Chmatákov online


Fórum – Bionicle prázdná piksle

Fórum » Diskuse mimo mísu » Bionicle prázdná piksle [zamknuto]

montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
Tákže, ještě než si přečtete můj příspěvek, tak chci upozornit že: NECHCI PODNĚCOVAT A PÁCHAT NENÁVIST NA JEDNOTLIVCI NEBO NA SKUPINĚ

Bionicle19 aneb Kubíček je kapitola sama o sobě.

Pamatujete jak mi kdysi mazal témata a příspěvky a bulvár, když už věděl, že to má od Fredyho sečtený?

Pamatujete jak téhda za to dostal BAN IP + za to, že kradl dropy na příšerách a zneužíval ID 6?

Pamatujete jak si vybrečel UNBAN od slabomyslných GM na Vánoce s tím, že bude hodný?


Pokud ne, tak nevadí, nicméně je to pravda a i tak ho nový team nabral, pač to asi nevěděl.


A ted k jedné věci co možná nevíte.
Bionicle si vydělává prodejem svých skinů, 1 skin za 250kč.
Což nechápu, kde takovou cenu vykalkuloval, když kreslí shity naučený za pár měsíců. Že si Flyboj bral 300kč se dalo pochopit a mohl si brát i více bo za jeho výtvory stojí hodiny a hodiny zkušenosti. I SNIPER KILLER si bral 100kč a to byl lepší jak ty měl více zkušeností.

A ted POZOR. Kubíku dáníš ty své výdělky? Asi né vid? A kdyby si chtěl nahodou argumentovat tím, že můžeš vydělat 20 000Kč/ročně bez zdanění tak tě vyvedu z omylu.

To by ty tvé výdělky se mušeli řadit mezi tzv. ,,příležitostné''. Jenže tohle už se mezi to neřadí bo jsi hloupý a jedeš si tu takovou samoobsluhu.
Takže bych ti radil to nemazat a moc mě nesrat. Seš mi ukradenej celej CH je. Jen jsem chtěl aby tohle lidi věděli.

PS: Mám doznání několika lidí, kterým si nabízel a nebo i prodal naké skiny atp.


Ahoj
# 3.9.2017 12.55
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
  • Kdo by semnou rozjel bussines?
  • 1 hlas, 25 %25 %
  • Já ne nemám peníze3 hlasy, 75 %75 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Rád bych skrz toho téma oznámil, že Tarkadhal dostal ban ip na forum, aniž by si ho nějak zasloužil. Největší potupa ale je že NiCe klesl tak moc že musel nafejkovat screeny aby náhodou nevypadal jako dement lol Je fakt škoda že hru vedou tihle tragédi
# 3.9.2017 22.10
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
prosím te Lemmy pro tebe ma každej pravdu když je to proti ofiku 3-(


Jinak yoyo proto jsem psal k memu příspěvku ty svědky :)
Aby jste si to ověřili zítra ráno dodám další screeny ty fejku


Vyjádření kdo u toho byl:


Blurry:
Obrázek


Tony:
Obrázek

Slaer:

Obrázek

Nike:

Obrázek


+ Bionicle19 u toho byl takže může napsat jak to celé bylo ;)


a další screeny přidám až přijdu ze školy :)



Naposledy upraveno: 4.9.2017 7.30

# 3.9.2017 22.14

Obrázek
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
Palmer: Pokud by jsi dobře četl, tak mě to nezajímá a nějakou ,,českou závistí'' na mě nechod' nechápu co tím argumentuješ a celý tvůj příspěvěk šel tak trochu do ofsajdu se snahou mě pouze tak trochu ponížit, než aby jsi to oargumentoval.

Nicméně ani to mě nezajímá, příspěvek je pouze informačního rázu. Lidi se dozvěděli co měli.

Dělejte si s tím tematem co chcete, klidně smažte, je mi to fuk.


Uvidíme se zas za dlouho jak předtím. Zdar
# 3.9.2017 22.18
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
pan black
uživatel
SZ
Nechápu, jak mohl Bio zase dostat práva, když je už předtím zneužil a byli mu odebrány.

Njn, proste zacal natacet videa z chmatu a udělal pár eventů pro hráče a rázem se zapomělo, že je to vlastně kurvička co to to tu několikrát podělala.

btw: Pls kdo dal Tarkadhalovi ten ban ip ? :)

btw2 už ban samozrejme nemá :*
# 3.9.2017 22.48
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Montik : Neměl jsem snahu tě ponížit,to jsi udělal sám.Pouze mne zajímalo čeho se snažíš docílit tím tématem?Dobrý,lidi ted už vědí že Bio nakreslil pár skinů a bere si za to 250 kč.
Stejně jako si bral každý grafik co kreslil skiny a v životě jsem tu neviděl podobné téma na někoho jiného...Ono v tom budou taky spíš nějaké osobní spory s ním a toto téma ho má nějakým způsobem poškodit,jinak si to nedokážu už vysvětlit ptž jinak je to téma uplně zbytečný a o ničem :D Mimo to nevím co bych měl jako oargumentovat?Vyjádřil jsem se v posledním odstavci,nevím co víc k tomu říkat.. 3-(

Black : 90% hráčů mi píše že Bionicle je nejlepší CHmazka za asi poslední 3 roky,ano dělá videa,dělá taky různé zajímavé eventy,prostě a jednoduše podle mě dělá svojí práci dobře..Bionicle ví že pokud by nějak podělal mě tak už si tu nezahraje,mimo to nevidím důvod proč by to dělal?Točí v podstatě reklamy na ofík,tak proč by poškozoval jakýmkoliv způsobem hru co ho baví a dělá jí dobrovolně reklamu,to je trochu nesmysl ne?

Ono je jedno co tu napíšu,muže to bejt napsaný sebevíc pravdivě a dobře,vy si stejně vždycky najdete nějakej problém.
# 4.9.2017 14.37
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Bionicle prázdná piksle [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.