Chmatákov online


Fórum – Nový Server

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na serveru proběhl wipe všech účtů. Důvod psát nebudu, všichni ho znají, a ti co ne, můžou být vlastně jen rádi. A co si budeme povídat, tak či tak, by k tomu došlo.

Info o novém serveru:

Rate skillů: 1:25

Ceny: Nastaveny.

Nastavení skinu: Skin bude na účet nastaven pouze tehdy, pokud majitel skinu napíše id a účet, sem do toho tématu: forum.chmatakov.cz/tema/13504-skiny#p254345. Pokud, má majitel skinu ban zde na web, ovšem ve hře se neprovinil, nalezneme společně cestu, jak žádost o nastavení skinu uskutečnit. Pokud má ale majitel skinu ban i ve hře, není co řešit, porušil pravidla hry, dokonce i webu, a jeho žádosti nebudu brát za vážné.

Kdo má zájem o VIP přístup, získá ho na jeden účet přispěním na provoz serveru částkou 100 kč.
skype: phyxee

Možnosti platby:
paypal - phx23tekk@gmail.com
ge money účet - 164946863/0600

Zbraně: Nyní jě možné, zakoupit si u členů Chmazky, tyto zbraně: Bílá sniperka (-133), Rotační kulomet (-131), Úderová puška (-164), AK-47 (-163) a UZI (-169)

Ceny zbraní:

Obrázek Bílá sniperka: 12 000chk
Obrázek Rotační kulomet: 15 000chk
Obrázek Úderová puška: 6500chk
Obrázek AK-47: 6500chk
Obrázek UZI: 8000chk



Naposledy upraveno: 25.4.2015 20.15

# 7.1.2015 16.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Morpheus
zablokován
Obrázek
Ve hře: Morpheus, Geralt z Rivie
SZ
Blacku, omg, to je snad blbá sranda? teďka je půlka serveru má skilly s 1:90 a druhá půlka lidi to budou skillit jak idioti? :O :O to jako fakt?:-O



Naposledy upraveno: 18.1.2015 16.00

# 17.1.2015 14.17
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
To jako fakt. Kdo tu hrál od začátku má prostě výhodu, napsal jsem, že budu provádět změny podle lidí, nenechám 1:9 , když chce každý 1:50, ještě jsem dobrá duše a udělal jsem to na 1:25, aby to bylo nerozhodné. Odchod lidí je taky způsoben tím, že momentálně běží i jiný server, jenomže tam opět dochází k podvodům se skiny a bůh ví čím dalším, řekl bych, že status online toho serveru nebude trvat dlouho.
# 17.1.2015 14.21
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Dobře, že jsi podražil, alespon to bude pro hráče cenné ..

1:25, ceny zbraní původní a beztak je plno :)

Jabko dlouho jabkem nezůstane, za chvilku zhnije.
# 17.1.2015 15.06
cc, tadi amfýk.
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ

APOŠTOL:Čau, blbost. Smlouva s Gizem se neporušila. Takže si server můžeš provozovat jak chceš. Jen ti Gizmo nemusí vydat nového klienta s novou ip. Ale já serverside i old hružkařskýho klienta mám. A stará ip by se dala zajistit, "depozit" už propadl.


Ani nevím,že by na smlouvě byl podpis :) Takže tak,jak říkáš.
# 17.1.2015 21.34
 
PKL
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Chess Kings
SZ

pan black:nenechám 1:9 , když chce každý 1:50



Každý určitě ne, jenom lidi, co teď u toho dřepěli pomalu furt a mají vše vyskillené. Jestli by takhle psali i po wipe, když by to měli skillit x hodin..
To je na hovno, od začátku by to mělo být pro všechny stejný, teď už si to neměl měnit..
# 17.1.2015 22.19
 
APOŠTOL
uživatel
SZ

Fores.:

APOŠTOL:Čau, blbost. Smlouva s Gizem se neporušila. Takže si server můžeš provozovat jak chceš. Jen ti Gizmo nemusí vydat nového klienta s novou ip. Ale já serverside i old hružkařskýho klienta mám. A stará ip by se dala zajistit, "depozit" už propadl.


Ani nevím,že by na smlouvě byl podpis :) Takže tak,jak říkáš.



