15
 
Persizc
uživatel
SZ
Přihláška-

nick ve hře- Iorweth
zkušenosti s hraním CH- cca 10 let
Denní aktivita dvě hodiny, někdy i víc

Nevím co víc bych měl napsat, většina z vás mě tu zná a tak nějak už ví, o koho jde xD
# 23.12.2018 12.32
 
2Pac
uživatel
SZ
-Přihláška-
Nick ve hře -aladin a Deep
chmatko hraji cca 6-5 let bez pauzy
denní aktivita cca 1 hodinku a víc
je mi 15 let
Jmenuji se lukáš
chtěl bych být chts protože mě baví se starat o tu hru a dělat Q neví co víc kdyby náhodou ste něco potřebovali napište zprávulollollollollollollollollol
# 23.12.2018 12.42
 
RemdaB
uživatel
SZ
Přihláška

Je mi 15
Chmatko hraju cca 4 roky takže nějaké zkušenosti mám
Jména ve hře-Remdab,Cypress Hill
Na Chmatku trávím denně dost času (2hodiny i déle)
# 23.12.2018 12.49
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Čauko...

můj nick ve hře je ERA. Povolání Mystik, hodiny zatím nic moc, začal sem hrát včera večer... Ve hře sem nějakou tu dobu. Zatím nemůžu říct že denně...Hrají +/- 9 let. Nevím přesně jak dlouho...

Proč já chts? To musíte vědět vy, proč zvolit zrovna mě.

Čauko...
# 23.12.2018 13.41
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
- přihláška od Gestapáka -
Zdravím vespolek, chmatákovu se věnuji od roku 2010, za tu dobu jsem na neoficiálních serverech vystřídal spoustu funkcí jako např. Chbi na zkoušku , CH.T.S. , Quester a později i GM.

Jmenuji se Libor, je mi 21 let, ve hře mám hodně nicků, ale primárně hraji za nick GestapO, který mi vymyslel před lety kamarád na základní škole při hodině IT, kdy mi i ukázal Chmatákov.
Denně aktivní nejsem avšak v průmeru jsem aktivní zhruba ty 2 hodiny denně. Mam rád když se dodržují určitá pravidla a rád navrhuji nové věci ve hře - jak už spousta lidí zde samo ví, jde o pravidla, která se zkrátka musí dodržovat.

Dám příklad - pokud je zakázané sundavat HP obvazem a hráč si tohle k členu GM týmu dovolí, musí být potrestán příslušným trestem.
Slušné chování v případě, že mám práva, je samozřejmostí.
xD
Proč bych měl být zrovna já v CHTS?
- mam bohatou zkušenost s komunitou Chmatákova
- rád zastupuji (pokud někdo z vyšších nebo nižších funkcí nemá zrovna čas, rád udělám "Event, případně nějaký ten Questík)
- jsem týmový hráč, takže pokud někdo na stejné nebo vyšší hodnosti v GM teamu něco navrhne, změní a nebude to nesmysl, rád budu bez argumentů a hloupých řečí souhlasit.
- Časem, avšak ne ihned , bych chtěl předat všem, co mají pod palcem jak WEB, tak i samotnou hru a mají přístup k věcem , kterými by se mohl Chmatákov posunout dál, zpracovávám určitý kaizen. - V tomhle případě .rtf soubor, kde je vše vypsáno co a jak by šlo zlepšit, hlavně i proč....
- mam zkušenosti s hrou samotnou co a jak se dělá,co je k tomu potřeba atp. Samozřejmě až na pár maličkostí.

Děkuju za možnost hlavně Wesnerovi, že né jenom já... ale i další hráči co zrovna tu možnost bejt v GM teamu nikdy neměli, jí nyní mají, být členem Teamu a držet za jedem provaz pokud se řeší důležité věci a problémy.

Ascley/GestapO/Methodman/Lemonek/Toshiro/Hollow . :-)
# 23.12.2018 14.38
Smrdím
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Zdravím, rád bych podal přihlášku do Chmatákovské policie a hlídal město Chmatákovské. Každý asi ví, kdo jsem.. Kdo neví, jsem dlouholetý hráč pod jmény Pluto, Froviel , Iberaf.. Momentální nicky ve hře za které nejvíce hraji je Froviel a iberaf. Je mi 17 let, do práce zatím nechodím, jsem student.. Ve hře jsem poměrně často. Hlídal bych akfaře, Q pořádaný chmazkou a různé jiné prohřešky.
S postem mám zkušenosti z jiných předešlých serverů.

