Chmatákov online


Fórum – Album – Questy od Stigmy

Fórum » Screenshoty » Album - Questy od Stigmy

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ahoj, ahoj!
Vzhledem k tomu, že do tohoto téma se přidá Screen nebo Video jen párkrát do roka, rozhodla jsem se ho trošku oživit svými pravidelnými screeny z Q, které budu dělat, ať už se jedná o malé, či velké.

Berte toto téma jako takové malé zpestření Forka :)

A zde je první screen z dnešního mini otázkového Q! :)
ctrlv.cz/shots/2016/05/05/urOY.png





Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.11

# 5.5.2016 19.01
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Dnes - kopací Q! Děkuji všem, kteří došli. Bylo bezva vidět vás se nehádat.. vážně.. sama jsem tomu nechtěla věřit :D , ale nepadlo ani jediné sprosté slovo, a ani nadávání spojené s kradením apod.. Udělali jste mi radost! :) Pokud to tak bude pokračovat, budou další a lepší Q!
ctrlv.cz/shots/2016/05/13/QaHC.png



Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.10

# 13.5.2016 17.08
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Protože vás mám všechny hrozně ráda :D , tak jsem pro vás dnes udělala killák o VIP - Průsvitňáka. Bylo vás celkem dost a tak byl ke konci docela zmatek s tím, kdo vlastně má VIPko mít, protože byla daná nějaká pravidla, která se porušila, což se mi samozřejmě nelíbilo. Jinak se ale Q myslím povedl a já tak všem děkuji, že došli. :)
+ vyjímečně jsem místo Screenu udělala Video.. nezlobte se za mizernou kvalitu, ale nikdy jsem ještě videa přes programy nedělala.. :D



Naposledy upraveno: 25.5.2016 21.02

# 14.5.2016 17.24
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Po delší době (necelé 2 týdny? :D ) jsem se rozhodla pro vás udělat killící Q o lízátko. Účast byla veliká, problémy žádné. Děkuji všem, kteří došli a zúčastnili se poté i otázkového Q.
ctrlv.cz/shots/2016/05/25/wXlc.png

Později přidám i screeny z Q, které tu nebyli ještě zveřejněny.



Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.10

# 25.5.2016 21.00
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Starší screeny, až dnes zveřejněné.
DuoQuest (kopák spojený s otázkovou soutěží)
ctrlv.cz/shots/2016/05/25/or2G.png

Otázkový Q

ctrlv.cz/shots/2016/05/25/Yc1f.png



Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.18

# 25.5.2016 21.52
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
BabyAdventure! Takže.. děkuji všem zúčastněným a gratuluji výherci. Celý Quest trval přibližně hodinu a půl, což je podle mě dosti slušný čas. Někteří ke konci byli už otrávení a tak se dohadovali, kdo vlastně je lepší a kdo horší, kdo má víc a kdo méně obálek. A samozřejmě, že mě to naštvalo, ale to nechme stranou. :) Jsem ráda za to, kolik vás přišlo.. celkem se tato soutěž skládala z dalších asi 20ti menších Q (Měla jsem 3x plný inventář obálek, ale menší část byly indicie). Snad vás tento podivný Quest bavil a ještě jedenkrát děkuji všem.
ctrlv.cz/shots/2016/05/27/JSSm.png



Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.09

# 27.5.2016 22.54
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Otázkový Q! Prvně byl od Kulhánka a poté jsem využila příležitosti a udělala proto Q i já (dopoledne jsem udělala ještě kopák, ale screen z něj jsem ztratila :x ). Děkuji všem!
ctrlv.cz/shots/2016/05/29/Rxt8.png



Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.09

# 29.5.2016 12.10
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Woohoooo!! Dneska proběhly ode mě 2 luxusní Q - kopák a otázky.. ne, že by byly luxusní "odměnovisticky :D ", ale došli super lidi, se kterými se dalo suprově bavit a jsem za to děsně ráda. Zvedli jste mi náladu o 100%!! :D
Problémy žádné nebyly; žádné nadávky, žádné hádání, ...
Děkuju všem, co došli!



Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.14

# 15.6.2016 17.17
Obrázek
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Ty jsi Quester ? :O Nebo máš jen hlídat ?
# 19.6.2016 18.16
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype

amfetamin:Ty jsi Quester ? :O Nebo máš jen hlídat ?


Stíhám vše.
# 19.6.2016 22.33
Obrázek
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
CH.Q.G.T.M.S :D
# 19.6.2016 22.39
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Dnes jsem vás (snad) potěšila kopacím Q, na který došlo fajn množství lidí. Mohli jste jako hlavnější cenu vykopat dračí vajíčko a taky itemy jako truhly nebo různé zbraně. Všem děkuji za účast :)
ctrlv.cz/shots/2016/06/28/vz1u.png



Naposledy upraveno: 1.8.2018 16.09

# 28.6.2016 13.41
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ahoj, ráda bych obnovila toto zašlé staré téma a přidávala další screeny ze svých Q.
Ačkoliv jsem pár soutěží už udělala, screeny nemám, proto to dnes napravím :)


Dělala jsem dnes 3x Q, všechny byly malé, ale lidí se zúčastnilo dost. Je možné, že večer uspořádám větší Q, na kterém bych se opět, jako na tom včerejším, mohla domluvit s Lioness :)

Zde je screen z jednoho ze tří dnešních Q - otázkové soutěže, kde jste měli za úkol pomocí správných odpovědí nasbírat 5 bodů. První, kdo tak učinil, získal zlatou sošku. Zbytek zúčastněných hráčů dostal 2K chk.

- sošku mimochodem vyhrál Doxík, ale na to, že stále vyhrává, jsme si už asi všichni zvykli. :-D

Obrázek
# 1.8.2018 16.07
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Dnes v jednu hodinu v noci proběhlo několik Q naráz! Společnost mi u toho dělal Cosmo a přihodil do Q pár otázek o chk. Lidí se účastnilo podivuhodně více než dost.
Celkem bylo rozdáno 100k v otázkovém Q společně se soutěží "Ano / Ne" a následně proběhla hledačka o VIP vesmírnou zbraň, kterou vyhrál hráč Cheezi
Screen bohužel nemám
# 10.8.2018 2.23
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Včerejší kopák
Obrázek
# 11.8.2018 15.52
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Dnes nějak k večeru přijďte na server, vymyslím pro vás nějakej Q o GM sošku, ať uděláme Fredymu radost a přibude do hry nějaké VIPko.
# 11.8.2018 16.09
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Screenshoty » Album - Questy od Stigmy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.