Elektronický smlouvy fungují na slovíčku "SOUHLASÍM", máš to samé s eshopem. Když u mě někdo nakoupí, a v objednávce zaškrtne že souhlasí s VOP podepsal smlouvu. Můžeš tu smlouvu vytáhnout z mailu?
# 18.1.2015 0.44
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Blacku chápu že to myslíš dobře ale musim uznat že to neni pro všechny uplně fair..
Za sebe mužu říct že ted skillim přesnost a je to doost pomalý a otravný .. :(
Nepočítám s tim že to snížíš jen píšu svuj názor..
# 18.1.2015 2.11
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
APOŠTOL
uživatel
SZ
Je že je to absolutní nesmysl. S ratem se vůbec hýbat nemá. ;) A když už, tak dát vyšší rate, a udělat nějaké skillící "chvilky". 8-)
# 18.1.2015 2.17
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

pan black:To jako fakt. Kdo tu hrál od začátku má prostě výhodu, napsal jsem, že budu provádět změny podle lidí, nenechám 1:9 , když chce každý 1:50, ještě jsem dobrá duše a udělal jsem to na 1:25, aby to bylo nerozhodné. Odchod lidí je taky způsoben tím, že momentálně běží i jiný server, jenomže tam opět dochází k podvodům se skiny a bůh ví čím dalším, řekl bych, že status online toho serveru nebude trvat dlouho.



nechtěl jsem ti do toho kecat bo jsi se rozhodl udělat server podle svého :D ale toto je blbost, měnit raty ted se slovy "když chce každý 1:50", pokud vím tak to vždycky rozjede amf, přitom on svou šanci měl, vedl to tak jak ti radí a bylo to na hovno... prostě to nikdo nehrál ví to on, vím to já, ví to pixee, ještě mu pod každej příspěvek tohoto typu píšem že to byl shit, nevím jestli to nechápe, jestli to nechce číst nebo co :D prostě by to hrálo zase pár lidí... dávat úplně původní ceny je sračka to snad víš sám...

na jabku se hraje bo tam dostane práva každá konina... klasika :D proto lidi hrajou neofiky že jo... stačí počkat než to vzdaj ;)












NASTAVIL JSEM TO ZPĚT NA 1:9 / pixee
# 18.1.2015 9.51
Jamiroquai
uživatel
Obrázek
SZ
Blacku máš lajk háá chtěl bych se jenom zeptat, Jakto bude s přidavaním skinů do hry?
PŘIDAVAJ SE NEBO NE? ja sem si koupil od snipra skin už sem čekal jenom na gize
ale pak sem se odstěhoval od mladý a nak sem na ch neměl chuť. :-[
# 18.1.2015 11.21
 
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Skiny pujdou az bude mit gizmo cas a ten uz hodne dlouho nemel protoze ho to asi nezajima takze musime pockat az si najde cas.
Psal jsem to na mobilu tak sorry za chyby3-(
# 18.1.2015 15.22
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
Morpheus
zablokován
Obrázek
Ve hře: Morpheus, Geralt z Rivie
SZ
Tvl, amfetamin tady vždycky příjde valit shity a všechny přesvědčuje, jak je to nejlepší.
Omg, radši by ses měl naučit psát normálně v odstavcích, tisíc teček, čárek, nejde z toho pochopit podstata věci.
Stay kid.3-(
# 18.1.2015 23.21
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Morpheus, prosím tě neplač tu. Když to nechá funny, budete brečet jak pixek dojebkal server, bude wipe.. budete opět brečet. Když napálí ihned pomalejší rate, vysoké ceny atp. budete opět brečet. Tak Vám se člověk prostě nezavděčí, vypnout a bude klid. :D

Jinak já s Amfeteminem souhlasím. ;) 8-)
# 18.1.2015 23.35
 
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
Když byl ofík když to měl Gizmo,tak si nikdo nestěžoval a byl klid,ted akorát místo toho,aby jste ocenili snahu,tak brečíte,že se vám něco nelíbí... 3-(
# 19.1.2015 12.39
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Lidi si stěžovali, jenže narozdíl od momentální situace jim nikdo nevyhověl a na ty lidi se kašlalo. Zřejmě to tak bylo nejlepší :D
# 19.1.2015 12.49
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.