Chmatákov online


Fórum – kvetaq. skill vědy,wpe+gclick

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » kvetaq. skill vědy,wpe+gclick [zamknuto]

Dox_obnova2
uživatel
SZ
kvetaq. mě poprosil a poděkoval abych smazal video z youtube a tak stáhnul žalobu :D
Že už to dělat nebude, a že si rozmyslí než mě bude chtít "nadávat" a zabijet v šesti lidech.

Tim pádem poprosím lock tématu děkuji.



Naposledy upraveno: 16.7.2018 12.56

# 16.7.2018 12.38
 
Pan_Kvetak
uživatel
Ve hře: PanKvetak
SZ
Že tě to baví žalovat :) Teď tě stačí natočit jak killíš s WPE a jdeš na forko taky.
# 16.7.2018 12.45
kvetaq.
Bekiis
uživatel
SZ
Doxi hlavně že si někomu psal že vás to baví žalovat.. A potom sám žaluješ na každýho?
A ano stačí tě natočit jak killíš za 2 učty wpečkem a jdeš taky na forko ;)
# 16.7.2018 12.48
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
vážně tady budeme řešit takový hovadiny? tak 90% hráčů používá wpe, a kdyby měl každý dostat ban ip tak je ten server zase prázdnej :D jestli vám stojí za to mít prázdnou hru bez hráčů tak budiž, ale tohle je podle mě už dávno něco, za co by se dávat ip ban neměl, zrovna ve stavu kdy se hra spíše rozkládá.
# 16.7.2018 12.50
 
Dox_obnova2
uživatel
SZ
Dejte si sem jakékoliv video o mě jak používám wpe kluci ?
jsem zvědavý
# 16.7.2018 12.51
 
WiZz je zpět =)
uživatel
SZ Mail
Doxi to je hrdinství =) =D ale že WPE používáte na kill hnědého, že používáš na killeni 2 účty :D s WPE atd je v pohodě :D mi nemůže že tě nikdo nemá rád:D
# 16.7.2018 12.57
 
Pan_Kvetak
uživatel
Ve hře: PanKvetak
SZ
Omlouvám se. Už se to nebude opakovat.
Díky Doxi
# 16.7.2018 12.59
kvetaq.
Dox_obnova2
uživatel
SZ

WiZz je zpět =):Doxi to je hrdinství =) =D ale že WPE používáte na kill hnědého, že používáš na killeni 2 účty :D s WPE atd je v pohodě :D mi nemůže že tě nikdo nemá rád:D


Doložte sem jakejkoliv důkaz že zabijím přes wpe nebo nakupuju uprostřed fightu na "dálku" když jsme byli uprostřed rudého ostrova u pejrů. A přes 2 acc se dá stíhat killit tak si tu nevylívej nervíky... jako ostatní hlupáčci
# 16.7.2018 13.09
 
KaWAii
zablokován
Ve hře: KaWAii, EmOUšeK
SZ
Můžeš zabít klidně se 4 účtama jen záleží jak ti jde pvp a jak to budeš stíhat..
# 16.7.2018 13.11
,,rez se pls" by Watchn
Wesner_obnova
uživatel
SZ
presne jak psal yoyo, vetsina hracske komunity wpe a jine makro pouziva, kdyby jste porad za to davali ip bany tak na serveru nikdo hrat nebude.
# 16.7.2018 13.35
 
Dox_obnova2
uživatel
SZ

WesneR.:presne jak psal yoyo, vetsina hracske komunity wpe a jine makro pouziva, kdyby jste porad za to davali ip bany tak na serveru nikdo hrat nebude.



Ale je tu určitá meze, jestliže kopeš s wpe, rybaříš apod... tak to je nic asi dělá každý, ale aby někdo skillil určitej skill a během toho chodil a afkoval aby to vypadalo jako že není afk je něco jiného.
Někdo banuje za wpe a někdo zase když jim někdo "píše" :D Fredy určitě ví (Nerdy,salazar)
# 16.7.2018 13.40
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
fuck yes, začne čistka lidí co nonstop používají wpe? být doxerisem tak se bojím
# 16.7.2018 13.50
Obrázek
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Já nechci nic říkat ale poslední dobou tady opravdu řešíte hovn*a!!!

Myslíte si že když skillit s WPE že se ponaučí?

Je tu velmi dobrý GM tým takže každý kdo zapnul WPE dostane či dostal ban IP či ÚČTU.
# 16.7.2018 15.06
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

RamachE:Já nechci nic říkat ale poslední dobou tady opravdu řešíte hovn*a!!!

Myslíte si že když skillit s WPE že se ponaučí?

Je tu velmi dobrý GM tým takže každý kdo zapnul WPE dostane či dostal ban IP či ÚČTU.


to už není ani k smíchu jak moc hloupej člověk ty vlastně jseš
# 16.7.2018 15.32
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

Miami:

RamachE:Já nechci nic říkat ale poslední dobou tady opravdu řešíte hovn*a!!!

Myslíte si že když skillit s WPE že se ponaučí?

Je tu velmi dobrý GM tým takže každý kdo zapnul WPE dostane či dostal ban IP či ÚČTU.


to už není ani k smíchu jak moc hloupej člověk ty vlastně jseš



Bohužel až po tobě :)….

Řeší se tu zbytečnosti... To WPE má úplně každý a ten kdo tvrdí že ne tak lže!
Každý to WPE zapne, nejvíc na kopaku či na killaku za mystika...
Prostě WPE je taková hlavní pomůcka chmataková :D
# 16.7.2018 15.36
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Budu tu dál vídat takovýhle ho.no témata o ničem a mažu to rovnou..
O těch zbytečnejch příspěvcích ani nemluvím..
Aktuálně hodláme WPE hodně hlídat,spoustu věcí už vidím v logu :) Být váma dávám si pozor kdy co pouštíte a děláte ;-) Je dost možný že rozdáme pár BANů IP aby jste viděli že o tom bugování opravdu víme a vidíme to :) ..Jen prosím lidi co ten BAN IP za bugování dostanou,at mi ani nepíšou nějaký výmluvy typu to byl brácha apod..BAN IP je nezvratný a nebudu nikomu ani odpovídat za co ho dostal,člověk co bude mít BAN IP pro mě končí.
LOCK
# 16.7.2018 18.37
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » kvetaq. skill vědy,wpe+gclick [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.