Chmatákov online


Fórum – _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla *

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla * [zamknuto]

Tarkadhal
uživatel
SZ
Zdravím vedení chmatakova,

touto cestou podávám stížnost proti CHTS _NiCe_, který nerespektuje pravidla chmatákova. Ve hře působím pod jménem Tarkadhal a jsem obchodník, který prodává vše co najde.

Včera (2. 9. 2017) okolo 18:00 jsem u banky v chobotově prodával obohacené plutónium ostatním hráčům za 5000chk. Jde o speciální předmět, který lze vytěžit za pomocí rudé zbíječky těm nejlepším řemeslníkům. Avšak při svém prodeji jsem narazil na zakoplexovaného a zkorumpovaného člena týmu, který upřednostňuje své kamarády s kterými hraje minecraft a těží diamanty. Tato osoba do mě bez varování a bez důvodu začala útočit bleskovou holí při tom, jak jsem prodával ostatním hráčům své skvělé obohacené plutónium. Několikrát mne zabil a ani mi neřekl důvod. Prostě mě zabíjel. Za pár chvil jsem znovu u banky narazil na problém při svém prodeji. CHTS jménem _NiCe_ mě opět napadnul a dal mě bezdůvodně do nápravného zařízení. Když jsem se přihlásil za druhý účet a zeptal jsem se jej, proč mě dal do NP, začal mi vyhrožovat banem a strčil mi do NP druhou postavu.

Já se tedy ptám:
- Od kdy bezdůvodně dáváme hráče do NP za to, že prodávají předměty? (v pravidlech nic o prodeji předmětů není, tudíž si můžu prodávat co chci)
- Proč mi CHTS vyhrožuje banem?
- Proč mi CHTS dalo do NP i druhou postavu?
- Proč se mnou CHTS nekomunikuje a střílí do mě bleskovou holí?
- Proč se na CHTS berou zakoplexované osoby, které ve hře nadržují svým kamarádům?

Co žádám:
- Propuštění mého účtu Tarkadhal z NP
- Veřejná omluva od CHTS_NiCe_
- Vyhození tohoto člena týmu Z CHTS

Mám pocit, že CHTS by ve hře mělo být vzorem a ne osobou, která nadává ostatním hráčům do hlupáků a dělá si co chce.

Bonus:
Skladík a jeho kamarádi se neustále ostatním chlubí, že si můžou dělat co chtějí, protože _NiCe_ jim vše promine. Dále se také chlubí, jak jim toto CHTS neustále dává věci, peníze a jiné další výhody. Doporučuji to prověřit, protože mají velké množství ostrovů a věci.

Prosím o vyřešení,

Děkuji

//EDIT
Upravil jsem titulek, protože v něm byla chyba.



Naposledy upraveno: 3.9.2017 11.37

# 3.9.2017 11.04
 

Stránky: 1 2 3

Tarkadhal
uživatel
SZ

bio je lepsi nez ostatni:Téma o mně jsem smazal již podruhé, nevím co konkrétně by mělo dokazovat nebo co? :D
Kdyby někoho zajímalo co tam je tak je tam search result z fóra chfuture, kde jsem hodnotil přihlášky hráčů do herních organizací na daném serveru. Nic zajímavého, co by mělo zajímat někoho z vás nebo správce, je to volně dostupné a můžete si vše přečíst zde.

A toto téma jsem lockoval já, protože je to hádka kvůli banalitě, která k ničemu vést nebude.


Chování tohoto člena týmu přesahuje hranice. Maže důkazy.

Ryan (Skladík + jeho skupina), Mister a Bio19 se snaží neustále vše vyvracet a psát, že toto je zcela zbytečné. Nepříjte vám to dost divné? Snaží se schovat problémy, které dělají.

