Chmatákov online


Fórum – Všetko v kope

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Všetko v kope

DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Zdravím!
Momentálne som po Cosmovom queste, teda nie po jeho len to skopíroval od HOCKA lebo je asi neschopný a nedokáže prísť na nič sám... Chcem túto sťažnosť rozpísať na viacej bodov...

1.) Žiadam aby buď CHTS boli omnoho viacej aktívny ako sú teraz (lognúť o 20:00 na hodinku a potom odísť si nehajte) alebo dajte CHMAZKAM právo .uvezni a .propust nech si v kľude môžu narobiť poriadok na súťaži ptž. keď niekoho zabije tak tam naďalej robí zo seba dementa a je to celé rozhadzané, nepriahliadné, všetci majú nervy atď... Alebo naberte ešte jedného CHTS nech je to v chille...

2.) Cosmo ja neviem koľko máš rokov ale podľa mňa (zrejme aj podľa ostatných) si neskutočne neschopní (no hate)... To že máš nervy s ľudí čo tam robia to chápem, chápem všetko až do tvojho vyjadrovania... Na tom som sa trochu pozastavil pretože podľa mňa ľudia v týme by sa nemali jednoznačne vyjadrovať vulgárne... Ďalej nechápem ako si mohol dať výhru Famouslymi ci kto to vlastne vyhral keď mal lieky ktoré hneď po výhre začal vyhadzovať na zem pred všetkými a všetci sa kukali či ti jebe :D... Nikto to nechápal a dokonca ani on sám... Len si to videl ako dobrý nápad a vôbec si to nepremyslel.... Nabudúce si to radšej viacej premysli nech to celé dáva zmysel..

3.) Ďalšia vec, Cosmo... Prečo rybáriš cez WPE za 3 acc ? Ako som už povedal vyššie, si predsa v týme... Mal by si ísť príkladom a správať sa podľa pravidiel... Akože ja viem že, nikto nieje bez viny a že, si chceš zarobiť ale fakt nechápem prečo takýmto spôsobom...

Možno by nebolo zlé dať Chmazke práva .uvezni, .propust, .vytvor/.poklad aby tie súťaže mali fakt nejaký plnší význam pretože teraz mi to príde dosť slabé... Či už tá dnešná súťaž "texasský masaker", bolo to neskutočne nepremyslené.. Hoc kto mohol podvádzať, prísť s druhým acc rýchlo sa skryť a potom si dať lieky...

Taktiež aj vy hráči, mali by ste sa konečne nad sebou zamyslieť správate sa v hre jak najväčší frajeri... Čakal som že na to že ste tvrdili už dávnejšie že máte toľko a toľko že ste konečne dospeli .. Lenže niektorý si stále chodia riešiť svoje komplexy do hry, prosím vás to si riešte doma na mamke a nemusíte tým chodiť kaziť Questy...

Len si treba uvedomiť že keď už je to tu "fun" tak sa treba o tých ľudí aj starať rôznymi typmi zábavy a nerobiť 2 Questy do dňa... Myslím si že po tom ľudia budú rýchlo odchádzať :)... Ak na to nemáš čas, odstúp a prenechaj to niekomu kto na to čas má... Držím palce... PA
# 18.7.2018 18.43
 

Stránky: 1 2 3

Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Namáhavý čtení.. :D
No tak nevím ani čím začít,třeba tím Questerem.Neměl bych asi problém nabrat Questra ale jak napsal Wesner,ukaž mi někoho komu mužu věřit natolik abych mu dal GM1?Teoreticky mě napadá že by Fredy mohl dát chmazce příkaz na nastavení hp na killák třeba,to by mělo jít,.poklad nejspíš ale nejde,ale je tu lopata a věci CHmazka dostává přímo ode mě a nejsou to věci za pár chk :) ..Však jako co víc potřebuje Chmazka za příkazy aby mohla dělat lepší Questy?
Teď k CHTS,v blízké době popřemýšlím nad tím jestli nenabrat jednoho navíc,možná to není uplně špatnej nápad,pokud bych nabíral udělám asi vyjímečně nábor na foru,at vím jaký mají názor hráči..Finální rozhodnutí je ale samozřejmě stejně na mně,a nemusí se shodovat s názorem hráčů. :twisted:
K Nicemu,věřte mi že pokud by něco po.ral tak nemám nejmenší problém ho vyhodit,on to moc dobře ví,ale nejsem si absolutně vědom toho že by dělal něco za co bych ho měl vyhazovat,udělá dost práce,at ve hře,na foru nebo při nastavování skinů s kterými není pokud vím žádný problém,navíc tím že je to brácha a žil jsem s ním 18 let tak ho znám a vím že mu mužu na 110% věřit..A to všechno dělá pouze z pozice CHTS,nevím co tu někdo naznačuje že je GM(???),nechápu co je to za nesmysl a jak na to přišel..To že nemá net protože se stěhoval samozřejmě vím a opravdu to není výmysl :)
CO se týče mě,já ted poslední dobou nemám tolik času kolik bych potřeboval abych se o to mohl starat 24/7,navíc je léto a když je venku hezky jdu radši s přítelkyní a se psama ven,opravdu mě nebaví v létě sedět u pc :) I tak pro hru dělám dost a snažím se dělat co nejvíc můžu,ale věřte mi že fakt není vždycky super řešit x témat na foru,odepisovat denně na 5+ PMek,do toho hlídat ve hře,dělat questy,řešit s Fredym updaty,skiny a další věci..Sranda je že každý by chtěl být GM ale ono to po takový době už člověka fakt dost s.re :)
Snad jsem se vyjádřil ke všemu,kdyžtak mě někdo upozorněte..
# 19.7.2018 20.05
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

