Chmatákov online


Fórum – Protekce a bezpráví

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Protekce a bezpráví

Tomáš Theory Červenka
uživatel
SZ
Pojďme, přátelé!

Co čert nechtěl, nuda mě přinutila zabrouzdat do starých časů. A co čert tedy spíš asi chtěl, vzpomněl jsem si na Chmatákov.

Plno nových a zajímavých věcí. Lidí trochu ubylo, ale stále je interakce s jinými hráči na herním pořádku. Hra mě, nutno říct i díky kamarádům, kteří si zavzpomínali se mnou, chytla hlavně z nostalgie znovu za srdce.

Nyní už ale k tomu, co štve asi nejen mě - asi určitě. Nemůžu to samozřejmě paušalizovat, ale protekce některých hráčů ze strany administrátorů hry je více než běžná. Ať už se jedná nebo by se alespoň mělo jednat o obyčejné hráče či staré hvězdy. Administrátoři jim neváhají i v přítomnosti ostatních hráčů udělit různé předměty, na které si bez pomoci jen těžko vyděláte.

A přečiny proti chmatákovským „zákonům“? V takovém případě není problém nad kamarádem přimhouřit oko. Obecně se dá říct, že v těchto zákonných kruzích funguje poměrně značná anarchie.

Nechci zde nikoho konkrétního hanit a ani se s vámi, hráči, pouštět do debaty. Jednoduše jsem po vzoru starých satiriků poukázal na problém a je čistě na vás, jestli souhlasíte, nesouhlasíte a v případě souhlasu s tím něco hodláte dělat.

Tak tedy jako vy, co vám bezpráví a protekce nedělá problém a kryjete si své kamarády, říkám já těm svým: „Pojďme, přátelé, toto nemáme zapotřebí.“

Theory
# 15.11.2015 11.23
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Jo dlouho zde již takové téma nebylo. Tak uvidíme jak dlouho potrvá než to někdo lockne a za měsíc se založí nové. xD
# 15.11.2015 11.34
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Toto téma tu už bolo velakrát :-) a nikdy dlho nevidržalo :D a nič s tým ani neviriešiš :-) .
Ako písal bio uvidíme ako dlho tu vydrží toto téma :-)
# 15.11.2015 12.56
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Tomáš Theory Červenka
uživatel
SZ
Pro mě těžko soudit, která témata se zde objevila a která ne, když jsem si tu přišel zablbnout snad po 9ti letech... Ale zrovna vy dva pánové jste nebyli inspirací mého článku.
# 15.11.2015 13.25
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Nevím co řešíte, je to tak všude a vždycky bylo. Život není spravedlivý, tak si radši udělejte známosti ve vedení nebo se s tím smiřte. Tohle určitě nic nevyřeší, zvláště ne u takovéto hry.
# 15.11.2015 13.28
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
zákon evoluce je neuprosný po staletí trvá
možná to není fér ale silnější pes mrdá ;)


Bohužel, nemělo by to tak být ale je.
# 15.11.2015 14.57
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
krasne napsane, cast s certem me prekvapila... Radost cist takove perly, ktere jsou pravopisne spravne a jeste se u toho zasmejes. Bohuzel mas pravdu.
# 15.11.2015 15.00
 
Tomáš Theory Červenka
uživatel
SZ
Včera jsem byl na skvělém představení s názvem Dívčí válka. Ač bylo "jen" v podání ochotníků, výborně jsem se bavil. Teď, když se na to dívám zpětně, se docela vžívám do role bájného pěvce Lumíra - pro většinu jsou mé řádky jen další bláboly a pro většinu dětí ve hře jsem, když toto téma zmíním, buzna. Asi tomu ještě nerozumí, caparti jedni nevycválaní.
# 15.11.2015 15.39
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
nuda

název tématu je fajn, čekal jsem nějaký milý sloh... ale je to sračka
# 15.11.2015 16.41
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web

Lioness:nevidržalo)


Lioness:neviriešiš



vážne mekke i? :D Redaktoris :D
# 15.11.2015 16.54
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Tomáš Theory Červenka
uživatel
SZ
Rád vidím, jak se liší komentáře UŽIVATELŮ a těch ostatních...
# 15.11.2015 17.18
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
taky tu těch uživatelů napsalo tolik
# 15.11.2015 17.32
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
MAK_obnova
uživatel
SZ
Bezne mi pixee dava penize. Plati mi za ochranu.
# 15.11.2015 19.16
 
Montik_obnova
uživatel
SZ

MAK:Bezne mi pixee dava penize. Plati mi za ochranu.


Spíš ty jemu lol
# 15.11.2015 19.25
 

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Protekce a bezpráví

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.