Chmatákov online


Fórum – Nový Server

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na serveru proběhl wipe všech účtů. Důvod psát nebudu, všichni ho znají, a ti co ne, můžou být vlastně jen rádi. A co si budeme povídat, tak či tak, by k tomu došlo.

Info o novém serveru:

Rate skillů: 1:25

Ceny: Nastaveny.

Nastavení skinu: Skin bude na účet nastaven pouze tehdy, pokud majitel skinu napíše id a účet, sem do toho tématu: forum.chmatakov.cz/tema/13504-skiny#p254345. Pokud, má majitel skinu ban zde na web, ovšem ve hře se neprovinil, nalezneme společně cestu, jak žádost o nastavení skinu uskutečnit. Pokud má ale majitel skinu ban i ve hře, není co řešit, porušil pravidla hry, dokonce i webu, a jeho žádosti nebudu brát za vážné.

Kdo má zájem o VIP přístup, získá ho na jeden účet přispěním na provoz serveru částkou 100 kč.
skype: phyxee

Možnosti platby:
paypal - phx23tekk@gmail.com
ge money účet - 164946863/0600

Zbraně: Nyní jě možné, zakoupit si u členů Chmazky, tyto zbraně: Bílá sniperka (-133), Rotační kulomet (-131), Úderová puška (-164), AK-47 (-163) a UZI (-169)

Ceny zbraní:

Obrázek Bílá sniperka: 12 000chk
Obrázek Rotační kulomet: 15 000chk
Obrázek Úderová puška: 6500chk
Obrázek AK-47: 6500chk
Obrázek UZI: 8000chk



Naposledy upraveno: 25.4.2015 20.15

# 7.1.2015 16.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Morpheus
zablokován
Obrázek
Ve hře: Morpheus, Geralt z Rivie
SZ
Vidíš v mých příspěvcích snad něco, čím bych si stěžoval? :O :O
# 19.1.2015 14.23
 
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
A vidíš v mým příspěvku,že to bylo směřováno na tebe? Já teda ne :))
# 19.1.2015 14.27
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Morpheus .... :/ Vadí ... ti ..
tečky ? ... tak víš co ? ... Já už je psát .... co ? .... NEBUDU ...

Ani si vy "idioti" (tím nemyslím všechny) neuvědomujete to, že pixeek platík 500,- měsíčně jen pro to, aby jste tu mohli hrát.

A víte co z toho má on ? NE ? ... Tak já Vám to povím ..

Hejt a urážky ... kde je nějaký vděk, nikde .. ;)


No, hlavně tu sem začněte psát kecy jako ten z metrixu co naučil "nýja" bojovat. (Morpheus)
# 19.1.2015 22.43
cc, tadi amfýk.
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

Bajonikl:Lidi si stěžovali, jenže narozdíl od momentální situace jim nikdo nevyhověl a na ty lidi se kašlalo. Zřejmě to tak bylo nejlepší :D



Fungovalo to bez problémů, pokud se hra updatovala. Nikdo nepotřeboval řešit chujárny. Komunikace je hodně dobrá věc, ale chlapci to tady sní přehánějí. Nějaký jouda přijde o vipko, tak napíše ať se upraví DMG tohoto a tohoto a někdo z náčelníků jde a předělá to. A furt dokolečka, nastavit jasný režim a nechat ho být, ať si píší "nápady" jaké chtějí. :D
# 20.1.2015 0.47
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Lepe by to nikdo nenapsal. ;-)
# 20.1.2015 9.00
cc, tadi amfýk.
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Já osobně jsem vděčný pixxemu že to platí a určitě nejsem jediný co je vděčný i když to moc nehraji... Díky pixxemu za jeho ochotu :D
# 20.1.2015 21.17
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Plány na nový server se Ti nějak nepovedli, myslím si že je v tom eště větčí bordel než byl na původním serveru, bohužel..
# 23.1.2015 9.02
Facebook: Petr Pletka
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Prosím napíšeš mi, jaké plány se nepovedli a jaký bordel máš na mysli ? Přesně tuhle větu jsi mi napsal na skype, odpovědi jsi se dočkal a nebyl jsi ani schopný odpovědět a teď to tu jako zkoušíš, s tím, že se k tobě přidá pár lidí a budeš supr borec ? Jsi nasranej že jsem ti nedal Chmazku nebo co ? Jak jsem psal u skinů, teď tu prostě moc nejsem, nemam vůbec čas na tyhle veci ted, stavím se tu vždy tak okolo 22:00 vyřídit potřebné věci, samozřejmě o víkendy tu budu častěji, takže chci vědět jaký bordel ve hře je protože mě to vážně zajímá a vážně to nevím.. To že má někdo 300k ? I na starém chmatu, když to měl John by měli lidi po 20 dnech chodu serveru 300k.. A zrovna od tebe mě tyhle kecy serou, hráli jsme to spolu a spolčně jsem zabíjeli příšeru, z k teré právě i dřív padal 80k pytel. A moc dobře víš, že když jsme šly jen my 2, měli jsme 80k během cca 7 minut, tak jak to teď můžeš přehlížet, když víš, že ty peníze jsou z příšery.. 3-(