TÍMTO ŽÁDÁM ADMINISTRÁTORY O ODEBRÁNÍ JEJICH PRÁV NA FÓRU ABY NIJAK NEMOHLI MAZAT A UPRAVOVAT VYJADŘENÍ OSTATNÍCH!
# 3.9.2017 13.01
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Ale žádné důkazy nejsou. :D
Jeidný důkaz je akorát ten nějaký link na imgur, kde jsem vám smazal téma. :D
# 3.9.2017 13.02
Obrázek
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Jop! Příj*T*e mi až moc zbytečné...
# 3.9.2017 13.02
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Myslím že kdyby jsme se snažili "zamaskovat" důkazy tohle téma by bylo locknute nebo smazané....Je taky dost divné že jenom ty si stěžuješ na Nice a Bia(většího pohodáře na Ch ani neznám)
# 3.9.2017 13.05
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Tarkadhal
uživatel
SZ
Neustále se tu vyjadřují 3 lidé: Slaeer, Ryan a Bio, kteří jsou součástí řešení problémů a snaží se, aby se totot již nadále neřešilo, protože samí ví, že to co tu píšu je pravda a oni by za toto mohli dostat ban a Bio19 + _NiCe_ odebraní práv.

Tímto také prosím administrátory co toto budou řešit, aby si pořádně pročetli jejich odpovědi a prostudovali důkazy které jsem podal já (vše mám vyscreenováno).

ZNOVU UPOZORŇUJI:
Bio19 maže témata a snaží se předejít řešení problémů.
Bio19 toto téma zamkl, bylo odemčeno jiným moderátorem (Santea)
Bio19 mi 2x smazal téma o tom, že se chová jak prase na konkurenčním serveru a dělá nám (ofíku) ostudu.
_NiCe_ se nevyjadřil k jediné mojí otázce.



Naposledy upraveno: 3.9.2017 13.13

# 3.9.2017 13.08
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Tarkadhal:Neustále se tu vyjadřují 3 lidé: Slaeer, Ryan a Bio, kteří jsou součástí řešení problémů a snaží se, aby se totot již nadále neřešilo, protože samí ví, že to co tu píšu je pravda a oni by za toto mohli dostat ban a Bio19 + _NiCe_ odebraní práv.



Asi to je tím, že za tebou stojí akorát známé firmy? lol
# 3.9.2017 13.09
Obrázek
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Tarkadhal:
ZNOVU UPOZORŇUJI:
Bio19 maže témata a snaží se předejít řešení problémů.
Bio19 toto téma zamkl
Bio19 mi 2x smazal téma o tom, že se chová jak prase na konkurenčním serveru a dělá nam ostudu.
_NiCe_ se nevyjadřil k jediné mojí otázce.


Ano Bio to zamkl a vymazal ale taky se vyjádřil proč to udělal...
Nevidím důvod proč to sem ještě taháš.
# 3.9.2017 13.12
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Řeším to pořád páč vím že Bio a Nice ... žadný problémy nedělají to že ti Bio smaže téma když je o ničem mi přijde v pohodě...Nemáš tam žádný scrn ..nic jen píšeš jak to furt maže..
# 3.9.2017 13.13
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Tarkadhal
uživatel
SZ

Slaeer:Ano Bio to zamkl a vymazal ale taky se vyjádřil proč to udělal...
Nevidím důvod proč to sem ještě taháš.



Další důkaz o tom, že Bio19 smazal mé předchozí témata a současně zamkl toto téma aby neměli žádné problémy.
# 3.9.2017 13.14
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Tarkadhal:

Slaeer:Ano Bio to zamkl a vymazal ale taky se vyjádřil proč to udělal...
Nevidím důvod proč to sem ještě taháš.



Další důkaz o tom, že Bio19 smazal mé předchozí témata a současně zamkl toto téma aby neměli žádné problémy.


Ty jsi ztracenej případ...
# 3.9.2017 13.15
 
Tarkadhal
uživatel
SZ
Já napsal svoje. Prosím o vyjádření nějakého administárora dřív, než to Bio19 smaže, děkuji.
# 3.9.2017 13.16
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Tarku pořád jsem se nedozvěděl jaké já a moji kamarádi děláme problémy...kde mám všechny ta věci,chk a ostrovy co mi Nice dává :) Ve hře mám vše poctivě :)
# 3.9.2017 13.18
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Nice nedostane ani down ani varování,zbytečně přehrocená situace,autor příspěvkuvz toho dělá drama přitom si NP zasloužil.
Nechápu z jakýho hov.a tu udělal takovouhle aferu omg 3-(3-(
# 4.9.2017 14.41
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.