Chmatákov online


Fórum – PRAVIDLA A PROHŘEŠKY

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » PRAVIDLA A PROHŘEŠKY [zamknuto]

Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype
Už mi to tu přijde jak u dementů ..

Máme se řídit podle tématu, které kdysi někdo napsal na forum a nedá se dohledat, nebo podle tohoto ?

http://www.chmatakov.cz/pravidla

Jelikož za kradení někdo dostane np ? Přitom je v pravidlech jen snížení karmy, apod ..
Psal mi mister, že se krást může, ale nijak se to netrestá ..
# 2.10.2017 15.21
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Taky sem dostal np kvůli pravidlu, co tam není napsaný. Vždycky to bylo nepřehledný.
# 2.10.2017 19.14
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
amfe jak dlouho že si byl gm? xD víš moc dobře že každej to řeší jinak, někdo dává hned np, někdo napomene a dá np, někdo to neřeší bo ví, že krádežema si nic nevyděláš, jen otravuješ ostatní :D

prostě se řiď rozumem ne, jak mužeš být potrestán když nikoho neotravuješ a nebuguješ?

ale není špatný nápad že bych udělal pro chts příkaz na snížení karmy, když uvidí někoho krást :D
# 4.10.2017 10.43
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

Fredy_Guvnoš:

ale není špatný nápad že bych udělal pro chts příkaz na snížení karmy, když uvidí někoho krást :D


udelej, to by bylo hezu
# 4.10.2017 13.40
 
Quick
zablokován
Obrázek
Ve hře: Quick,Jonathan
SZ Jabber Skype
zkurvysyn fredy
# 4.10.2017 17.17
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Za kradení se dávalo NP snad od té doby, co NP existuje. Po 10 letech najednou někdo brečí...
# 4.10.2017 18.10
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype

nations:Za kradení se dávalo NP snad od té doby, co NP existuje. Po 10 letech najednou někdo brečí...



Nebrečim, jen si vezmi, že přijde nějakej nováček a ty se ohradíš tak, že pravidla neplatí :D Uvažuj než něco plácneš.

Fredi, tady asi necelej rok, ale pravidla byly jiný :X
Tohle tema nesmerovalo ani tak na tebe jako na THEho.
btw. mam te rat mots
# 5.10.2017 16.25
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Nebrečíš? Však tady řešíte naprostou hovadinu :-D
Funguje to tak 10 let a ty jsi naprosto první, kdo tady nad tím uvažuje = asi to tak srdcervoucí problém není ne?

Prostě nekraďte a hotovo. Pokud je někdo novej a už hned má potřebu krást, tak si to NP prostě zaslouží, nehledě na to, že nevěřím. že nějaké GM zavírá hned bez upozornění. A pokud někdo krade u questu, tak NPčkovat hned. To snad musí dojít i naprostému tupcovi, že u akcí se nekrade... Karma by v takových případech absolutně nic neřešila.
# 5.10.2017 18.39
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Bandita Monty
uživatel
Obrázek
SZ
Takže asi takhle, nic proti CHTS, co tu jsou, nijak proti nim nemám averzi. Nicméně si myslím, že nemají tolik zkušeností s bugery to jednak. (neberte to jako uražku jasný)

To, že to v pravidlech nejsou konkretní věci, to je zlé. Jo jasně dobře, CHTS má právo určit rozsudek sám, nicméně tohle tvrzení jen dokaže později vyvolat hádky, že si to ten dotyčný vymyšlí atp. Navíc hodně CHTS a ano t udává tresty podle toho jaké sympatie má k hračum a nejedná stejným metrem a objektivně a nebo spojují konverzace na skype/webu s hrou.

PROTO NAVRHUJI EET teda... EUU (EVIDENCE UVĚZNĚNÝCH UČTŮ)
Tzn. jako na Jabku
Uvězníš/Banneš někoho? Nebud' línej hod ho na forum, napiš co udělal + případně i důkaz. Já si točil hru po dobu mého CHTS skoro vždy. Né protože by mi snad někdo nevěřil, ale proto, abych nemusel číst blbé kecy neomalenců a vrazil jim důkaz.

