Chmatákov online


Fórum – Nový klan/projekt (beta)

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nový klan/projekt (beta)

ElektroIsBack
uživatel
Obrázek
SZ Web
Ahoj,
dnes mě napadl nový nápad na klan a ten klan by spočíval v tom, že by do toho klanu směli jenom řemdové, kteří jsou v pohodě a hrajou pro zábavu. Klan by nebyl od toho, aby byla rivalita mezi klany/hráči, ale od např. skupinového chill těžení, chytání ryb, společné hledání pokladů atd. Důležitá věc v klanu by byla i vzájemná pomoc hráčům...
Žádný klanový skin v plánu není, protože nechci, ať tam chodí lidi kvůli skinu :D
Chceme vybudovat pohodovou partu, kterou nic jen tak nerozpojí... Samozřejmě za jiné povolání můžete být v jakémkoli klanu a dělat co chcete, jak už jsem říkal, tento klan nemá být rivalita mezi hráči.
Název klanu: SlothSide (to se ale může změnit)
vlastnictví: Klan platíme já (Elektro), Rafcio a Matrix (Já dávám největší část, klanovku budu vlastnit já) jestli se vám nápad bude líbit, tak byste mohli klidně přispět, ale bylo byto čistě dobrovolné.
Děkuji za přečtení. :)

Tohle je jen projekt, takže se klan rozjede/nerozjede podle vašich ohlasů, takže bych se chtěl zeptat na názor.
# 3.9.2018 17.11

Peace. :)
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 39 %     Hlasovalo: 11
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
řemda neřemda stejně si vzájemně mezi klany budete dohadovat kdo je větší homosexuál. prostě škatulkování akorát škodí
# 3.9.2018 19.01
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Je vidět ze ve hře se nudite tak vymyslite divny "projekty" (se nedá ani nazývat projekt) je to klan založen na principu kde budou řemeslníci :D
# 3.9.2018 19.09

Obrázek
ElektroIsBack
uživatel
Obrázek
SZ Web
Ano nudíme, ve hře už pomalu nejsou další možnosti, tak vymýšlím, jak to aspoň ''osvěžit'' Klan založen ještě není, psal jsem, že to bude podle ohlasů.. :)
# 3.9.2018 22.11

Peace. :)

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nový klan/projekt (beta)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.