Chmatákov online


Fórum – Klanové války!!!

Fórum » Poslední novinky » Klanové války!!!

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Zdar, to že dočasně nefunguje klanovka využijeme ve svůj prospěch. Vytvoříme dva velké klany(East vs West, Black vs White, Vrásky vs Cabani to je fuk) jak tomu bylo kdysi.

Připravím příkazy pro Velitele těchto klanů, a jejich zástupce, tzn. že 4 lidi dostanou práva na nastavování svého klanu komukoliv, stejně tak mohou kohokoliv ze svého klanu vyhodit. Zneužití těchto práv se bude trestat ip banem, prostě nebude přijímat všechny, přepisovat klan GMkům ani protihráčům.

Po Vás ted chci, abyste mi pomohli vybrat ty největší skilly co tyto klany povedou. Podávejte přihlášky, navrhujte jména, názvy klanů všechno co vás napadne.

Díky
# 29.6.2018 15.29

Stránky: 1 2 3

Dox_obnova2
uživatel
SZ
doxeris , gonzy , morfeus
# 29.6.2018 16.17
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
jeden z klanů se musí jmenovat Chmakuza, o tom žádná :D sušenku tomu, kdo to vymyslel
# 29.6.2018 19.02
 
Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web
Morfeus ne to je trapak xd
# 29.6.2018 20.53
 
MorfeusCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Morfeus
SZ
masoxi sklapni :D
# 29.6.2018 21.45
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Roerig jednoznačně

Název -
00 - Killers
01 - KillFour
02 - KillCity
# 30.6.2018 8.14
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Wesner_obnova
uživatel
SZ

RamachE:Roerig jednoznačně

Název -
00 - Killers
01 - KillFour
02 - KillCity



roerig asi tezko no
# 30.6.2018 8.23
 
KaWAii
zablokován
Ve hře: KaWAii, EmOUšeK
SZ
To Black vs White nezní špatně :-)
# 30.6.2018 8.49
,,rez se pls" by Watchn
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Black vs White určitě ne :D vidím v tom trošku rasistický podtext :D

Přímo to nenavrhuju ale dávám do nabídky to že klany můžou být NEw ErA° vs. AntiNewEra° což už tu taky jednou bylo :) Samozřejmě nemusím být velitel ani jednoho klanu :)

Jinak jsem asi pro EASTSIDE A WESTSIDE :)
# 30.6.2018 10.28
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Eastside a Westside mi přijdou jako nejvhodnější názvy, okolo těchto jmen by se možná mohlo uskutečnit že by měli svoje klanový území. Jednoduše by každý klan měl svoje místo, kde by mohl mít svoje útočiště, zásoby apod. Byli by i zde klanové boje a tak dál. Tohle mě teď napadlo, tak jsem to prostě napsal. Mohlo by se to i nějak víc domyslet, tak jestli to někoho zaujalo a vedení to odsouhlasí, tak by ostatní hráči navrhli nějaké nápady ještě před uskutečněním těchto klanových území. Bylo by to takové spestření těchto klanů.
# 30.6.2018 11.16
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Tak rozhodně tenhle nápad má ještě potenciál pro to aby jsme z toho dostali něco víc :)
V tuhle chvíli je hlavní začít to realizovat a postupně mužem společně s hráči vymýšlet lepší a zábavnější využití. :)
# 30.6.2018 11.56
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
wesner mě přivedl na nápad, nevím jestli své uzemí a zásoby, ALE...

Aby měly klany o co bojovat, vytvářet nějaké boje o ostrovy a takové je na hovno, nemám je jak jednoduše odměnit a je málo hráčů na víc uzemí. Píšu to moooc předčasně, ale myslím že bych mohl udělat, aby se třeba od 5 do 6 hodin každý den co 5 minut sčítalo, kolik hráčů z každého klanu se právě nachází ve 4ce, v 6 hodin se vyhodnotí kdo se udržel ve 4ce nejdéle, a podle toho se mezi všechny tyto hráče rozdělí odměna, třeba prachy.

Samozřejmě, Velitele nebudou ve 4ce s deseti svými učty aby dostali nejvíc peněz, protože se budou počítat jen účty s jedním ze 3 bojových skillů na 100 a více jak 150 HP, aby se popřípadě během fightu nepočítaly mrtvoly atd.. :-)
# 30.6.2018 11.57
Wesner_obnova
uživatel
SZ
To zni dobre, takovehle novinky pro tyhle klany budou uzitecne. Klany budou i takhle víc aktivnější, což znamená že to vydrží dýl než dva týdny. Jak říkáš, ještě je čas a mezitím přijdou další skvělé nápady ohledně klanů, což by jim dávalo nějaký smysl být víc ve hře.
# 30.6.2018 12.09
 
Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
ZHODLI SME sa tak ze by sme mohli byt jeden bojovy klan my
DeathBringer
Kolumb
Enormika
Hungary
+ Bio :D. Vacsinou byvam vsade sef ja ale tym padom ze cosmo/ DearhBringer je tu nonstop cize velitelom klanu s pravom by bol on...
# 30.6.2018 14.04
Som dobrák od kosti!!
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Jaro:
+ Bio :D.


sice nemám přesnost ale eventuelně vše živé bude rázem mrtvé, jsem velmi pro
# 30.6.2018 14.05
Obrázek
Dox_obnova2
uživatel
SZ
Já, GoNzY velitele
# 30.6.2018 14.25
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Poslední novinky » Klanové války!!!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.