Chmatákov online


Fórum – Soutěže – Kazimír

Fórum » Chmazka » Soutěže - Kazimír

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Jak už bylo zmíněno v Chmatovinách rozhodl jsem se založit toto téma a stát se menší kopírkou Stigmy.
Myslím si, že toto přeci jen trochu oživí soutěže fórum a možná i zaručí větší aktivitu v Chmatákově, když si lidé všimnou soutěží, které svou "nedostatečnou" aktivitou propásnou :-D

A zde vkládám první screen z nedělního Questu, na kterém mi asistovala Stigma a díky ní po Questu na místě mnoho lidí zůstalo pokecalo a nakonec došlo i k hromadné sázce do loterie :-) Všem zúčastněným děkuji :-)
Obrázek
# 16.5.2016 6.13
 

Stránky: 1 2

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
omlouvám se, ale okolo 6,7 bude pvp s kůly ;)
dříve jsem nemohl odepsat sekal jsem zahradu a zítra to samé před šestou s tím nepočítejte, páč budu řezat dřevo :-D
# 20.5.2016 18.30
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web

Kazimír666:Srdcař mi dal dost věcí do kopáku, takže počítejte všichni s brzkým kopákem :-)
A ještě jednou srdcaři děkuji za veškeré itemy :-)
A dávám sváteční možnost sem napsat, kdy by se vám to hodilo a na tom bych nějak stavěl den a čas, kdy by se kopák pořádal :-)


nemáš zač :) :D:D
# 20.5.2016 19.27
 
kalfas
uživatel
SZ
dneska :D nebo zítra v 19:00 :D :)
# 20.5.2016 20.04
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Dnes v 19:35 proběhl Q pod jménem PvP s kůly (trochu jinak), který pořádal Edii aka RamachE. Myslím si, že si to jistě všichni užili :-)
Detail viz. forum.chmatakov.cz/tema/14201-pvp-kuly-trochu-jinak
Obrázek
PS: neříkám že je to můj Q ani si nechci přivlastnit zásluhy pouze jsem tam dělal křena... jen jsem chtěl na tento Q poukázat přes toto téma.
# 20.5.2016 20.11
 

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » Soutěže - Kazimír

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.