Chmatákov online


Fórum – Chmafie

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmafie

Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Dne 25.8. byla oficiálně obnovena jedna z nejstarších PK organizací a klanů na Chmatákově.

Chmafie
Chmafie je klan, který soupeří s dvěma hlavními gangy na Chmatákově, což je Westside a Eastside. Úkolem je tedy obsazovat jejich území a soustředit se na jejich zneškodnění.

Klanový skin:
Obrázek

Území klanu: připravuje se

Kmotr klanu: Diego

Členové mafie:
X stres
NaRCoTiC™
RoeriG
Laci
strapo (Addis)

Spojenci a dohody: ---



Naposledy upraveno: 8.10.2015 19.58

# 26.8.2015 23.43
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
X stres
uživatel
SZ
Dostanou keros Gerhard X stres moreeeee !!! :D
# 30.8.2015 19.56
 
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
.



Naposledy upraveno: 17.9.2015 7.08

# 31.8.2015 0.41
CAF SALÁTI.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Mám tento klan rád a oni mají rádi mě. Jsem na ně hrdý na pašáky. :)
# 31.8.2015 0.43
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Ahoj,
Klan stále je a bude. Jen možná ne tak hodně aktivní jako po založení. Čekal jsem větší starost z Gm týmu od toho, kdo tohle vše zorganizoval. Plánovaly se klanové války, boje o různá uzemí. S tímhle vším jsem se toho ujal. Pár dní to bylo dobré, jak jsme se všichni navzájem zabíjeli ve 4. městě - East-West-Chmafie. Teď už to začíná být nuda. Jeden klan už snad dokonce ani není.
# 16.9.2015 20.56
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
kubaa
uživatel
SZ
nečekaně to skončilo jako minule?
# 16.9.2015 20.59
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Nic ještě nezkončilo, pokuď vím EAST SIDE ještě existuje, a Chmafie také s všema aktivníma členama. Jen jsem chtěl říct, že když slíbí to a to tak by to aspon po tom měsíci mohli dodržet.
# 16.9.2015 21.01
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
pan black
uživatel
SZ
Klanové války a pod. jsem psal, že budou pokud to bude nějak vypadat.. To že se párkrát sejdete o víkendu je nic moc. Už týden po založení ES a WS to bylo o ničem, řekhl bych že ty klany jsou uzavřená kapitola. Tedy alespoň z mé strany, pokuď se toho někdo ujme, prosím.
# 16.9.2015 21.27
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Kdo by se toho ujal když jediný Gm=1 máš jen ty SS? Klany byli dva týdny po založení dost aktivní, jenom pak byl problém nastavit klanový skin, trvalo to 13 dni?
# 16.9.2015 21.29
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
lubosek
uživatel
SZ
Meleš sračky, nikdo to nechtěl pak nastavovat, páč denně psalo cca 10 lidí že přešlo z toho klanu do toho a nebo že vyhodili toho a toho. Jasně jsem řikal, že je nesmysl dělat ty klany, že už to tady jednou bylo a prostě to nefungovalo. Yoyovi jsem to jasně psal, ale on měl velký voči a psal jak tu bude denně x hodin a vše to pošéfuje, hm vydržel 3 dny, stěžujte si jemu.
# 16.9.2015 21.58
jsem pixee
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Nestěžuju si na tebe Pixe, asi jsi to nečetl. Stěžoval jsem si na toho, kdo slíbil jaké budou akce a nakonec je z toho prd. :)
# 16.9.2015 22.08
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Na to jděte jinak, každý klan určitý line-up třeba s max. pěti členy a jedním náhradníkem. Přestupy / výstupy z klanu možné jen v určitém období, např. jednou za 45 dnů umožnit přestup / výstup z klanu. Nebude člen klanu aktivní nebo vystoupí z klanu během těch 45 dnů, trest ho nemine.

Trochu jebaní se s tím, ale toto si přeci může hlídat nějaká spolehlivá chmazka. Zavedete si akorát nějakou evidenci na fóru, a nazdar.

Pokud budete chtít, tak já mám tuším ještě někde turnajový systém. S kombinací toho, že o víkendu týmu zprovozníme webadminku pro správu serveru můžete nastavit kterékoliv chmazce aby mohla šéfovat např. hpéčka pro usnadnění s nemusí mít gm=1. A můžete si pořádat např. víkendové turnaje atp.

Ty klany prostě nefungují, když přestupují sem - tam.
# 16.9.2015 23.57
 
X stres
uživatel
SZ
to je dobré no line up by byt mohl. A navíc my držíme jednu sestavu ... asi je to tim že mame třeba i skupinu na fb atd. no škoda že konkurence je mala ...
# 17.9.2015 16.10
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmafie

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.