Palmer™:Namáhavý čtení.. :D
No tak nevím ani čím začít,třeba tím Questerem.Neměl bych asi problém nabrat Questra ale jak napsal Wesner,ukaž mi někoho komu mužu věřit natolik abych mu dal GM1?Teoreticky mě napadá že by Fredy mohl dát chmazce příkaz na nastavení hp na killák třeba,to by mělo jít,.poklad nejspíš ale nejde,ale je tu lopata a věci CHmazka dostává přímo ode mě a nejsou to věci za pár chk :) ..Však jako co víc potřebuje Chmazka za příkazy aby mohla dělat lepší Questy?
Teď k CHTS,v blízké době popřemýšlím nad tím jestli nenabrat jednoho navíc,možná to není uplně špatnej nápad,pokud bych nabíral udělám asi vyjímečně nábor na foru,at vím jaký mají názor hráči..Finální rozhodnutí je ale samozřejmě stejně na mně,a nemusí se shodovat s názorem hráčů. :twisted:
K Nicemu,věřte mi že pokud by něco po.ral tak nemám nejmenší problém ho vyhodit,on to moc dobře ví,ale nejsem si absolutně vědom toho že by dělal něco za co bych ho měl vyhazovat,udělá dost práce,at ve hře,na foru nebo při nastavování skinů s kterými není pokud vím žádný problém,navíc tím že je to brácha a žil jsem s ním 18 let tak ho znám a vím že mu mužu na 110% věřit..A to všechno dělá pouze z pozice CHTS,nevím co tu někdo naznačuje že je GM(???),nechápu co je to za nesmysl a jak na to přišel..To že nemá net protože se stěhoval samozřejmě vím a opravdu to není výmysl :)
CO se týče mě,já ted poslední dobou nemám tolik času kolik bych potřeboval abych se o to mohl starat 24/7,navíc je léto a když je venku hezky jdu radši s přítelkyní a se psama ven,opravdu mě nebaví v létě sedět u pc :) I tak pro hru dělám dost a snažím se dělat co nejvíc můžu,ale věřte mi že fakt není vždycky super řešit x témat na foru,odepisovat denně na 5+ PMek,do toho hlídat ve hře,dělat questy,řešit s Fredym updaty,skiny a další věci..Sranda je že každý by chtěl být GM ale ono to po takový době už člověka fakt dost s.re :)
Snad jsem se vyjádřil ke všemu,kdyžtak mě někdo upozorněte..


Pane bože, riešite to GM 1 jak keby ja neviem... ako keby niekto komu to dáte spreneverí server a zbaví vás velenia na ňom alebo aké niečo :D... Čo už len také zlé môže spraviť hráč s keby má GM 1 ?....
Podľa mňa je v hre dosť kvalitných hráčov, ktorým sa dá normálne veriť lenže samozrejme vy nikdy nič nevidíte :D:.. Ale to jedno, je to váš názor a chcel som len zlepšiť produktivitu na servery ale ako vidím moja snaha je marná...

A zabudol si sa vyjadriť ku Cosmovy.... Inak úplne chápem že nemáš na hru toľko času, sám viem ako to je a ako to vždy bolo že ťa to proste omrzí...
# 22.7.2018 18.16
 
MyaB
zablokován
Ve hře: GoNzY
SZ Mail
Hra bude zase pomalu opadat jestli se nic na serveru nebude dít jako poslední dobou
# 22.7.2018 18.43
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

MyaB:Hra bude zase pomalu opadat jestli se nic na serveru nebude dít jako poslední dobou


Najhoršie na tom je že ľudia niesú zvyknutý na random Questy ale čakaju kedy sa oznámia na 4um..
# 22.7.2018 18.56
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
takových zlepšení tu bylo, a tolika hráčům se jako questerum a gmkum věřilo :D

nikdy to nic nepřineslo

hra běží měsíc se 40ti hráči, další dva měsíce s 5ti... bylo to tak vždycky a pravděpodobně to tak vždycky bude, za posledních 10 let s tím nikdo nehnul

takže děkujeme za tvé "nápady", stejně to uděláme po svém
# 22.7.2018 21.38
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Ano hra bude upadat..jako vždy..Teď k tomu přihrává i třeba to že venku bejvá 30° :)
Já jsem tu třeba po třech dnech dneska,a vůbec mě to nese.e :D
Ukaž mi teda prosimtě komu mám dát to GM1,kdo už nějak nezneužil práva,nebo neudělal bordel když je měl,myslíš že nás baví pak řešit až někdo rozdá věci,nastaví bany atd..
Čím víc lidí s právama,ještě k tomu s GM1,tím víc bude pak zase sporů a já nevim čeho všeho..
Naberu Bia do CHmazky a pravděpodobně naberu jednoho CHTS,uvidíme k čemu to povede..Questra ani GM nemám/e nyní v plánu nabírat..I já dělám questy,většinou i docela často ale ted se mi nechce sedět u PC,sorry..
# 24.7.2018 18.30
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Všetko v kope

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.