Chmatákov online


Fórum – Problémy se serverem

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Problémy se serverem [zamknuto]

Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prostá a jednoduchá otázka:
Proč poslední dobou blbne server?

Jestli se na něčem pracuje... a případně kvůli tomu bude blbnout server popřípadě nepojede vůbec... tak by si hráči zasloužili vysvětlení tohoto problému.

Hlavně to téma nelockujte dokavaď tu nebude přímá odpověď od vedení nebo od někoho kdo o tom něco ví...

Děkuji
# 9.9.2017 12.13
 

Stránky: 1 2 3

Bandita Monty
uživatel
Obrázek
SZ

Peterak008:Od tý doby, co je tu YOYO vznikly problémy ? :D To je degeš :D
A jestli myslíš partičku yoya, pixeeka, fredyho, martyho, .. tak každý z nich hře nějakým způsobem přispěl, zatím co ty ? ... doplň.

Jo, shazovali se servery. Pokud vím, tak šlo o server Japko a BUMovo server, toť vše.
A shazování mělo důvod.

Ale pochybuji, že někdo shazuje future, THE, ani jeho brácha by to dle mého neudělali, pixee na to nemá čas a fredi též ne. Doby shazování byly fajn, ale už je to pasé.

No a pokud někdo shazuje ofic, tak si všichni můžeme domyslet kdo :)

btw. Jen taková zajímavost. Víte, kdo původně platil server FUTURE ? :D První správná odpověď vyhraje čokoládu bez kakaa.



Čau Amfe, JANČO DEJ MI JEŠTĚ JEDNO
Naše parta vždy poctivě přes noc těžila a lovila ryby, aby měla chk BOHATSTVÍ. XD



Spravná odpoved: Platil to Poldys, natahnul finalku, vzal si litr a dal dvě kila na budoucnost neboli v americe FUTURE.



A ted k tématu:
Hádate se, přitom se beztak ví kdo to dělá a víte to a nebo i tušíte mezi sebou sami beztak. Jen tady každý fluše na každého.
# 21.9.2017 19.54
Obrázek
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

Bandita Monty:
A ted k tématu:
Hádate se, přitom se beztak ví kdo to dělá a víte to a nebo i tušíte mezi sebou sami beztak. Jen tady každý fluše na každého.


Já to třeba netuším, buď tak hodnej a napiš to. Jednou se k tomu doznal právě Bum, kterej už se tomu přestal věnovat, podle jeho infa co mám z osobního života.
# 22.9.2017 7.11
 
Bandita Monty
uživatel
Obrázek
SZ
Já taky ne :D Jen si myslím, že to tak je, bo vždycky když se něco takového dělo tak to spousta lidí věděla.

A jinak mi to je uplně jedno, BIRELL NEALKOHOLICKÉ OSVĚŽENÍ: ZÁZVOR
# 22.9.2017 16.01
Obrázek
Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype
Kamo, si to čtu vedle Poldyho a totálně nás to rozsekalo :D
Mám tě pozdravovat, ale nepamatuje si tě :D


BTW. nepsal sem, že na shazování serveru(future) THE nemá čas, ale že by to nikdy neudělal, jelikož za ty léta znám jeho povahu ;)
# 24.9.2017 18.48
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Problémy se serverem [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.