Chmatákov online


Fórum – Kopírovači nicků

Fórum » Komunikace se správci » Kopírovači nicků

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zdravím, ve hře někdo začal používat můj nick, přesněji jde o účty "Persi" a "Persik".
Byl bych rád, kdyby byly tyto účty zablokovány, popřípadě hráč odchytnut a jím založené účty přejmenovány na jiný nick.
Hodně mě uráží, když ve hře běhá hráč s mým nickem a napíše "Ti hajzle", popřípadě si ho někdo může splést se mnou.
Díky, P.
# 20.4.2015 21.28
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na serveru je cca 8 účtů s názvem pan Black, Black pan, pan Black!, atd.. Z toho je můj pouze jeden. Budeš to muset nějak překousnout, každému je jasné, už při prvním pohledu, že to nejsi ty. Já jsem se s dotyčným už taky setkal, stačila mi na to jedna věta. :) Po wipe je tohle normální, kdo tě zná přece ví, jak ve hře vystupuješ, a neříkej mi, že ti na tom nicku tak záleží.
# 20.4.2015 21.39
 
pyvo10
zablokován
Obrázek
Ve hře: patrik hudec
SZ
preco nemozu lognut ucet patrik hudec

// OT, +5% #Maly John
# 20.4.2015 22.24
nezlobte game masteri chmataci:idea::idea::idea::idea::idea::-O:-O8-)8-)8-):-P:-P:-P:-P:-):-):-):-):-):-):-):-):-);-);-);-);-);-)
HeadHunter
uživatel
Obrázek
Ve hře: SixtuS a Calamity Jane
SZ
Ahoj, mám stejný problém. Kopírování nicku " HeadHunter a SixtuS " začalo už před wipe, tehdy byly zabraná všechny má používána jména. Nyní od spuštění serveru po hře opět pobíhá HeadHunter ( lovec )
# 16.9.2018 20.50
Si vis pacem, para bellum.
VanisheR
uživatel
Obrázek
Ve hře: VanisheR, HeadHunter
SZ
Aha a jak jsem měl vědět že si ho kdysi dávno používal to jméno? Nehraju tu zas tak dlouho abych si pamatoval že ho někdo kdysi měl. Zas tak originální jméno to teda není ani nijak speciální tak tu nebreč prosimtě. Pokud ti to tak vadí tak sis ho měl založit už od začátku co zase hraješ, je to čistě jen tvůj problém.
# 16.9.2018 22.39
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
i lolko tě kopíruje, headhunter master yi a headhunter nidale

napiš tam, až zruší ty skiny, tak já zruším učty tady tomu klukovi
# 17.9.2018 11.23

Fórum » Komunikace se správci » Kopírovači nicků

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.