Chmatákov online


Fórum – Respawn

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Respawn [zamknuto]

Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Zdravím, nebylo by lepší zvýšit respawn slimáka u NP ? 10 minu si myslím, že je málo když je za něho 30k..
Je to jen můj návrh tak mě neukamenujte a případně to Lockněte.. Díky.
# 10.9.2018 11.14
BŮH
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Dříve jsem navrhoval rychlejší respawn těhle příšer ale nevyšlo to :D
# 10.9.2018 11.33

Obrázek
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Těžbu máš za 4 hodiny na 100% a výrobu za 2 hodiny bugnutou (jak to hráči “skillí ”) .. Myslím že 30k je velká “odměna” .. Respawn alespoň každé 2 hodiny jako u saura..
# 10.9.2018 11.40
BŮH
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Nebudu kecat, dneska jsem to chtěl Fredymu navrhnout :-D
Je to OP, buď dát odměnu malý pytel, nebo hodit nějaký item jako cock block. Stačí se podívat na počet chk Cosma a člověk si udělá obrázek. :-D Tak ale na to to je, aby se to postupně upravovalo a testovalo.
# 10.9.2018 15.06
Obrázek
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
tak já souhlasím že jo, večer nahodím respawn 2 hodiny, ale nejsem si jistý že to dvě hodiny budou, ten timer nějak buguje
# 10.9.2018 15.13
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Hodina a pul by byla idealnejsi dle me, pro porovnani s ostatnimi vydelavacimi prostredky.
# 10.9.2018 16.19
Obrázek
Persizc
uživatel
SZ
Za mě nechat respawn jak je, jen vyměnit střední pytel za malý nebo truhlu/ dárek.
Přes den se ten drop rozloží mezi více hráčů, na noc ty auto Q třeba vypínat nebo za to dávat polovic odměn, ať to nikdo přes noc netryhardí a když už, tak s menším ziskem.
Škoda, že se to řeší až teď, když si tím jeden člověk nahrabal circa 3 miliony chk... 3-(:-)
# 10.9.2018 17.33
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ten jeden člověk je chmazka, za pulku toho si koupil ostrov, kterej si minulej wipe nikdo nekoupil takže konečně někdo

a stejně část z toho najebe do Questů, všichni měli stejnou šanci si na tom nahrabat
# 10.9.2018 17.39
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
respawn 2 hodiny cs
# 10.9.2018 17.49

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Respawn [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.