Chmatákov online


Fórum – CH2 progress

Fórum » Poslední novinky » CH2 progress [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Pokud někoho zajímá, zde budu čas od času updatovat postup prací na CH2, stavěné na úplně novém serveru i klientovi, pro odstranění limitů daných starým návrhem.

Nejnovější budu dávat nahoru. Dokončeno:

-oživování
-útok
-rybaření (8 druhů ryb a korýšů)
-dřevorubectví
-prodávání a nákup od NPC
-systém NPC
-funguje nasazování a sundavání předmětů na postavu
- vytvořeno mapování předmětů na animace
- každý předmět může mít vlastní speciální jméno a atribut.
- server kontroluje vzdálenost při chůzi (kvůli případnému hacku), chat atd se odesílá jen hráčům v dosahu - efektivnější.
-možnost volně přemísťovat předměty v inventáři (včetně kupení na sebe)
- zobrazení jména na hráčích. Efekty - položené předměty "padají" na mapu, hráč co se odpojí/připojí se zprůhlední a zmizí.
- inventář umožňuje v jednom políčku mít vždy až 3 předměty stejného typu, prostě se kupí na sebe
-předměty: sbírání, pokládání
-chat funkční
-hráči a pohyb funkční, přihlašování a odhlašování (20 sekund po odpojení hráč zůstává ve hře)
- login funkční



Naposledy upraveno: 28.9.2017 12.09

# 6.9.2017 9.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype
To zapálení se mi sakra líbí !!
Doufám, že server nebude omezen jen pro cca 50 hráčů.
Vždy pak byl problém s lagama .. a VIP tím pádem nic neřeší ..
Reklama = hráči, hráči = profit, profit = lepší a lepší časy CH2 ! A tak to jde dokola.

Díky Gizi, roky to tu bylo sice všelijaké, ale pořád stejné.
Doufám, že ti to vydrží, a že se na tom všichni, všichni zapálenci do hry, nějak podílíme ;)

Pokud nelze rozšířit nějak extra mapu, tak by bylo fajn dostat se do stejných lokací, do stejné hry, akorát s číslem 2,3.. Kde hráč se svými skilly, může navštívit server 1, sever 2 a popř. server 3. A např. snažit se o to, být boss všude. (Pokud se nedostanu kvůli plnému slotu do serveru 1, zkusím 2, popř. 3 ... pak už VIP může hrát značnou roli.)
(V případě reklamy)

To je podle mě přednější, než nějaký blesky a idiotiny, které řeší tady hoši v předešlé stránce .. ;) Na to je času dost. Proč řešit detaily, když nejsou ani základní věci ..
Můj názor.
# 22.9.2017 23.31
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Přidán základní systém života.

Přidána sekera a základ systému boje - je možné útočit a zabít hráče (věci nevypadnou zatím).

www.chmatakov.cz/CH2a8.exe

Server na test spuštěn

Po smrtii můžete dělat vše, na serveru ještě není podmínka na HP>0



Naposledy upraveno: 23.9.2017 10.39

# 23.9.2017 9.53
 
TRENBOLONE
uživatel
Obrázek
SZ
Nejde ingame registrace.
# 23.9.2017 10.14
 
Gizmo
autor hry
SZ
Vždyť jsem tu tu psal několikrát, registrace vůbec není hotová. Proto máte účty Test1-7..
# 23.9.2017 10.15
 
Gizmo
autor hry
SZ
Drobný update - smrt by měla fungovat včetně padání věcí. Prosím o test a info.
# 23.9.2017 10.39
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Itemy nespadly. Zůstávají u mrtvého hráče. Jak hráč umře tak jeho nasazený item nejde už vidět ale měl by ho mít stále v invu.
# 23.9.2017 10.47
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Pravda..to je tak, když člověk kopíruje funkce..

Snad opraveno.

www.chmatakov.cz/CH2a9.exe
# 23.9.2017 11.30
 
Gizmo
autor hry
SZ
Vše se zdá v pořádku.

Test ukončen.

Přidal bych nákup u NPC, ale nemám bohužel grafiku okna, ta z CH2 se mi moc nelíbí. Uvidím, co se s tím dá dělat.
# 23.9.2017 11.59
 
Gizmo
autor hry
SZ
Aby odpadl zmatek s účty, dodělal jsem registraci. Jen účet, žádna volba skinu atd.

Server poběží hodinu či dvě na ozkoušení.

www.chmatakov.cz/CH2a10.exe



Naposledy upraveno: 23.9.2017 17.36

# 23.9.2017 15.35
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Gizmo, teď jsme na serveru řešili problém s tím že po relogu byl hráč 2x ve hře...
Problém je v té animaci mizení postavy... pokavaď se hráče chce relognout tak musí počkat chvíli než jeho postava zmizí, ale když je ten člověk nedočkavý a zapne si na tlačítko OK(pro potvrzení přihlášení)clicker tak se do hry připojí ještě dřívě než se animace mizení odhlašujícího se hráče dokončí a tak se bugne a hráč je na serveru v souběžnou dobu s buglou animací(která je vidět pro ostatní hráče).
# 23.9.2017 16.25
 
Gizmo
autor hry
SZ
Dnes finální update:

-dokončena podpora barvy textu (zatím nelze měnit)
-login/registrace lze potvrdit enterem

www.chmatakov.cz/CH2a12.exe
# 23.9.2017 17.36
 
Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web
Ahoj,
Napadlo mě že by nebylo od věci udělat nějakou kontrolu afkerů. Něco ve stylu, že když se dlouhou dobu hráč nehýbe a např rybaří při tom, tak se ho to zeptá, zda je online. Jakože třeba musí něco opsat atd... aby se to nedalo obejít jednodušše.

Ale to samozřejmě až ta hra bude z větší části hotová.



Naposledy upraveno: 24.9.2017 11.05

# 23.9.2017 22.50
 
Gizmo
autor hry
SZ
Přidána možnost full-screenu (alt+enter)
Opraveno rybaření
Přidán 2 nové druhy ryb (zatím tedy 5)
Úpravy chatu

www.chmatakov.cz/CH2a14.exe

EDIT: Nový link.
# 24.9.2017 10.14
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Full screen je trochu zvláštní, když dám full-screen a pak to zas zmenším tak to okno potom má přednost. Respektive když si zapnu nějaký jiný program nebo něco, tak se toho okna nezbavím jen překliknutím, ale musím ho minimalizovat v dolním panelu.

Žlutá a červená ryba mají strašně malou šanci na drop, je až moc malá vzhledem k tomu, že červenou prodám za 3 chk a než ji chytím už budu mít 100 chk ze zelených a modrých. :D

Lojza by mohl odkupovat ryby ještě třeba o 1 či 2 pole dál, protože musím stát až přímo u něj abych něco prodal.
# 24.9.2017 10.57
Obrázek
MorfeusCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Morfeus
SZ
Zdravím, zkoušel jsem udělat okénko obchodu jak by měl vypadat v CH2. Je to asi první věc co jsem udělal. Můžete ho ohodnotit od 1 do 10. Můžete určitě napsat za co dávate body,za co berete body a co by jste tam vy upravili. Snažil jsem se to nějak udělat aby to pěkně vypadalo a podle mě je to pěkný.
http://ctrlv.cz/UfLB
Nakreslil bych i banku ale potřebuju vědět kolik bude potřeba políček tam vložit.



Naposledy upraveno: 24.9.2017 13.24

# 24.9.2017 12.09
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Fórum » Poslední novinky » CH2 progress [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.