Chmatákov online


Fórum – CH

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » CH

lubosek
uživatel
SZ
Jak jste si všimli, Fredy snížil skilly na 1:20 ale to podle mě nestačí, takže se vás ptám.

Chcete itemy za pár chk, questy plný zbraní, ještě snížit skilly na 1:10 a vrátit chmazky, který budou dělat plno soutěží a budou dostávat itemy od správců?
# 29.11.2015 11.19
jsem pixee
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 60 %     Hlasovalo: 13
  • Chcete total fun?
  • Ano17 hlasů, 65 %65 %
  • Ne9 hlasů, 35 %35 %
  • Celkem 26 odpovědí

Stránky: 1 2

lubosek
uživatel
SZ
Skilly jsem dal 1:15 :twisted:.
# 29.11.2015 12.19
jsem pixee
KuLscz
uživatel
Ve hře: Wilson Wilson™ Zoban
SZ Mail Skype
Taky bych dal fun :)
# 29.11.2015 12.48
:))
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Udělal bych zase nějaké ty klany, které by se nenáviděli a nějak oživit 4. město.
A když už bude fun, tak ať sou si všichni rovni, a né, že Chmazky atp.. budou mít něco, co normální hráči ne. :)
Každopádně bych to nepřeháněl, aby za 14 dní nebylo zase wipe.

Btw. Vracim se do hry :D
# 29.11.2015 13.29
CAF SALÁTI.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Udržet kvůli pár volům, které strašně moc baví rybařit několik hodin v kuse na jednom místě, ekonomiku hry je podle mě naprostá blbost. To si můžu dovolit, když mi tu hraje hodně lidí, ne když se snažím udržet každého hráče. Vždycky to bylo tak, že když byla hra ve FUN stylu tak hrálo víc lidí, jelikož nikoho v dnešní době už nebaví stát jak kretén 2 hodiny na těžbě, abych si vydělal na kulas nebo nemít žádné itemy. (nejsme v době Windows XP a 128kbits internetu...)
A jako vždy se potvrdilo to, co jsme s Pixeem řikali - po Wipe to budou lidi hrát měsíc a pak zase bude poloprázdno a opět zase partičká naivních mistrů prosadila svou a jak to dopadlo?

A že to hraje čím dál míň lidí? Je to logické. Staří hráči odchází, protože je hra prostě omrzela nebo mají lepší věci na práci. Nových hráčů je naprosté minimum, jelikož se o hře nemají jak dozvědět a když už se teda sem čirou náhodou dostanou, tak nemají šajnu o čem ta hra je a jakmile vstoupí na server, kde je na celý svět 5 hráčů a 2 hodiny hraní nikoho nepotkají, tak se opravdu nikdo nesmí divit, že je tady za týden nikdo neuvidí :D A o tom, že ta hra je už cca 5 let bez jedinného updatu snad nemusím ani mluvit. Vy byste snad ve WOWku hráli na prázdném serveru běžícím na 6 let staré verzi, kde půlka věcí nefunguje a nic tam není? :D

Lubosek: dík márty, mohl by sis otevřít reklamní agentůru
a až ty budeš něco platit přes 2 roky, nacpeš do toho už slušnej ranec tak taky budeš dělat vše pro to, aby tu bylo víc hráčů, takže nechápu čemu se divíš


Přirovnal bych to k tomuto příběhu. Koupím si firmu, ale nebudu k ní mít žádná práva . Budu vyrábět plastová okna a budu je dodávat k zaběhnutým zákazníkům. Po čase o ně začnu přicházet, jelikož konkurence nabídne něco nového zatímco já musím furt dokola vyrábět zaběhnutým stylem výroby. Reklamu na trhu žádnou nemám, nových zákazníků naprosté minimum. Co asi bude s firmou dál? :D Buď si seženu práva na změnu technologie výroby, nebo zaplatím reklamu, nebo budu muset počítat s tím, že to žádná sláva nebude :D

Než se do mě jisté osoby zase pustí... Ano, nepřicházím s žádným nápadem, pouze tady otevírám některým jedincům oči, kteří žijí v představě, že po nějaké změně tady ze dne na den začne hrát 50 hráčů a server bude dalších x měsíců / let naplněný. (Teď nemyslím tebe Pixee jen aby bylo jasno...) Takže za mě nahodit FUN, pár lidí si pobřečí že to není fér, několik hráčů přilákáte aby tady trollili, rekillovali a měli 3 plné banky a všichni budeme spokojení. má ucta...

# 29.11.2015 18.36
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
FisFan
uživatel
Obrázek
SZ Skype
dal bych jenom ty skilli trebana 1 měsíc ad se vsichny viskilli a pak bych to vse vratil
# 29.11.2015 19.58
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Ja bych hlavně některé lidi posadil na jeden měsíc k učebnici češtiny a až poté bych je do hry vrátil.
# 29.11.2015 20.33
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » CH

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.