Chmatákov online


Fórum – Automatické Questy

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Automatické Questy

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Automatické Questy

Ahoj, mám teď trochu volna a řekl jsem si, že bych vám mohl nabídnout mé zkušenosti.
Jak někteří tady ví, tak jsem asi před měsícem hrál chmatákov pod nickem Naxi.
Během toho jsem testoval možnosti, co vše jsem schopen v chmatákově udělat a po té jsem skončil veřejnou ukázkou.

Vytvořil jsem:
program pro automatické skillení přesnosti (více účtů, prohazování magnumek při 99% poška),
program pro rybaření a prodávání ryb a mušlí na dálku,
program na zabíjení s více účty najednou (gonzy ví)
nebo mapu všech online hráčů ve hře.

Pokud bych dostal GM práva (a unbanIP), byl bych schopnej udělat program který by lognul více bojových účtů najednou, oživil je, dal jim HP, itemy a zbraně, napsal systémovku o začátku Questu a poté by účty náhodně zasahovali hráče v lokaci. Vpodstatě bych tím simuloval klasickej killovací Q. Bylo by to všechno automatizované bez nutnosti přípravy Q a díky možnosti ovládat větší počet botů by killovací Q mohli být i zajimavější/větší.
# 24.8.2018 9.21
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 5
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Botům by se na účty mohl nastavit nějaký skin/bych nějaký namaloval a mohli by působit jako NPC. Random loot by se mohl udělat tak, že si bot po nějakém intervalu přehazuje v inventáři předmět z modrého pole do basic políčka. Není to vlastně něco co měl na Konovici Sam?

K tomuto návrhu big up, jinak prodávání mušlí a váz je samozřejmě OP, ale teoreticky si takový program může udělat "každý".

Mapa zní parádně, ale pokud by se měla dostat mezi hráče, tak by to bylo asi lepší bez lidí s GM=x. Ale nevím co jde a co nejde, jen tak píšu. :D
# 24.8.2018 9.32
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Sam měl vlastní server a na něm měl boty. Já dělám boty kteří se připojují k serveru.

Ty programy které jsem nahoře vypsal se nikdy mezi hráče nedostanou. Je neuvěřitelné jak je ta mapa overpower, měl jsem ji asi 2 týdny a vpodstatě je to konec hledacích Q.
Dost pomáhá i při kopácích (sledování chmazek).

S GM právama bych dokázal i program který portne všechny hráče najednou do chobotova nebo tak...



Naposledy upraveno: 24.8.2018 9.38

# 24.8.2018 9.37
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
wau :O znie to dobre a chmat by sa dosť v tých autoQ posunul o krok vpred kedže sa tu aj fredy snaží vylepošovať a vytvára tiež nejake autoQ čo sa týka skillov :-)
# 24.8.2018 9.37
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
To je paráda :)
# 24.8.2018 9.37
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

grok:Sam měl vlastní server a na něm měl boty. Já dělám boty kteří se připojují k serveru.

S GM právama bych dokázal i program který portne všechny hráče najednou do chobotova nebo tak...



Jojo to vím, ale že je to stejný princip, tam se myslím taky snad dalo dívat na to kolik má NPC hodin atp., což tady logicky půjde vzhledem k tomu, že je to hráč. Je to prostě super nápad, protože touto automatičností můžou mít "NPC" nějakou osobnost. (například během zabíjení posílat nějaké automatické zprávy a pak i po smrti)
# 24.8.2018 9.43
Obrázek
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
Zní to dobře ale to neprojde..
# 24.8.2018 9.59
Banned
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
moc ti to nežeru, jseš celkem vychcankos
# 24.8.2018 10.07
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Miami:moc ti to nežeru, jseš celkem vychcankos



Je to jen nabídka, osobně bych byl taky překvapen, kdyby to prošlo. Je fakt že během těch 3 týdnů hraní jsem byl velice zlobivej.
Chmatákov jsem pár let nehrál a ani neplánuju začít, šlo o to vyzkoušet si moje dovednosti. Vpodstatě jsem si nechal dát dobrovolně banIP. Kdybych nechtěl, tak vživotě nedojdete k tomu že nehraju poctivě a ban IP taky není nic, co by mě zastavilo, kdybych opravdu chtěl hrát.
# 24.8.2018 10.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Super nápad ale pochybuji, že toto projde.. Jinak hodně štěstí.
# 24.8.2018 10.37
BŮH

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Automatické Questy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.