Chmatákov online


Fórum – Nový Server

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na serveru proběhl wipe všech účtů. Důvod psát nebudu, všichni ho znají, a ti co ne, můžou být vlastně jen rádi. A co si budeme povídat, tak či tak, by k tomu došlo.

Info o novém serveru:

Rate skillů: 1:25

Ceny: Nastaveny.

Nastavení skinu: Skin bude na účet nastaven pouze tehdy, pokud majitel skinu napíše id a účet, sem do toho tématu: forum.chmatakov.cz/tema/13504-skiny#p254345. Pokud, má majitel skinu ban zde na web, ovšem ve hře se neprovinil, nalezneme společně cestu, jak žádost o nastavení skinu uskutečnit. Pokud má ale majitel skinu ban i ve hře, není co řešit, porušil pravidla hry, dokonce i webu, a jeho žádosti nebudu brát za vážné.

Kdo má zájem o VIP přístup, získá ho na jeden účet přispěním na provoz serveru částkou 100 kč.
skype: phyxee

Možnosti platby:
paypal - phx23tekk@gmail.com
ge money účet - 164946863/0600

Zbraně: Nyní jě možné, zakoupit si u členů Chmazky, tyto zbraně: Bílá sniperka (-133), Rotační kulomet (-131), Úderová puška (-164), AK-47 (-163) a UZI (-169)

Ceny zbraní:

Obrázek Bílá sniperka: 12 000chk
Obrázek Rotační kulomet: 15 000chk
Obrázek Úderová puška: 6500chk
Obrázek AK-47: 6500chk
Obrázek UZI: 8000chk



Naposledy upraveno: 25.4.2015 20.15

# 7.1.2015 16.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na jednu věc se zapomnělo, pokud chcete změnit heslo, budete si muset zaplatit 50k. Je to proto, aby si je nikdo neměnil každý den.. Pokud se někdo pokusí nějak podělat účet, tím že mi napíše o změnu hesla, ale účet nebude jeho, určitě víte co ho čeká. :)
# 15.1.2015 21.37
 
aokigahara
uživatel
SZ Skype
cski novej server se mi nelíbí :'(
# 15.1.2015 22.41
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Nex : 4um.xxxxx.net :-D

Na co zapinat hruzku .... Nema cenu.

Black to ted rozjel dobre az na ty ceny predmetu.
# 15.1.2015 23.55
cc, tadi amfýk.
APOŠTOL
uživatel
SZ

AmFETamINek:Nex : 4um.xxxxx.net :-D

Na co zapinat hruzku .... Nema cenu.

Black to ted rozjel dobre az na ty ceny predmetu.



Stejně víme jak by to dopadlo, za měsíc by nás to přestalo bavit. 8-) xD
# 16.1.2015 1.07
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Bavit nebavit... Ono jde o pocet hracu... Kdyz jich je dost, tak to cloveka bavi.
# 16.1.2015 5.04
cc, tadi amfýk.
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Anketa:

Chcete původní Chmatákovské ceny zbraní ? Např: Černý kulas 15 000chk, sniperka 7500chk, pumpa 6500chk atd..

Ceny léků a munice zůstanou na cenách nízkých, klidně je taky trochu zvednu ale ne na původní ceny.

Hlasujte sem do tématu. Pokud tu nebude dost hlasů, zůstane to nízké jako teď.
# 16.1.2015 18.09
 
buček.
uživatel
Ve hře: Buček
SZ Skype
Určitě ano,ještě skill na 1:50 -_- nemám rád funka.xD
# 16.1.2015 18.25
2012 Best uppdate Gizmo come back :'(:'(
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
nech to ostane ako to je :)
# 16.1.2015 19.52
 
Bushido
uživatel
Ve hře: Bushido
SZ
Ja by som to pustil znova skilly 1:60 ako vždy a ceny tiež normálne.
Takýto štýl hry, do týždňa nemáš čo robiť lebo všetko vyskillené a hneď zarobíš peniaze (red zbíjačka, vázy...) a máš aj na fighty ktorých ajtak moc nieje.
# 16.1.2015 22.32
 
APOŠTOL
uživatel
SZ

AmFETamINek:Bavit nebavit... Ono jde o pocet hracu... Kdyz jich je dost, tak to cloveka bavi.



Hodíme řeč o tom :D
# 16.1.2015 23.41
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Bleku ...

Hoď to na hlavní stránku do ankety.

To wipe hlasování je 50/50 .. takže si nevybereš.

Nikdo se nechce nudit na CH .. Proto jsem pro skilly + a ceny + !

Vem si, cápek mi dal dnes kulas zadarmo .. = neváží si toho a kulas nemá cenu ..
Kdyby stál kulas 15 000chk = nedá mi ho a váží si ho ..

Co je lepší ? ..

Když skillíš dejme tomu ... rybko ...
skill 1:9 = "Cajk, mam doskilleno a ostatní skoro taky, ani to moc dlouho netrvalo"
skill např. (1:50) mám doskilleno, jak jsou na tom asi ostatní .. trvalo to dlouho, ale kdo to dokáže tak rychle jako já ..

Možná to zní divně, ale co tím chci říci ..

