Chmatákov online


Fórum – Server

Fórum » Poslední novinky » Server

Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Čau,asi každej si všimnul že se hře nevěnuju,důvodem je to že na to nemám čas,náladu a už ani chuť..
Měli jsme se dočkat updatů ale Fredymu se do dnešního dne nepodařilo nic udělat,už jsem s ním dlouho nebyl v kontaktu ale očividně na to s.re..Akorát jsem do toho zbytečně zainvestoval peníze který se mi ted asi těžko vrátěj,ale to je de facto to nejmenší..
Já osobně za současnýho stavu nehodlám do hry investovat ani čas ani peníze.To znamená že až zaplatím za provoz to co mi poslal Ryan(provoz na cca 3 měsíce ještě) tak přestávám platit provoz serveru aspon dokud se hra neposune někam dál..
Myslím si a doufám že mě asi dost lidí pochopí protože jsem do hry investoval opravdu jak peníze tak dost času a usílí a myslím že hra za něco stála dokud jsem se tomu opravdu věnoval,ale za současnýho stavu to opravdu nemá cenu..
# 31.12.2017 0.17
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3

Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Všichni jsme věděli že to jednou přijde :(
# 31.12.2017 11.49
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Vyzeralo to pekne. Po dlhšom čase sa to opäť začalo hýbať. Je škoda že to takto dopadlo. Ale je to pochopiteľné :) Aj ked som utratil peniaze za skiny neľutujem. Možno raz :)
# 31.12.2017 12.30
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Jak psal tenkrát Nations kdyby se radši CHF dalo dohromady s CHO tak by určitě update byli...
# 3.1.2018 15.52
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
JohnnyRocket
uživatel
Ve hře: bionicle19
SZ

Ryan:Jak psal tenkrát Nations kdyby se radši CHF dalo dohromady s CHO tak by určitě update byli...



To se jednoduše píše ale víme jak těžká situace kolem toho byla.
# 3.1.2018 18.24
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Jo to je jasný ale kdyby vážně chtěli aby se hra nějakým způsobem hýbala tak by snad překonali nějaký neshody...
# 4.1.2018 15.37
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
JohnnyRocket
uživatel
Ve hře: bionicle19
SZ
Kdyby věděli co přijde tak by to asi i udělali. :D
Člověk by si taky řekl, že když se na podzim se vším začalo, tak by do té doby byl aspoň 1 update, ale nic.
# 4.1.2018 15.59
 
KulS
CH.T.S.
Ve hře: Wilson Kuls Mary jane
SZ
Stává se :) xD
# 7.1.2018 13.14
 
Ar[a]Sh
uživatel
Ve hře: Ar[a]Sh
SZ Mail Skype
konečně!!! A mohl by to rozjet nějaký normální borec, né takové tupé hlavy, rest in peaace !!;))
# 7.1.2018 13.17
Posiluj svoje myšlení.
Dokážeš všechno co chceš.
Protože to víš.
A to je víc.
Vyšší vždycky bere.
Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.
Oscar Wilde
Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web

Ar[a:Sh]konečně!!! A mohl by to rozjet nějaký normální borec, né takové tupé hlavy, rest in peaace !!;))


Já myslim že už to nikdo nerozjede... Možná CH2 pokud to gimzo dodělá
# 7.1.2018 13.19
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
No nevím, kdo bude chtít investovat peníze do hry, kde při troše štěstí bylo v nejhranější hodiny 5-10 hráčů :D
# 8.1.2018 15.23
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Ar[a]Sh
uživatel
Ve hře: Ar[a]Sh
SZ Mail Skype
Ale proč? když celý systém a chod hry byl na takovém lvlu, že to každýho přestalo bavit po 14dni dnech, když už každý měl úplně všechno. bohužel..:evil:
# 8.1.2018 20.10
Posiluj svoje myšlení.
Dokážeš všechno co chceš.
Protože to víš.
A to je víc.
Vyšší vždycky bere.
Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.
Oscar Wilde
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Systém a chod byl nejlepší jaký se dal udělat :) Myslím že normální lidi uznají že já se snažil víc než dost,bohužel když ta podpora není ze všech stran tak těžko něco zmůžu..
Updaty měli být,celý to stálo na Fredym kterýmu se nepovedlo udělat nic..bohužel..
Věřte že jestli to někoho s.re tak jsem to já,licence nebyla zadarmo a chod hry taky ne,celkově jsem to spočítal na nějakejch 9k,což je dost na to že se hra nikam neposunula a nevrátila se mi ani koruna..

CO SE TÝČE AKTUÁLNÍHO PROVOZU HRY:
Server přestal jít tuším po novém roce protože wedos změnil nějaký podmínky,pokud se nepletu.aspon tak to psal Pix.Pix to nijak neřešil tudíž je ted server odpojený,co jsem pochopil tak znovu připojení bude asi za 1500..Pix ted nemá čas ani náladu to řešit jelikož má nějaký svoje osobní věci na řešení..
Budoucnost(pokud vubec nějaká bude) hry budu řešit následující týden..Je tu jedna možnost jak hru zachránit ale musím to všechno probrat s Gizmem..Takže přístí týden čekejt nějakej update o stavu hry..
Dík za pozornost
THE Gangsta
# 12.1.2018 15.47
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Osobne si myslím že momentálny provoz hry sa moc neoplatí budeš dotoho dávať len svoju energiu a nejake tie peniaze pre pár hráčov? ak vôbec, mal by si dať tomu nejaky čas nech si hráči užijú/prehrajú iné hry a za nejaky mesiac/dva spustiť myslím si že viacerí by hrávali neskôr ako teraz :idea:
# 12.1.2018 19.54
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
M1L13s
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bart
SZ Jabber
Lioness přešne





Ale budu mít absťák :( xdddddd
# 13.1.2018 13.12
 
JohnnyRocket
uživatel
Ve hře: bionicle19
SZ
Přesně, děti v Africe taky čím déle nemají jídlo se na něj těší víc a víc.
# 14.1.2018 13.05
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Poslední novinky » Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.