Chmatákov online


Fórum – Server

Fórum » Poslední novinky » Server

Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Čau,asi každej si všimnul že se hře nevěnuju,důvodem je to že na to nemám čas,náladu a už ani chuť..
Měli jsme se dočkat updatů ale Fredymu se do dnešního dne nepodařilo nic udělat,už jsem s ním dlouho nebyl v kontaktu ale očividně na to s.re..Akorát jsem do toho zbytečně zainvestoval peníze který se mi ted asi těžko vrátěj,ale to je de facto to nejmenší..
Já osobně za současnýho stavu nehodlám do hry investovat ani čas ani peníze.To znamená že až zaplatím za provoz to co mi poslal Ryan(provoz na cca 3 měsíce ještě) tak přestávám platit provoz serveru aspon dokud se hra neposune někam dál..
Myslím si a doufám že mě asi dost lidí pochopí protože jsem do hry investoval opravdu jak peníze tak dost času a usílí a myslím že hra za něco stála dokud jsem se tomu opravdu věnoval,ale za současnýho stavu to opravdu nemá cenu..
# 31.12.2017 0.17
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3

lyzyno
uživatel
Ve hře: lyzy
SZ Mail ICQ Skype Web
chjo zrovna sem dostal chut si zahrat a server nejde a jak vidim asi nepujde co ? :evil:
# 12.2.2018 23.08
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

lyzyno:chjo zrovna sem dostal chut si zahrat a server nejde a jak vidim asi nepujde co ? :evil:



čti novinky ...
# 13.2.2018 21.26
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web
Klasika
# 17.2.2018 11.12
FUCK IN THE POLICE
domhasek
uživatel
SZ Mail
tak že max zítra joo? :D už se těším, po 10 letech to bude snad supr a bude hrát dost lidí...
# 17.2.2018 12.18
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Stejně to zase dopadne tak že se nic dít nebude ...
# 17.2.2018 14.23
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
domhasek
uživatel
SZ Mail
@Ryan to nesmí! ale nedivil bych se.. hlavně se zas za týden nesmí posr'' ekonomika, jako vždy... než jsem dodělal rybaření,nebo těžbu, tak jsem si s tím už ani skoro nevydělal :D
# 17.2.2018 16.54
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Už dlouho se sliboval update a vždy to šlo do ... Jak doskillíš už tam není co dělat.
# 17.2.2018 19.47
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
JohnnyRocket
uživatel
Ve hře: bionicle19
SZ

domhasek:tak že max zítra joo? :D už se těším, po 10 letech to bude snad supr a bude hrát dost lidí...


Nepravděpodobné že zítra xd
můžem doufat, heh
# 17.2.2018 22.19
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Může mi někdo vysvělit na co se stále čeká? Sprovoznit VPS během 10ti minut je vážně tak unikátní problém, který má trvat více než 3 týdny? Já nevím ale děláte jako by se mělo čekat na nějaké jedinečné updaty, přitom to stejně jen zapnete a žádná další aktivita ze strany vedení se dít nebude. Nedělejte z toho nějaké zbytečně dlouhé čekání a nechte tu hru proboha alespoň částečně žít, když už ji máte na starost.
Stále z vaší strany jen brečíte že to nemá cenu zapínat pro 5 hráčů, ale za celé roky jsem neviděl žádnou snahu o propagaci či něco podobného. Tyto věci vznikaly právě především od hráčů, kteří pro hru mohli udělat bohužel minimum oproti vedení. Ale od vás jsem nic takového neviděl a nevím proč když se od vás neustále kafrá že nemáte motivaci server zapínat pro 5 a půl hráčů.
# 20.2.2018 14.48
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Miami: Zaplatíš provoz pro těch 5 hráčů? ;-)

Že se tady nedělala žádná propagace je pravda, ale ono to není tak jednoduché. Jednak to není zadarmo a jednak propagovat něco, co není dodělané a co hráče zabaví v dnešní době na prvních 10 minut je prostě problém.
# 20.2.2018 18.11
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Nations to napsal asi nejlíp jak to jde..
Chtěl jsem nějakou reklamu,jenže to se prostě nikomu nevyplatí,tu hru hraju od mala ale abych do ní jenom sypal prachy mě taky nebaví když z toho mám prd..nedívím se že se na to Gizmo kdysi vykadil :-D
Chtělo by to nějaký větší updaty,to je jediná věc která dává nějaký možnosti do budoucna(pak by se možná vyplatila reklama),jenže to chce taky někoho kdo ty updaty bude dělat,a nemužu a ani nechci dát zdroj jen tak někomu jenom proto aby byl update,musel bych toho člověka znát a věřit mu na 100% že kod nezneužije pro svoje účely,takže to fakt není jednoduchý..
# 20.2.2018 18.39
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Ronsrr
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Jojo pamatuju na základě sme to hráli lidí jak much a po letech sem si to zas stáhnul a koukám skoro nikde ani noha tu a tam se objeví jeden dva lidi taky si myslím že se to moc nevyplatí.
# 21.2.2018 22.39
Horďák tělem i duší lol Melloarmy
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
To je přesně ono. Nemá to cenu, nevyplatí se to. Pořád dokola ten stejný argument jak kdybych nic nenapsal :D Hra má potenciál, jenže na to jdete špatně už od začátku a když už chcete něco upravovat tak je to grafika, což je to nejméně podstatný co by se mělo upravovat. Jestli má názor někdo z vedení že se nevyplatí dělat něco pro hru tak nerozumím co ve vedení dělá, když není ničím přínosem. To jen proto abyste si mohli říct jsem majitelem hry ? :D A neargumentuj tím, že jsi investoval peníze na chod serveru, to je ten největší bullshit. To zvládl několik roků i pixee a to upřímně způsobil serveru víc škody než užitku :D
# 24.2.2018 10.18
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Poslední novinky » Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.