Chmatákov online


Fórum – 3xblue & blueblue AFK WPE CLICK

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » 3xblue & blueblue AFK WPE CLICK [zamknuto]

RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
čus, tento hráč měl v noci zapnuté dva účty a skillil na terčích přesnost. S oběma účty, důkaz sem pořídil video. 3xblue mě zasáhl ale když jsem o několik minut později dál obranu spadlo z něho vše co měl v inventáři a druhý účet tam stále střílel. Zkoušel sem všechny terče zda mě zasáhne ale ani jeden zásah z účtu (blueblue).

VIDEO:
http://youtu.be/m8Wg3_86tpw
# 17.11.2016 1.58
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
a jak víš že za ten druhý účet nezasahoval jiný terč? nebo mířil někam nahoru kde jsi nevystačil? a co když byl celou dobu online jenom se s tebou nechtěl bavit a ty věci, co mu spadli, ti chtěl darovat? :D
# 17.11.2016 11.51
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Trabantos ty jsi vtipný. Už vidím jak by někdo daroval zbraně, chobota, náboje, léky každý to krade jak to jde!
Prostě byl AFK a měl WPE jestli to nevidíš kup si brýle a nebo běž k doktorovi!
# 17.11.2016 13.37
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Edo ty se vyloženě nudíš, napiš mi PM na jaký acc chceš chmazku!
# 17.11.2016 16.05
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Máš ze sebe teď dobrý pocit když si ho nabonzoval? lol
# 17.11.2016 19.42
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Mám no, třeba bude potrestán za to dělá jako ostatní co porušují pravidla. Každý jsme je porušil!
# 17.11.2016 20.16
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Asi byl AFK,ale neni povinnej se s tebou jakkoliv bavit no..Nemyslim si že by to bylo wpe,pokud ano Fredy by to našel.
# 17.11.2016 20.38
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Tak teď nechápu co se teda vůbec trestá. Jednou to je afk skill, nadávky, ochromování, screen se jako důkaz nebere a když tu je video tak se taky nic neděje.
Ano nemusí se se mnou bavit ale mohl dát obranu když ji dál když mě poprvé za ten den viděl.

Faktický vás už nechápu.

Můžete to zamknout než sem začne psát PLUTO! Ty jeho blbé rozumy.
# 17.11.2016 23.42
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ

RamachE:Tak teď nechápu co se teda vůbec trestá. Jednou to je afk skill, nadávky, ochromování, screen se jako důkaz nebere a když tu je video tak se taky nic neděje.
Ano nemusí se se mnou bavit ale mohl dát obranu když ji dál když mě poprvé za ten den viděl.

Faktický vás už nechápu.

Můžete to zamknout než sem začne psát PLUTO! Ty jeho blbé rozumy.


1.Vždycky to bylo tak že skilící hráč je povinnej odpovědět jenom CHTS nebo GMku.
2.To je spíš můj názor,tohle je prostě hra CHmatákov je to o podělech o vyčůranosti,vychytralosti atd...
Ten hráč třeba skillil AFK ale bohužel ho nikdo z GM teamu naštěstíí pro něj nenachytal a o to jde přece :D
Vyčůral s tim a měl štěstí :D
3.Chápu chtěl si upozornit na nějakej přestupek neřikám že je to úplně špatně,ale od toho je tu CHTS,já a Fredy aby jsme si to hlídali.A poslední věc ten hráč ti přece jakoby nic nedělal ne,takže ses na to mohl vykašlat a jít dál :D Myslim to tak že ti nijak nebránil v hraní nebo tě nijak nepoškozoval.
# 18.11.2016 17.10
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Jen killil za jeho hlavního bojdu ale to je fuk.

A kde je Váša byl CH.T.S.
Fredy moc aktivní není a ty máš dost práce s questama.
Kdyby se nevyhodila stigma mohlo být vše ok.
Ta jediná stíhala řešit přestupky a ještě sem tam nějaké Q.
Proti tobě nic nemám, ale chtělo by to nabrat někoho do týmu na pozice CH.T.S. těch hráčů do hry chodí denně kolem 25 - 30. A vidím jak to ty sám uhlídáš, takhle může každý porušovat pravidla a stejně se to řešit nebude.
# 18.11.2016 17.49
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » 3xblue & blueblue AFK WPE CLICK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.