Chmatákov online


Fórum – DROP

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » DROP [zamknuto]

Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Zdravím, dneska sem šel společně s Myslfem na příšeru (matomiho chobotnice) a normálně si kilíme a sejmeme ji a padne bazuka, od kdy padá z téhle příšery bazuka? Stalo se to dnes 2x posobě (dnes). Je to nějaká novinka nebo je to už dlouho? nikdy se mi to nestalo tak nevím. Myslím si, že když se tato příšera spawnuje jen po restartu tak že by zní měl padat pouze velkej pytel a to i kvuli tomu že má 25k hp, nevím jakej je na to váš názor?
# 9.2.2015 20.43
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
podle me je basuka sexi
# 9.2.2015 20.45
cc, tadi amfýk.
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
Dřív padal i chobotník, ne? Zajímalo by mě, proč už ted ne.
Bazuka podle mě je dost málo na počet HP, když i při eventech se hodně bazuk zakope.
# 9.2.2015 20.47
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Ano pixee mi osobně psal na ICQ že plánuje do té velké koule co je v ostrovicích dát ID -34.

Jestli z ní padá bazuka tak je to bust, já třeba na offíku ještě neviděl toho červenýho chobota.
# 9.2.2015 20.47
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Jo, protože upřímě, pak tě to odradí tu příšeru kilit, když víš, že padne třeba bazuka, to samé mana z mamuta..
Myslím že big pytel z matomiho příšery je akorát... ale prostě když padne bazuka tak to je pak prostě blbý..
# 9.2.2015 20.52
 
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
U mamuta se to aspon střídá. :) Mamuta bych nechal být. Bohužel,když se dá drop z té příšery třeba v Ostrovicích tak myslim, že se to potom ihned po dalším spawnu dá na defaultní nastavení,takže by se musel udělat program nebo něco,kterej by to uměl vždy zaměnit.
# 9.2.2015 20.55
 
Darius
uživatel
SZ
Ano souhlasim z mamuta mana je přehnaná na to že ma těch 16 000HP to jako ma byt neco extra nebo co? nebo v ostrovicich velkej chmatopir nebo co to je ma 5 000HP a nic nepadá??
# 27.3.2015 9.00
 
FusKs
uživatel
SZ
Plánovalo se že bude padat dárek jak je ten chmatopír v ostrovicích,dál měly být k něčemu ty kuličky co padají ze sliza. Z velké zelené příšery (25k hp) má padat červenej chobotník a big pytel.Zelená příšera (15k hp) má padat big pytel,houba,vajíčko. Ta houba mi přijde celkem píčovina ,když to má 15k hp .. Mamuta taky nechápu středí pytel,mamut (hnědej,fialovej) a oko. To bych bral,ale že ti jednou spadne malá mana a jednou velká mana? wtf? :D Jo a ještě k té zelené (25k hp) ta měla respawn každých 24hodin co si pamatuju.
# 27.3.2015 10.22
 
lubosek
uživatel
SZ
Kolikrat vam mam psat, ze u NPC kde se dropuje vic jak jeden item se to editnout neda? (Mam pocit, ze ani u NPC s jednim itemem, ale ikdyby to slo, jak psal fores - po spawnu se tam nastavi zase stara hodnota.)
# 27.3.2015 12.15
jsem pixee

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » DROP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.