Chmatákov online


Fórum – Zabanované účty *

Fórum » Komunikace se správci » Zabanované účty * [zamknuto]

E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Spejbl(nema učet na forum):
Dobrý den , Chtěl bych se zeptat, proč jsem dostal ban na účty Kanape, spejbl?
já: můžete mi vysvětlit proč jste mu dali ban na ty učty sakra? pokuď vim tak toho zeleného já ani on nemáme, pro ty co nevědí co se stalo, tak to bylo tak:
nevím jestli stigma nebo pers byli afk a někdo je v chobotově zabil když byli afk, padnul z nich zeleny chobot. Pers začal psat systemovky že ten kdo zeleného ať ho hned vrati. po pul hodce ho nikdo nevratil tak začal psat zas že bude přisnějši atd. no a pak toho zelenyho hledali všichni a nikdo nevi kdo ho ma. stigma si asi nejspiš myslela že ho ma spejbl tak mu nechala dat ban na ty učty? wtf? žadam o odbanovani techto účtů a vyjádření stigmy a perse
nechapu proč jste to zabanovali
doufám že na tohle téma nebude jednopříspěvková odpověď a nasledny zamknutí tématu
edit: kolik má kamenů hráč bubak? teď se těží v np a 100 šutrů už vytěžil. pište to na forum pls ty tresty
# 25.8.2016 10.20
 
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype

E la Trabantos:chci aby se tu o tom diskutovalo


Počkat.. o čem chceš diskutovat? Ani teď tak nejde o to, kdo měl nebo neměl Zeleného, ale o to jednání.. ptala jsem se a slušně žádala, aby se vrátil správcovi, pokud ho někdo má, ale nikdo se neozýval, načež někdo se stejnou IP jako Spejbl, Kanape, Leonardo - logl právě tento acc.
To, co vycházelo z napohled normálního člověka za hlody nebylo zrovna fajn..

(23:49) leonardo: Dobře, omlouvam se terko mam ho já.
(23:49) TeraBite: Vážně..?
(23:49) leonardo: ne dělam si z tebe ****
(23:49) leonardo: ty štětko prohnilá

O čem dál chceš prosím tě diskutovat..? Kdo Zeleného opravdu má se zjistí, možná už zjistilo, nevím..

Btw: Banoval Pers, stejně jako si i sám zjistil IP adresy těchto acc.
# 25.8.2016 12.40
Obrázek
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
co já vim kolik lidí má stejnou ip jak spejbl. Co udělal špatného za účty Spejbl a Kanape?
vždyť leonardo dostal ban, proč i ti zbylí?
# 25.8.2016 12.56
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jak si ještě diktuje že chce diskuzi, a at píšete kameny na forko xD rozkošné
# 25.8.2016 15.26
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

E la Trabantos:co já vim kolik lidí má stejnou ip jak spejbl. Co udělal špatného za účty Spejbl a Kanape?
vždyť leonardo dostal ban, proč i ti zbylí?


Ban a np se dává za účelem někoho potrestat, aby si uvědomil, že nejedná zrovna fér podle pravidel. Acc leonardo- věk 1 hodina, pár lidí říkalo, že je to veřejňák. Zabanoval jsem účty, které byly ve hře se stejnou ip jako on.
# 25.8.2016 19.06
 
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Jo fredy diskutuju, protože jak to tu bývá ve zvyku tak někdo napíše odpověď a nenechá ostatní lidi co byli u toho se vyjádřit. a at pišou kameny na fórum? od čeho to téma je? pár měsíců zpátky se propušťovalo z np když jsi nebyl zapsaný v tom tématu.
účet Leonardo není veřejný, heslo mají jen 2 lidi. Podle mě je takovy jednani nefér, když jste tak super tak proč jste toho zelenyho nenašli?
# 25.8.2016 21.04
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Na účtu bubák je 500 kamenů.

(23:33) bubak: NENAJDE SE TEN ZELENAC
(23:33) bubak: ON NEMA PŘISTUP K TOMU PERS
(23:33) bubak: DEJTE HO NĚKAM DO TRUHLY
(23:33) bubak: A PAK SI HO VEMTE
# 25.8.2016 21.39
 
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Můžu se zeptat jak bude potrestán ten, co vzal a nevrátil toho zelenyho chobota? Když jen za takovou srandu dostal leonardo ban na všechny učty?
# 25.8.2016 22.29
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Chobota měl u sebe hráč Yamayka, který také dostal ban.
Za takovou srandu?

Ponižování, nadávání členům GM,Chmazky nebo CHTS. =NP 15 000 kamenů /BAN IP.

Máš to přímo v pravidlech. Myslím, že místo banu IP je zabanování pár účtů fajn.
# 25.8.2016 22.37
 
lubosek
uživatel
SZ

Jasper:
(23:33) bubak: NENAJDE SE TEN ZELENAC



Tomu bubakovi bych dal taky ban, jen tak ze srandy.
# 25.8.2016 23.01
jsem pixee
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

E la Trabantos:Jo fredy diskutuju, protože jak to tu bývá ve zvyku tak někdo napíše odpověď a nenechá ostatní lidi co byli u toho se vyjádřit. a at pišou kameny na fórum? od čeho to téma je? pár měsíců zpátky se propušťovalo z np když jsi nebyl zapsaný v tom tématu.
účet Leonardo není veřejný, heslo mají jen 2 lidi. Podle mě je takovy jednani nefér, když jste tak super tak proč jste toho zelenyho nenašli?



1. diskuze ti byla k hovnu... nečekaně

2. psalo se to, aby si chtsáci nedělali co chtěj, po těch měsících se jim dá věřit
# 26.8.2016 1.24
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ

Jasper:Destro- 500 kamenů (Afk skillování lvlů pomocí wpe na pejrech)



kde jsou ty citace z pravidel teď persi???
# 27.8.2016 12.17
 
pan black
uživatel
SZ
Diego ty si ale neposlusny
# 27.8.2016 16.20
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Je to malej vysirasi chcipak nic vic :)
# 27.8.2016 21.34
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

E la Trabantos:

Jasper:Destro- 500 kamenů (Afk skillování lvlů pomocí wpe na pejrech)



kde jsou ty citace z pravidel teď persi???



Tresty se mohou měnit dle uvážení správců a mohou záviset na rozsahu prohřešku.

Tady.
# 27.8.2016 22.15
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
tak si porovnáme tresty:

Destro - 500 šutrů, snížení levelu, zrušení levelování dokud se neomluví :D
leonardo - učet na kterém nic není jen za něj nadával chtsákovi, to by byl ale trest kdyby na ten acc dostal ban... místo banu ip dostal ban na účty na kterých něco měl... logicky aby ho to trošku zabolelo

tady je trošku vidět že diego a bio maj v těch hlavách nasráno... zajímalo by mě co by na persově místě udělali oni... vlastně ne, nezajimalo

lock
# 28.8.2016 10.43

Fórum » Komunikace se správci » Zabanované účty * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.