Chmatákov online


Fórum – Byl jsem okraden

Fórum » Chmazka » Byl jsem okraden

P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
Ahoj, dnes v noci jsem logl a nechal jsem omylem zaplej chmatákov a kiler je nej. a hovis mě hitovali, des jsem mrknul na chmatákov a měl jsem 1700hp, to znamená že mě nezabili. Ale nějaký pobuda mě vykradl měl jsem tam buben, a kulas černej, zbytek nechci. Byl bych rád kdyby jste mi napsali pod toto téma kdo ty věci má. Děkuji :)
# 5.6.2016 13.43
 

Stránky: 1 2 3

E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
ja bych dal chmazku biovi, je dost aktivni a hodí se k tomu víc jak martin3
# 6.6.2016 18.06
 
Sebastian
zablokován
Obrázek
SZ
mam otazku na fredyho xD

bude nabran do chts nikdo jinej když onyx se na to vysral? :D
# 6.6.2016 18.18
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Fredy prosimte drť hubu a nepiš když rozdavas bany bez důvodu ! A šoupej nohama nejradši bych si pro tebe zajel někam do družiny aby te maminka nepoznala ty hovado debilni
# 6.6.2016 19.27
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail

killtec:Fredy prosimte drť hubu a nepiš když rozdavas bany bez důvodu ! A šoupej nohama nejradši bych si pro tebe zajel někam do družiny aby te maminka nepoznala ty hovado debilni


Hlavně, že si tu připadáš drsně... Sorry, nic mi do toho není, ale to, že mluvíš sprostě jako velkej hoch nemění nic na tom, že to je jen scéna a umím si představit, že už i brek, že ti dal ban...
Myslím si, že Fredy narozdíl od tebe podal pádné argumenty a ty nezískáš nikoho na svou stranu tímhle způsobem.
Ikdybych věděl, že Fredy nemá pravdu a ty jo... Po tom co tu předvádíš bych se k tobě nehlásil a stál bych raději na straně někoho, kdo to umí podat s klidem a říct jak to vidí on bez vulgárních výrazů v každé větě... co v každé větě za každým druhým slovem xD
# 6.6.2016 19.36
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Kazimire me je to u prdele :))
# 6.6.2016 20.01
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Killtec běž spát (TWL)
Jedeš jeden dementnější komentář za druhým :D


K tématu

Když zapomněl vypnout chmatákov tak by nebylo na škodu mu ty věci vrátít a popřípádě mu říci ať si hlídá zda není zapnutý.
Kolikrát se to stálo mě a nejen mě kdysi s tím měl problémy i GM (Kokos, Bahny a Z@NO) logli a zapoměli na chmatákov.
Vratily jim věci a bylo vše ok ale vy vidítě VIP a už je váše :D
# 6.6.2016 22.37
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Chmazka » Byl jsem okraden

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.