Chmatákov online


Fórum – wesnerovymodlitby

Fórum » Diskuse o Chmatákově » wesnerovymodlitby [zamknuto]

Wesner_obnova
uživatel
SZ
Zdravím všechny čtenáře Chmatákovského fóra,
mé modlitby byli vyslyšeny a _Nice_ - (Mister, Ghost) dostal IP BAN.

Tím pádem jste v tomto týdnu mohli vidět rovnou dvě události století.

Zabanování ip adresy pana Mistera a Zatmění měsíce.
Pro mě, i pro vás je určitě ta první událost lepší.
Chmatákovský svět zažije zítřky plné blahobitu, na to jsme všichni čekali.
Konečně mě, nebo někoho jiného nebude portovat k nápravnému zařízení, nebo mazat příspěvky. - Že Nice ?


Něco pro Nice, jestli ho ještě jednou uvidím na serveru: http://youtu.be/APAXmbKAxxM


ps: SNAD TOHLE NICE ZASE NESMAŽE, NÍŽE SE MŮŽETE VYJÁDŘIT CS
# 28.7.2018 7.59
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
:DDDDDDDDDDDD

Teď k tématu :D když nic nevíš jaká byla situace tak nezakladej téma prosím te...
A ano portoval jsem te k Np dělám to většinou kdo skilli několik hodin na jednom místě takže se ani rovnou neptam :) Btw. Moc lidi se mnou problém nemáji maximálně ty problémovy hraci z chmatu jmenovat je tu nebudu oni budou vědět sami.

A nevím proč se chovas takhle sundal jsem ti barvu na fóru na který ti asi dost záleží . Jinak rada do života zkus si ověřovat věci poradně :) ban jsem dostal for fun od THE teď mám unban.


Jinak nevím proč píšeš tyhle sracky ze mazu komentáře když to pravda není :)
# 28.7.2018 9.37

Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Wesnere,extrémně trapný téma,hodně si u mě ted klesnul..Světlý zítřky by nastali tak možná lidem co porušujou pravidla..BAN IP nikdy neměl,měl BAN na 2 dny aby si rozmyslel co říká a uklidnil se..nikde jsem nic o BANu IP nepsal..
Líbí se mi jak si lidi umí spoustu věcí domyslet respektive spíš přimyslet..
Komentář jsem od Niceho neviděl smazanej,mazat komenty mužu jenom já a Fredy,Nice na to práva má ale má zakázáno cokoliv mazat,maximálně to zamkne a já pak uznám za vhodný co se smaže a co ne..
Furt tady někdo jede hate do CHTS,jste nasr.ný že vám dávaj np a portujou k np..je to jejich práce a pochybuju že by to někdo z chts dělal jsen tak pro srandu a dokud tu neuvidím téma v sekci stížnosti s jasnejma dukazama že kdokoliv z teamu nějak porušuje pravidla tak to nehodlám řešit,to je snad jasný..


# 28.7.2018 10.26
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Ban IP za smazání komentáře a portování tě k NP? Chceš jednoho z nejlepších starších hráčů zabanovat kvůli takové banalitě? :-D Promiň, ale je to právě on, kdo patří k hráčům, kvůli kterým se tady občas zastavím, zahraju a taky je to jeden z mála lidí, kteří pro hru chtějí i něco udělat (viz neustále otravování ať vylepším mapu atd :-D).

Pokud máte problém mezi sebou, netahejte to mezi lidi, které to absolutně nezajímá a vyřešte si to mezi sebou. Čekal bych, že po 11 letech kdy tu hru hraju, aspoň lidi v CHTS dostanou rozum.
# 28.7.2018 11.48
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Fórum » Diskuse o Chmatákově » wesnerovymodlitby [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.