btw: Někdo tu rozhlašuje, jak chodím po mape s kill účtem a každý, kdo mě zabije prý okamžitě letí do np, docela sranda.

btw2: Včera jsem logl do hry po 2 dnech a lidi nepsali dobré zprávy, prý tu někdo dává np lidem jen tak, z 90% prý na účty Rizz. Všem chts + kartinovi jsem prozatím nastavil GM=2, co je Chmazka, tudíž vám nemohou dát np, ale ujištuji vás, že mi od nich bude stačit pouze screenshot s důkazem, a to i v případě např. afk skillování (kde se to nedá dokázat, ale k chts členům cítím určitou důvěru, takže si odpusťte blablabla..). Já poté zpětně (klidně i 24 hodin po prohřešku) nastavím trest a vyšší, než nastavuje chts, něco okolo 300-500. (Větší proto, protože teď když každý ví, že chts nic nezmůžou samy, najde se několik lidí, co toho zneužije.
# 23.1.2015 11.07
 
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Nene, Blacku, není to o tom o chk a o věcích, je to o právách, jak už jsem Ti teď odpoveděl na skype. Proč jsem Ti včera neodepsal? Nebyl jsem doma, nebyl jsem na netu, mám povinosti, a to že bych měl být na Tebe nasraný že nejsem chmazka, to opravdu nejsem, měl jsem zájem o chmazku, jen kvůli tomu abych dal do hry něco o čem jsi psal že chceš mít server jako dřívěší chmatákov, chtěl jsem protože jsem měl zkušenosti ze starého chmatákova, proto, teď už nemám zájem. A že Tě mrzí ty moje "kecy" že jsme spolu, hráli a začínali, tak mě mrzí to jak to momentálně na chmatákově je a to už se bohužel asi nezmění. Nikdy jsem o Tobě nic špatného neřekl, ale měl by si si zkontrolovat kdo vlastně má práva tedy až budeš mít čas, jinak na serveru budeš mít lidi kteří mají jenom práva. Btw: Tímto můj zájem o chmat je menčí a menčí.
# 23.1.2015 15.54
Facebook: Petr Pletka
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Blacku, jestli si myslíš, že budu běhat po mapě bez .sleduj a hledat afk hráče... tak s tím nepočítej :-D
# 23.1.2015 16.01
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jinak když někdo dělá event, mohl by např. takový THE DRSNEJ GANGSTA přestat tolik spamovat těma serverovýma zprávama? Člověk si s někým píše a on má výdrž tím otravovat. :D
# 23.1.2015 16.43
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Nechápu přesně o co jde co se týče toho np psal mi Nestor že mu někdo dal np a pokud si někdo myslí že to dělám já tak je docela na omylu..Nikdy jsem nikomu nedal np jen tak,to fakt nemám zapotřebí.
Pro Nexe:Mužeš mi říct jaký systémový zprávy máš na mysli?
Nevim o tom že bych psal nějaký spam systémovky...Vůbec nechápu o čem tu mluvíš.
Já si hledim svýho někdo děla bordel jde do np nic víc nic mín..

P.S.THE DRSNEJ GANGSTA si zabil. 3-(




jeden blbeček měl heslo na můj acc, lognul a dělal sračky, házel do NP atd.. už by měl bejt klid.. //pix
# 23.1.2015 19.37
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Blacku, mana za 250 chk, léky za 60 chk, je to dané naschvál? kvuli čemu?
# 24.1.2015 22.28
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
@Palmer™ dělal jsi nějaký event, a spammil po celou dobu eventu. Ne každý chodí na ty eventy. Každá zpráva odeslána 5-10x po sobě, za každou tvůj podpis //THE .. každých 30-120 sec jiný tvar zprávy. :D Tak asi jsem slepej? :D

@Rembus, prej se nahazoval server.. ale už nenahrál ceny. Co říkal Fores. :D
# 24.1.2015 23.23
 
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
Jo,některý jsou v pohodě (třeba náboje,obvazy) a některý ne,třeba jako lékárnička :D
# 24.1.2015 23.30
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.