Chmatákov online


Fórum – Pvp

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pvp

ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
zdarec,
napíšu sem svůj názor na aktuální styl pvp a moje návrhy, prosím, abyste se k tomu taky nějak vyjádřili (k aktuálnímu systému i k návrhům)

to pvp mi prostě ve zkratce přijde retardovaný, proč? hraje se většinou na oneshoty, v podstatě 2 nebo 3 klučíci se snipkou, kteří v podstatě hází kostkou a buďto tam ten crit padne, nebo ne
přidání critu do hry byl dobrej nápad, ale mělo se na to myslet a zredukovat damage zbraní co mají velkej damage ale střílí pomalu, u rotaku bych třeba zachoval, že 3 shoty naráz (nehledě na crit) jsou prostě instakill, protože je to dražší zbraň, ale když tohle pomalu umí i ZL, na který není potřeba vůbec nic, to je prostě retarded
další věc, která mě (jako kinda oldschool hráče) deprimuje, je damage magnumka, kterej je srovnatelnej s damagem kulasu a bílé snipy, přitom magnumko bylo vždycky takový lehtátko, prostě skillicí zbraň pro bohatší, kterým přijde broka pomalá
druhá možnost je odebrání critu a (decentního) zvýšení damage zbraním, který z něj těžily, ale to nevím, jestli je vůbec možný
další věc, která mě mrzí, je absence chladných zbraní v pvp, předtím byly místo snip útočný sekery a fungovalo to a dobrej hráč s dýkou byl taky schopnej porazit hráče s kulasem (kterej byl druhej nejlepší, po bílé snipě)

co bych chtěl vlastně navrhnout ? doladění zbraní tak, aby dps odpovídalo jejich ceně / náročnosti na získání, s tím že by to mělo bejt podle mě takhle:
bojovník - měl by mít nejdražší zbraně, který jsou zároveň nejlepší (ak, uzi, bílá snipa, z těch běžných zbraní kulas, kterej by měl bejt srovnatelnej se zbraněma ostatních povolání)
mystik - měl by mít dps o něco vyšší, než bojovníkův kulomet, ale nižší, než jeho dražší zbraně
lovec - měl by mít (na harpuně) o něco nižší dps, než mystik, protože exceluje v něčem jiném (ochočování), ale decentně tak, aby se v pvp taky neztratil
léčitel podle mě uplatnění nenajde, z obvazů se sice dá vytěžit docela dost,při 144 léčení, ale pořád to není dost velká náhrada za to, že hráč musí vlastně ,,léky,, přetahovat
pobuda je podle mě v pohodě, baví mě hrát asi nejvíc, přestože to není vyloženě pvp povolání

buff těch chladných zbraní by taky nebyl na škodu, stejně je vlastně můžou používat tuším všichni (kromě mystika, kterej má na druhou stranu muty)

nemám problém si dát práci a spočítat dps zbraní a navrhnout nějaký konkrétní čísla (testoval bych to s kritovacím amuletem na účtě s odolkou a taktikou na 100, vždycky na několikrát a z toho bych udělal průměr), kdyby o tyhle (nebo jiný) změny v tom pvp systému byl zájem a kdyby je nakonec někdo ve finální fázi přidal do hry



EDIT: udělal jsem dps základních zbraní, jsou to orientační údaje, aby to bylo přesný, musel bych každou zbraň otestovat minimálně tisíckrát kvůli ,,vynegování,, rng faktorů

měl jsem nasazenej crit amulet a stál jsem přímo na postavě do které jsem střílel, ta měla 100 odolnost (taktiku v podstatě minimální, takže na to moc neměla vliv)

