Chmatákov online


Fórum – CH2 progress

Fórum » Poslední novinky » CH2 progress [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Pokud někoho zajímá, zde budu čas od času updatovat postup prací na CH2, stavěné na úplně novém serveru i klientovi, pro odstranění limitů daných starým návrhem.

Nejnovější budu dávat nahoru. Dokončeno:

-oživování
-útok
-rybaření (8 druhů ryb a korýšů)
-dřevorubectví
-prodávání a nákup od NPC
-systém NPC
-funguje nasazování a sundavání předmětů na postavu
- vytvořeno mapování předmětů na animace
- každý předmět může mít vlastní speciální jméno a atribut.
- server kontroluje vzdálenost při chůzi (kvůli případnému hacku), chat atd se odesílá jen hráčům v dosahu - efektivnější.
-možnost volně přemísťovat předměty v inventáři (včetně kupení na sebe)
- zobrazení jména na hráčích. Efekty - položené předměty "padají" na mapu, hráč co se odpojí/připojí se zprůhlední a zmizí.
- inventář umožňuje v jednom políčku mít vždy až 3 předměty stejného typu, prostě se kupí na sebe
-předměty: sbírání, pokládání
-chat funkční
-hráči a pohyb funkční, přihlašování a odhlašování (20 sekund po odpojení hráč zůstává ve hře)
- login funkční



Naposledy upraveno: 28.9.2017 12.09

# 6.9.2017 9.38
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Naprosto super Gizi ! :-)
# 6.9.2017 10.29

Obrázek
Yamori
uživatel
Ve hře: Yamori, Jason
SZ
Myslím že pokračovanie na tomto priláka naspäť veľmi veľa starých hráčov, pri schopnom teame to má vysoký potenciál.
# 6.9.2017 12.22
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

Yamori:Myslím že pokračovanie na tomto priláka naspäť veľmi veľa starých hráčov, pri schopnom teame to má vysoký potenciál.


S timto nazorem souhlasim. Skvela prace a je az k nevire ze se tu muzu docist nejake aktuality primo od autora hry, ale pokud tohoto klienta bude mit k dispozici soucasne vedeni hry, bude to spis zalostny pohled. Ale to uz je jina vec, kterou ted neni podstatne zabyvat se ji. Jak uz jsem napsal moc pekna prace a moc rad si prectu nejake z Tvych aktualit.
# 6.9.2017 12.30
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Super věc, starší hráči by se mohli zjevovat opět ve hře aspoň by bylo s kým pořádně pokecat, jinak paráda, teď vím že aktivní budu po wipe určitě ;).
Jen tak dál :)
# 6.9.2017 12.47
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Oh yeah! Už se těším! :D
# 6.9.2017 13.02
 
Gizmo
autor hry
SZ
Díky za odezvu, jsem rád, že to má smysl.

Tím, že se server i klient píší zcela znova, je šance opravit nebo zcela změnit zásadní věci, což je pro mě asi nejzajímavější...přece jen jádro CH1.5 je staré přes 10 let.

Až udělám alespoň testovací mapu (teď hráči chodí v bílé prázdnotě), dám to na veřejný test.
# 6.9.2017 13.33
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
To vypadá na velkej krok, snad ti chuť a hlavně čas vydrží co nejdéle.

Pokud by byla potřeba otestovat nějaké bugy tak bych se rád zúčastnil, přeci jen už jsem na pár jich přišel a samozřejmě nějaké stále fungují :D
# 6.9.2017 13.46
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Asi by bylo nejlepší opravit levely ktere se daji bugnout nechci to tu rozepisovat ale během 6H jsem dal lvl 8 coz normalne nejde...
# 6.9.2017 13.53
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

RamachE:Asi by bylo nejlepší opravit levely ktere se daji bugnout nechci to tu rozepisovat ale během 6H jsem dal lvl 8 coz normalne nejde...



To sem asi uplně nepatří, nemyslíš? :-D Vzhledem k tomu, že se vše píše od znovu, jestli jsem to dobře pochopil.

# 6.9.2017 13.58
 
Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web
Paráda Gizi, nemohu se dočkat :-D
# 6.9.2017 13.59
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Gizmo: odhlašování (20 sekund po odpojení hráč zůstává ve hře)



Ta doba by asi nemusela být až tak dlouhá, chápu že je to protekce proti odlogávání při zabíjení, ale za 20 sekund se dá zabít hráče, který se bude odhlašovat i s plným životem v modré zóně.
# 6.9.2017 14.22
Obrázek
kalfas1
uživatel
Ve hře: kalfas
SZ Mail
super :)
# 6.9.2017 15.40
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Jak vidím je na co se těšit :)
Jsem rád že se tomu Gizi zase začal věnovat :) sice jen po 10 letech to nějaký update chtělo
# 6.9.2017 15.47
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Adam™
uživatel
SZ
parááda :-D
# 6.9.2017 20.19
Drum and Bass <33
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Lidi nejde o update a nejde o CH 1.5,jde o uplně nový server který s tímto nebude mít nejspíš nic moc společného.Otázkou je jak potom dopadne server 1.5,o který si myslím už nebude zájem pokud by se měla spustit plná verze CH2,ale tak to už je jiná věc.

Miami (nebo taky Yoyo) : Nikdo nepsal že tam bude team lidí co je na tomto serveru to za prvé,za druhé to že děláš(děláte) bordel ve hře a jste za to trestaný a nesmyslně si potom stěžuješ je vaše věc :) . Myslím že zrovna ty seš docela známá firma co se týče BUGOVÁNÍ,podělů a celkově dělání hovadin ve hře,tak nechápu na co zrovna ty si stěžuješ :D BAN IP si měl několikrát pokud se nepletu a to pod různým vedením serveru, tzn. že chyba asi nebude jenom v tom vedení viď ? :) Pokud se ti nelíbí toto vedení nebo celkově server tak je tu ještě jeden kde mužeš hrát. Poslední věc,psalo mi tolik lidí že team je jeden z nejlepších za poslední roky že tvůj zaslepený názor je uplně mimo a tvoje rýpání a neustálé stížnosti o ničem už mě nebaví,nevynecháš jedinou možnost jak team nějak ponížit..celou dobu co si tu nehrál nebyla snad jediná stížnost..pokud máš problém kontakt máš,případně mužeš založit nové téma a tam si stěžovat a napsat co konkrétně ti na GM teamu vadí :) obrázek at si udělá každý sám..

Ted prosím aby sem lidé psali výhradně příspěvky týkající se tématu CH2 a jeho progressu :) NECHCI TU ŽÁDNÉ OT.

P.S. Dobrá práce Gizi :)



Naposledy upraveno: 6.9.2017 22.35

# 6.9.2017 22.06
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Poslední novinky » CH2 progress [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.