Užívejte Vánoce a šťastný Nový Rok 2019.

Díky, s pozdravem Froviel.
# 23.12.2018 19.30
BŮH
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
emka ne, za to že kopíroval nick mrtvoly a ted tvrdí jak je to všechno minulostí a on je jedinečná sněžná vločka (a taky za to že je postíženej)

perse ne
# 24.12.2018 9.50
eXo
uživatel
Obrázek
Ve hře: MickTheMage , Micky°
SZ Skype
Zdravíčko , rád bych si podal přihlášku do Chmatákovské policie , chmatákov hraju dlouho nepočítám to přesně na roky , ale je to dost na to abych věděl co a jak v této hře běží.Ve hře se jmenuji MickTheMage,Micky°.Jelikož jsem student střední školy tak času je docela dost jak kdy , Ve hře budu často nevim kolik hodin přesně ale málo to nebude.Zkušenosti mam hodně s Chmazkou.Dál nevím co napsat to bude asi vše.Jinak všem Veselé Vánoce
# 24.12.2018 10.59
Obrázek
The_Kingam
uživatel
Ve hře: TheKingam
SZ Mail
Přihláška-
nick ve hře- TheKingam
zkušenosti s Chmatákovem- cca 7 let
kolik ti je- 17 let

Chmatákov hraji 7 let a vždy jsem rád hrál různé Questy a minihry které dávali Chmazky a CH.T.S a rád bych chtěl také dělat různé Questy a pomáhal hráčům.

Aktivní denně- cca 3 hodiny

Veselé Vánoce
S pozdravem
TheKingam
# 24.12.2018 16.26
 
ZEC
CH.T.S.
SZ Mail
Přihláška:
Jméno: ZEC
Zkušenosti: Hraju cca. 5-6 let
Věk- 16-17

Chmátakov jsem začal hrát na základce s kámošema a nakonec jsem u toho zůstal až do teď. Kdykoliv jsem měl nějaké věci na prodej tak jsem udělal malý Q (většinou kopák :D). Každopádně mě baví dělat Q a nemám rád když někdo porušuje pravidla nebo využívá pomocné programy k tomu aby měl více dovednstí či věcí, atd. než ostatní...

Aktivnost- cca. 2,5-3h denně

S pozdravem ZEC 8-) ;-)
# 24.12.2018 22.16
 
Yeezyčko
uživatel
SZ
Zdravím Dávám si teda taky Přihlášku.

Jméno ve hře: Yeezyčko
Zkušenosti:Hrál jsem Jabko,A dohromady cca 7-8 let.
Věk-17.

Chmatakov mi Ukázal hráč Wilson,Kuls,Na Zakladní škole ,snim jsem hraval a hraji furt Denní aktivita je Cca třeba 3-4 hodiny někdy třeba 2 hodiny v kuse nekdy třeba dohromady 5 hodin ale tak že hraji 20 minut pak chvili ne pak zase jo a podobně.

Jsem aktivní hráč a rad se seznamuji jsem přátelsky a věřim ze by jste semnou byly spokojení

Tak Předem díky.
S pozdravem Yeezyčko.
# 25.12.2018 16.21
 
MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
Přihláška od Destráka
nick ve hře- MaZaFaKaZ
zkušenosti s Chmatákovem- od verze 526 a nějaké zkušební verze 1.4
kolik ti je- 21 Let
Chmatákov jsem vždy bral jako prioritu, na oficiálním serveru chmatakov.cz jsem nikdy nebyl vyšší post než obyčejný hráč, na chmatjabku byl každý chts, chmazka, Quester či GM tím se tu asi chlubit bude zbytečné, každý ví jak to na jabku chodilo :D
Rád bych byl součáští GM teamu, dost by mi to pomohlo u další nastavající práce, tedy jen pokud by je zajímala moje aktivita mimo práci a kdybych jim ještě pověděl že jsem CHTS tak by mě uctívali jako boha, tak prosím členy gm porotu, která bude vybírat CHTS, aby vzali na vědomí mojí budoucnost, bůh vám to vrátí na dětech !!
S pozdravem Lukáš a přeji hodně úspěchů, nalovených ryb, zabitých NPC v chmatákovu v dalším roce!!!

VŠECHNY VÁS MOC MILUJU !! <3
# 28.12.2018 10.50
Obrázek
Wesner_obnova
uživatel
SZ
19:30 oznámím hráče co bude přijat
# 28.12.2018 19.03
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
přijat zac
# 28.12.2018 20.13
 

Fórum » CH.T.S. » Nábor - CHTS [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.