Chmatákov online


Fórum – Nový vzhled inventáře

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nový vzhled inventáře

MatyLP
uživatel
Ve hře: NoWay
SZ Mail
Všiml jsem si že hra se za cca 3 roky graficky v něčem hnula, ale inventář zůstal stále stejný.
# 5.6.2016 7.42
V momentě kdy jste si přestali věřit, jste skončili.
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 3
  • Chcete nový vzhled inventáře ?
  • Ano6 hlasů, 43 %43 %
  • Ne8 hlasů, 57 %57 %
  • Celkem 14 odpovědí
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
dobrý postřeh
# 5.6.2016 9.45
Obrázek
MatyLP
uživatel
Ve hře: NoWay
SZ Mail

bio je lepsi nez ostatni:dobrý postřeh


Tvůj komentář se = žadnýmu komentáři + není to vtipný ;)
# 5.6.2016 11.12
V momentě kdy jste si přestali věřit, jste skončili.
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
ta hra se za 3 roky graficky hnula, ale teď už se nehýbe
navíc zůstala stejná meditka, tráva, krystalový chobot, chmatosaurus, vrtačka, součástky na broku, součástky na šípy, součástky na kulas, kulas, bílý kulas, rotačák, obvaz, červená gm potvora, černá gm potvora, černá gm potvora s kulasem, nevip korunka, svitek červený, svitek světle modrý, svitek světle zelený, svitek žlutý, svitek oranžový, černá ruda, zlato, krystal, červený krystal, Hugo, Otomar, Tilius, Yver, VIP cortexův drak, šavlozub, tygr, průhledný chobotník, lávový chobotník, rudý chobotník, snipa, snipa se zaměřovačem, zaměřovač, klíč "od ostrovu", billboard, kladívko na vědu, jiné kladívko, kladívko na výrobu, kostry co jsou v muzeu, střelnice, bar, zmrzlina.. mám pokračovat?
navrhni něco a pak to sem dej
# 5.6.2016 13.31
Obrázek
MatyLP
uživatel
Ve hře: NoWay
SZ Mail

bio je lepsi nez ostatni:ta hra se za 3 roky graficky hnula, ale teď už se nehýbe
navíc zůstala stejná meditka, tráva, krystalový chobot, chmatosaurus, vrtačka, součástky na broku, součástky na šípy, součástky na kulas, kulas, bílý kulas, rotačák, obvaz, červená gm potvora, černá gm potvora, černá gm potvora s kulasem, nevip korunka, svitek červený, svitek světle modrý, svitek světle zelený, svitek žlutý, svitek oranžový, černá ruda, zlato, krystal, červený krystal, Hugo, Otomar, Tilius, Yver, VIP cortexův drak, šavlozub, tygr, průhledný chobotník, lávový chobotník, rudý chobotník, snipa, snipa se zaměřovačem, zaměřovač, klíč "od ostrovu", billboard, kladívko na vědu, jiné kladívko, kladívko na výrobu, kostry co jsou v muzeu, střelnice, bar, zmrzlina.. mám pokračovat?
navrhni něco a pak to sem dej



Udělám nástřel invu ;) na ty ostatní věci se taky můžu zaměřit ale zbiječka se mi zdá fajn atd.. ;)
# 5.6.2016 20.57
V momentě kdy jste si přestali věřit, jste skončili.
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (y)
# 6.6.2016 17.58
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Tohle už ne! :D MatyLP ty píšeš komentáře nebo zakladaš témata jako já kdysi :D
# 6.6.2016 22.39
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

RamachE:Tohle už ne! :D MatyLP ty píšeš komentáře nebo zakladaš témata jako já kdysi :D



úžasné :-O
# 6.6.2016 23.12
MatyLP
uživatel
Ve hře: NoWay
SZ Mail
Jsem aktivní :D Asi na něčem jedu :D Vymýšlím různý kraviny :D
# 8.6.2016 16.54
V momentě kdy jste si přestali věřit, jste skončili.

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nový vzhled inventáře

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.