U skillu 1:9 je jasné, že ten "vedle tebe" to bude mít taky hned ..
U skillu 1:50 to už tak jasné není ... Vydělávat na drahé věci a vážit si jich .. to by měl být CÍL hry .. ;))

Mana a náboje ať jsou klidně na minimum, klidně i léky třeba za 20chk.

Ale zbraně a ostatní věci by měli být drahé a cenné ...

Takový "VIP" předměty, zbraně...

Vem si, že máš kulas za 500chk, kolik má asi cenu bílej kulas ... 10 000chk max.
Ale když máš kulas za 15 000chk, bílej už má cenu .. třeba .. 100 000chk.
(Nechci počítat :D)

Ať si každý váží toho co má, což teď moc není .. na místo aby měl za jeden inv váz a mušlí - kulas .. -_- A postupné zdražování .. no .. nevim nevim ..

Na co bylo wipe, když budou ceny předmětů malé ..

+ tu jsou příšery, láhve s poklady ... což si myslím .. (můj názor), že hru hodně změnilo .. a že má každý vše rychle ... Takže je rozumné dát velké skilly a ceny předmětů drahé ..

Akorát nevím, jak by to bylo s tím, kdo má už skilly na 100% .. já osobně bych další wipe nepřežil :D
Takže to je jediný zádrhel.


P`S A LOVE
# 17.1.2015 5.05
cc, tadi amfýk.
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
to chcete dát skilly na 1:50 když už má každej všechno vyskillený aby to těm dalším trvalo 6x dýl ? :D a s cenama to stejný, když se zvažuje že se ceny vrátí, co myslíte že udělá většina lidí ? Nacpe si banky kulasama. Jeslti chcete udělat tohle, měl by bejt další wipe, což by se většině lidí nelíbilo. Jediný, co podle mě připadá v úvahu je vrácení stavu do toho stavu ,,před wipem,,.

měl bych pár návrhů který by podle mě vylepšily hru, jde spíš o balance hry
1. rybaření: nejvíc výdělečná schopnost a zároveň nejlevnější na vyskillení, těžba sice pořád vydělá víc peněz za stejnej čas než mušle a vázy, ale nepočítám dropy flašek, nemluvě o dřevorubectví, který je tam kompletně k ničemu. Jediný k čemu bylo před wipem dobrý je, že se dala udělat výroba za pár šupů a ještě vyskillit lov prakticky zdarma. Z toho plyne: snížil bych prodejní cenu mušlí a váz na 15 chk. Chce to víc výdělečných schopností nebo přidání speciálních nálezů pokud máte 100% té výdělečné schopnosti, aby se tyhle schopnosti vyrovnaly ,,flaškám,,. Třeba věda se vůbec nevyužívá, což je podle mě škoda. U vědy by třeba mohla být šance že najdede ušpiněnou mapu

2. nevyužitelnost ochočka: choboti se spawnují každou minutu, chce to nějaký speciální choboty kteří se spawnují třeba náhodně v poušti, jsou celkově složití na ochočení (třeba rychlí, velkej damage) a spawnovali by se třeba jednou za tejden

3. nevyužitý zbraně: killí se jenom kulasem, co třeba zapojit do hry loveckou / pumpu a další zbraně? tím myslím snížit damage kulasu, aby se dps mohl rovnat s těmito zbraněmi (aby jeho hlavní benefit byl bonus)
damage lovecké a pumpy by mohl bejt stejnej, snipa by mohla mít o málo víc. jejich výhodou by byla optika, dostávám se k tomu že bych snížil cenu optiky, protože 8.250 jenom za optiku mi přijde hodně:D

4. lovec - tohle už tady bylo, jenom se na to zapomnělo. Lovec by měl být v pvp o něco slabší než bojovník, ale měl by to vyvažovat PvE bonusem (větší damage do příšer)

jinak sem celkem spokojenej jakým způsobem se využívá mystik a dokonce i pobuda

Vím, že je sekce návrhů, ale nechtěl sem základat novej topic když to můžu sepsat do jednoho příspěvku
# 17.1.2015 8.22
 
The Blazik
uživatel
SZ
Mám stejnej názor jak Amf..


Tak jak psal Amf to bylo ještě před wipem a před funem, v tý době to hrálo maximálně 10 lidí a to o vejkendu, měl jsem v plánu to vypnout páč to nemělo smysl platit to a srát se stim pro pár lidí, ale řekl jsem si že zkusim fun, zkusil jsem fun a server se naplnil a od tý doby to jede.. pokud se to zase udělá, každej se na to vysere, nebude ti skillit rybaření tejden, už se smiřte stim, že to není a nebude jako dřív, lidi už nebaví nekonečný skillení prakticky pro nic... //pixee
# 17.1.2015 8.23
 
Bushido
uživatel
Ve hře: Bushido
SZ
Ako písal Shock nemá to zmysel teraz spomaľovať alebo meniť ceny, veľa hráčov by bolo v nevýhode ktorí by začali hrať neskôr. Takže jediné riešnie je podľa mňa opäť kompletné wipe ,ak by sa dospelo k rozhodnutiu skilly a ceny klasika.
# 17.1.2015 12.04
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Ceny zbraní jsou nyní původní, což je 15k za kulas.. Růst skillů 1:25.
# 17.1.2015 13.34
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.