Chmatákov online


Fórum – Nostalgické screeny CH2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Nostalgické screeny CH2

Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Zdravím zrovna dneska jsem našel na staré flešce pár screenu když jelo ještě chmatakov 2 :D tak je jsem hodím :) ať zavzpomínáte



1.

Obrázek


2.
Obrázek



3.
Obrázek


4.
Obrázek


5.
Obrázek


6.
Obrázek


7.
Obrázek
# 4.8.2017 23.19

Obrázek
  • Mister™ právě připravuje anketu…
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Ty palmy jsou top,ty bych přidal místo nějakejch stromů :)
# 4.8.2017 23.35
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Brutalita, malo to obrovský potenciál. Do dnešného dňa ma to mrzí.
# 5.8.2017 13.09
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Tak ruku na srdce. Já bych řekl, že celkově Chmatákov měl obrovský potenciál, který byl bohužel zabit přístupem Gizma, čemuž se ale vzhledem k chování některých hráčů nedivím. Koncept celé hry je jednoduchý, ale zároveň dokáže pobavit. Bohužel bez updatů to přestává mít smysl, protože je ve hře opravdu málo věcí na práci a bez více hráčů je to jen ztráta času.
Dobrý příklad je třeba verze od Sama http://konovica.eu/ , který hru zcela změnil. Bohužel i zde platí, že bez hráčů nemá smysl hrát. Reklama by možná Chmatákovu trochu pomohla, ale bez novinek a vylepšení to stejně většina hráčů do chvilky zabalí.

Ano, mrzí mě, že Chmatakov skončil, jak skončil. V době největší slávy (rok 2006-2008) sem nahrál opravdu hodně hodin a natahal jsem tu spousty hráčů - Corse, Magpie, Kartin, Plenka atd atd... Pamatuju si, že byl zázrak se dostat do hry bez VIP i ve 2 ráno, jelikož věčně bylo plno a kapacita serveru byla úplně někde jinde. každopádně celou atmosféru a zábavu hraní dělali právě hráči, nikoli hra samotná. Bez nich to prostě nemá smysl. Na časy, kdy jsme na těžbě v 10 hráčích celý den těžili, vzpomínám opravdu rád.
Dnes se do hry občas taky podívám, někteří říkají, že je to zábava, ale do historie to má opravdu hoooodně daleko..

Co se týče grafiky, tak pro mě byl CH2 hnus. Vektor se mi nelíbí, preferoval jsem spíše tento návrh nové grafiky: http://nd01.jxs.cz/548/140/5a91508866_28469258_o2.jpg
# 6.8.2017 15.07
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Byl jsem ted docela v kontaktu s Gizmem a je celkem nakloněný nám umožnit to aby jsme mohli dělat updaty,všechno je na celkem dobré cestě.
Pokud všechno klapne tak mám v plánu zaplatit nějakou reklamu,zrovna dneska jsem založil FB stránku na které mám v plánu časem zaplatit propagaci aby oslovila co nejvíc lidí.Plus chci rozvíjet samozřejmě celou hru s pomocí Fredyho a Pixe :)
Nechci tu nic slibovat a nechci nic zakřiknout ale chmatákovu se dost možná blýská na lepší časy :)
# 6.8.2017 16.02
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
No pokud to tak opravdu bude a bude vám nějakým způsobem umožněn přístup ke zdrojáku, tak jenom dobře. Ale bude s tím ještě mraky práce, abyste hru dali do stavu, kdy opravdu nabídne pro dnešní hráče něco zajímavého a něco, co je zabaví. Možná by nebylo k zahození kontaktovat Sama, zda by nenabídl nějaké vychytávky od sebe. Co jsem pochopil, tak budoucnost konovici je nahnutá a spousta jeho vychytávek bych na ofik serveru rád viděl. Dokázal i z primitivních věci udělat aktivity, které neomrzí a nejsou jen od klikání na jedno místo. Otázka však je, jak to celé dopadne a jak velké možnosti mít budete no.

Fandím tomu, Chmat je pro mě i pro několik lidí v okolí srdcovka. Myslím si, že neumožnit rozvíjet tuhle hru by byla škoda.

Pokud by to vyšlo, tak bych později s nějakou reklamou mohl taky pomoci. Spravuju pár větších stránek na FB + mám databazi asi 4 000 000 českých a slovenských emailů, které se dají hezky obeslat :D
# 6.8.2017 19.47
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Super,určitě se mužem nějak domluvit :)
# 6.8.2017 19.57
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Gizmo
autor hry
SZ
Rozpracovaný CH2 byl tenkrát prodán s tím, že jde o výhradní prodej na 4 roky - pokud vím, tak z toho použili pouze server.

Pár lidí mi psalo, že by mělo zájem CH2 koupit i jako rozpracovaný projekt. Možné by to bylo, pokud bych to dohledal. Maximálně to použít jako základ jiné hry, jinak v tom nevidím smysl.
# 18.8.2017 11.14
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

nations:
Dobrý příklad je třeba verze od Sama http://konovica.eu/ , který hru zcela změnil. Bohužel i zde platí, že bez hráčů nemá smysl hrát. Reklama by možná Chmatákovu trochu pomohla, ale bez novinek a vylepšení to stejně většina hráčů do chvilky zabalí.


o serveru jsem slyšel jen matně a myslel jsem že se jedná jen o nějaká testování. když si tak pročítám ten web tak bych si tam rád někdy zahrál. škoda
jinak ch2 byla pěkná práce
# 19.8.2017 11.43
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Koukám že tu mám fanouška co si ukládá moje screeny :-)
Přidávám svoji zásobu včetně mapy (bez těžby a chráněné), nějaké screeny z testování:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
# 26.8.2017 10.11
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
ta flybojova grafika je prostě jedinečná
# 26.8.2017 10.23
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Miami:ta flybojova grafika je prostě jedinečná



Šíleně dobrá hodící se grafika pro chmatákov.
Těžko se to replikuje tbh.

koly: celou dobu volně dostupné :D
# 26.8.2017 10.39
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Připomínám si že jsem někdy uploadoval svoji zálohu včetně klientů, ale nevím v jákém tématu to bylo. Kdyby někdo chtěl tak jsem našel 7 různých verzí klienta, ale nikam se s tím nepřipojíte :-)
# 26.8.2017 17.55
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Klidně, pro srandu proč ne.
# 26.8.2017 18.10
Obrázek

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Nostalgické screeny CH2

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.