černej kulas : 11,18
harpuna : 12,3 (střílel jsem účtem na lvlu 5, protože dělat novýho lovce se mi fakt nechtělo, když je lov bugnutej a skillí se poměrně dlouho)
snipa s optikou: 23,1 (lol)
zl : 15,88
revolver pro pobudy: 15,8 (to mě docela překvapilo tbh)
blesk : 17,3 (všechno jsem testoval v půlminutových intervalech 5x a blesk měl 3x za sebou tohle číslo)
útočná sekera : 7,5 (lol)
magnum : 5,64 (ten je fakt tak špatnej, jak má bejt)
dýka : 8 (stejný jako s bleskem, 3x stejný číslo)



Naposledy upraveno: 25.7.2017 10.07

# 23.7.2017 5.32
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 4
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
A vidíš, magnumka ani kulas se nevyužívá, občas člověk uvidí ten bílý kulas ale to jen když daný hráč nemá žádnou jinou zbraň. :D

Co mě mrzí je černý kulas, který člověk ve 4. městě prostě skoro nikdy neuvidí. Každý hráč si radši vezme heavy hitující ZL nebo snipu se zaměřovačem protože je to jednodušší.

Pokud člověk chce jít s někým domluvené PvP tak se musí dost limitovat aby z něj něco měl no. :D

Jinak léčitel je fucked, toho by akorát zachránilo kdyby ta hůlka přidávala víc HP.
# 23.7.2017 7.36
Obrázek
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
jsem rád, že nejsem jedinej, komu to vadí :D
jakože ještě jsem to netestoval, ale ono je možný, že dps snipy vyjde podobně, možná (MOŽNÁ) i hůř než třeba harpuny, ale proč by tě zajímal dps, když stačí střílet ve dvou ve stejným okamžiku a jeden crit znamená smrt xd
# 23.7.2017 8.39
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
U těch zbraní mě trochu chybí bonusy, protože právě ty dávali zbraním určitou exkluzivitu a zároveň dávali smysl pro používání rychlopalných zbraních.

Ty rozdíly v gunech podle ceny jsou fajn, nebál bych se použít nastavení z doby "Chmakuza vs CHBI" (či jak se tenkrát jmenoval tým v čele s Hougem), otestovat to a případně ještě upravit.

Dále mi ve hře chybí bazuky, s těma byla vždycky sranda a byla to velice účinná zbraň do hromadných bitek. Stejně tak miny pro pobudu by dle mého mohly dávat větší dmg. (P.S.: mám nahráno strašně málo na funu, jestli bazuky ve hře jsou, tak se omlouvám)
# 23.7.2017 11.05
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Jj, bazuky jsou.

Problém s bonusama je ten, že jak máš Sílu 8 + Bonus (max. 10) + kritický zásah, bereš šíleně moc HP. To by se zas museli snížit u všeho ostatního.

Každopádně by to byl proces co by nějakou dobu trval vymyslet a pořádně odzkoušet. :D
# 23.7.2017 12.12
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Fuu,tak tohle je na mě moc složitý :D
K tomuhle by se měl nějak vyjádřit Fredy spíš,dneska se tuším vrací a já s ním stejně budu mít řešení nějaký,tak předpokládám že se nějak vyjádří.
# 23.7.2017 13.00
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
když snížím dmg u pomalých zbraní tak se stane pravej opak, začnete nosit rychlé bo ty pomalé nebudou mít burst :D ale tak, klidně mi to někdo propočítejte a já to zkusím nastavit podle vás :D
# 24.7.2017 13.36
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Myslím že Bio s ShockWawe by to mohli nějak propočítat,kdyžtak se domluvte a dejte vědět.
# 24.7.2017 16.23
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
jdu na to
udělám to sice na víckrát, ale stejně to nebude tak úplně přesný, protože přecejenom crit a taktika jsou rng
mohl by mi pak někdo givenout zbraně který nemám a nezískám ? ak, uzi, úderovka, bílej, roták, myslím že je to všechno
hned jak to odzkouším tak vrátím :D
# 25.7.2017 8.23
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Napiš mi do PM a domluvíme se.
# 25.7.2017 15.04
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pvp

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.