Chmatákov online


Fórum – Hate na ZY? Proč vlastně?

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hate na ZY? Proč vlastně? [zamknuto]

Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Tohle téma jsem založil z důvodu věcného hatu na klan ZooYork.

Napište váš názor nebo proč klan nenávidíte a urážíte.
Prosím ten názor/hate aby byl napsán nějak inteligentně.

téma jsem založil aby jste nepsali do klanového témata sloužícího pro přihlášky a informace
Anketu jsem kapku poto... Prosím o smazání jej
# 2.11.2017 11.16
 
  • Banda blbounů
  • Dobrý klan4 hlasy, 27 %27 %
  • Nehádejte se omg1 hlas, 7 %7 %
  • Jak spí bagr? 1 hlas, 7 %7 %
  • Nezájem 9 hlasů, 60 %60 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Wesner_obnova
uživatel
SZ
jezis, moc to hrotis. Kvuli picovinam zakladas zbytecna temata.

ps: ten klan byl vzdy o hovne.
# 2.11.2017 17.50
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ

WesneR.:jezis, moc to hrotis. Kvuli picovinam zakladas zbytecna temata.



Ták,ták :twisted:


Ten 1 hlas sis nemusel dávat :D
# 2.11.2017 18.08

Obrázek
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ten hlas jsem ani dávat nechtěl.... Nechtěně jsem se překlikl když jsem to psal na teledonu.
Mimochodem prosil jsem o smazání té ankety

Moc to hrotim, témat jsem založil abych věděl co má za problém třeba někdo jako Snakeris.

Přesně jsem čekal že se ozveš Pepčo... popravdě by mě zajímalo proč seš na skypu v klanové konverzaci a pak nám na webu s**** na hlavu.
# 2.11.2017 22.50
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Nemusis me nazyvat nejakym tvym nesmyslem. A uz vubec, pozadoval jsi od ostatnich nazor, to ze nekdo napise svoje vyjadreni, ktere nese na tebe, nebo na vas klan nejakou urazku, tak se nemusis hned vztekat.

ps: Tehda me ryan poprosil, abych mu nejak sepsal info o klanu a co se bude obecne dit po wipe, to vse protoze jsi ty, ani ryan toho nebyl schopen, pac jste kkti. Od te doby jsem v te konverzaci na skypu, tot vse.
# 3.11.2017 15.27
 
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
ps: Tehda me ryan poprosil, abych mu nejak sepsal info o klanu a co se bude obecne dit po wipe, to vse protoze jsi ty, ani ryan toho nebyl schopen, pac jste kkti. Od te doby jsem v te konverzaci na skypu, tot vse.




Rekt. xD :idea:
# 3.11.2017 22.33
BŮH
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nevím vůbec z jakýho důvodu po tobě nějaké info. chtěl... z nějakýho důvodu se tenkrát nezeptal mě i přesto že vše kolem klanu a změn v něm píšu možná už 3 měsíce na webovky klanu...

Jinak si nemyslím že se jendá o zbytečné téma... aspoň nikdo nepíše do klanového témata.
# 4.11.2017 12.43
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Tobě může být jedno, že po mně Ryan chtěl sepsat nějaké informace či to, co se bude dít po wipe a jak vše bude probíhat.

Může ti to být jedno, z jednoho prostého důvodu, v klanu nehraješ žádnou roli, jsi jen osel co udělá vše co je po něm chtěno.

btw. Na tvé úžasné webovky si dál piš své žvásty, ale jedno musím uznat, web máš opravdu krásný a nejvíce se mi líbí tvá domena, webnode.cz.
# 5.11.2017 20.29
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Každej máte trochu pravdu. Hlavní "důvod" proč jsem nechtěl aby vše sepisoval Slaeer je ten že Slaeer a Wesner mají odlišné názory a to celkem dost. Proto jsem požádal aby to sepsal Wesner kdyby to všechno sepsal Slaaer bylo by to takový až moc přeplácaný.
# 8.11.2017 17.52
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
lean~
uživatel
SZ Mail
Vyprcanci 4 stupně nějaká zoo krů
radši si ho dam do pusinky čsčs :-[
# 9.11.2017 21.45
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail

lean~:Vyprcanci 4 stupně nějaká zoo krů
radši si ho dam do pusinky čsčs :-[


Cože? xDxD
# 10.11.2017 12.03
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
zamykám to je to uplně zbytečný téma... jestli chceš znát nazory hráčů tak se ptej ve hře nebo na skype 3-( bereš to dle mého vážně
# 10.11.2017 18.48

Obrázek

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hate na ZY? Proč vlastně? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.