Má to jen samé plusy
+ přehlednost
+ všichni ví kdo je nebo není neomalenec a jen tak se to nezamete pod koberec
+ potrestaný ví, za co má trest a muže si to dohledat
+ používají to i ochranné složky
+ je zde přímo místo pro obhajobu trestaného
+ velitel CHTS ma přehled o zkušenostech a aktivitě CHTSáku

- nesmíš být líny davat prispevky, pripadne dodavat dukazy



POKUD CHCETE SPRAVEDLNOST VOLTE Č. 17 MONTIKOVA STRANA ZA BEZPEČNOST NA CHMATU
# 5.10.2017 19.39
Obrázek
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Trochu mi přijde že si z toho Monty dělá **** nebo to bere až moc vážně. Ale každopádně to není špatný nápad :)
# 5.10.2017 20.12
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Souhlasim s Montikem, rozhodne by byl v urcitych vecech prehled.

Ryan: drz hubu
# 5.10.2017 20.27
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Kedysi niečo také neexistovalo. Proste dostal si NP a nikto to dalej neriešil. Každý vždy vedel za čo to dostal. Vtedy ešte organizácia CHBS/CHTS niečo znamenala (sršal z ních rešpekt, taktiež boli dôveryhodný). Nie ako teraz, že musia doložiť dôkaz. To poukazuje na to ako to tu celé ide do sračiek.
# 5.10.2017 20.32
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype

Kedysi niečo také neexistovalo. Proste dostal si NP a nikto to dalej neriešil. Každý vždy vedel za čo to dostal. Vtedy ešte organizácia CHBS/CHTS niečo znamenala (sršal z ních rešpekt, taktiež boli dôveryhodný). Nie ako teraz, že musia doložiť dôkaz. To poukazuje na to ako to tu celé ide do sračiek.



Však jde a všichni to vědí. Dřív se řídilo pravidlama, co byli na webu. Pak to změnili, ale na webu už ne.

Přijde mi to jako dobrej nápad, i když to už nehraju.
# 5.10.2017 20.39
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Podle mě tam tich omluv bylo málo xDxDxDxD

Ale jako nápad to není špatný.
# 5.10.2017 20.40
 
Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype
Je to tu opět jako u dementů.

Bud budete brát ohled na to, že sem mohou přijít i noví hráči, kteří se budou řídit pravidlama, které tedy jak už všichni víme neplatí .. (WHERE IS LOGIC?)
Nebo si tu hrajte na dementy, kteří řeknou nováčkům " Ty debile, jestli jsi nový a nehraješ dýl a nevíš jak to tu chodí, tak táhni" ...

Dobrá demence a ty Nationsi, amatére, můj případ toho kradení není. Já mám pobudu, nějaký kradení, které je v rozporu s "pravidly" mam u řitě, už to není to, co bývalo, což jistě chápeš když se mrknu na tvé založení acc zde na webu.
Tak prosím nemel sračky, jen zde píšu, že by se měly pravidla změnit. Jelikož pokud ti přijde nováček a ty začneš argumentovat tak, jak ted argumentuješ, tak jsi dement ;)
Timto tuhle konverzaci končim, nikdo rozumnej se zde zatím nevyjádřil ;)
btw// Ty jsi se tu ukázal Nat .. a nic dobrého to sem nepřineslo ;)

Když pominu frediho, pixeeho, tak víme, že tu nikdy nic dobré nebylo. (za dobu znovuotevření oficu)
Jediný pix a patryk tu hře přispěli více než ublížili ..

A číst tu tyhle sračky, to je mazec ..

Monte, fandim ti. Raději jeden takoýv chts, než 3 dementní.
A banujte, warnujte si mě jak chcete, tohle je prostě real.
# 5.10.2017 21.35
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Dobřéééé, přidalo se do pravidel, že za kradení může být i NP, doufám, že už všichni budou lépe spát a v Chmatákovském světě to udělá naprostou revoluci.
Samozřejmě já sem zase největší idiot, protože to prostě neřeším, ale od některých lidí, kteří jsou svojí "inteligencí" vyhlášeni, tahle urážka opravdu hodně sedí.

Tím uzamykám toto naprosto zbytečné téma a nováčkům radím, ať nekradou.
# 6.10.2017 1.26
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » PRAVIDLA A PROHŘEŠKY [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.