Chmatákov online


Fórum – Nový Server

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na serveru proběhl wipe všech účtů. Důvod psát nebudu, všichni ho znají, a ti co ne, můžou být vlastně jen rádi. A co si budeme povídat, tak či tak, by k tomu došlo.

Info o novém serveru:

Rate skillů: 1:25

Ceny: Nastaveny.

Nastavení skinu: Skin bude na účet nastaven pouze tehdy, pokud majitel skinu napíše id a účet, sem do toho tématu: forum.chmatakov.cz/tema/13504-skiny#p254345. Pokud, má majitel skinu ban zde na web, ovšem ve hře se neprovinil, nalezneme společně cestu, jak žádost o nastavení skinu uskutečnit. Pokud má ale majitel skinu ban i ve hře, není co řešit, porušil pravidla hry, dokonce i webu, a jeho žádosti nebudu brát za vážné.

Kdo má zájem o VIP přístup, získá ho na jeden účet přispěním na provoz serveru částkou 100 kč.
skype: phyxee

Možnosti platby:
paypal - phx23tekk@gmail.com
ge money účet - 164946863/0600

Zbraně: Nyní jě možné, zakoupit si u členů Chmazky, tyto zbraně: Bílá sniperka (-133), Rotační kulomet (-131), Úderová puška (-164), AK-47 (-163) a UZI (-169)

Ceny zbraní:

Obrázek Bílá sniperka: 12 000chk
Obrázek Rotační kulomet: 15 000chk
Obrázek Úderová puška: 6500chk
Obrázek AK-47: 6500chk
Obrázek UZI: 8000chk



Naposledy upraveno: 25.4.2015 20.15

# 7.1.2015 16.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8



SZ

Morpheus:achjo :-D blacku, snažíš se, je to od tebe hezké, ale nemá to žádný výsledek :-D nic na tom, co jsi napsal nesouvisí s novým serverem, jede se to furt dokola, za chvilku to bude to samé a zase bude WIPE, správce lvl 95942193-(



Je pravda, že ve hře to bylo poslední dobou o ničem. Po wipe jsem čekal, že budou ceny jako bývaly dříve na starém ofíku, takhle je to pořád do to samé.
# 10.1.2015 20.16
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Problém je v tom, že pokud nemá člověk všechno, tak ho to po čase přestane bavit. Jabko bylo hrané z toho důvodu, že nebyl problém mít během pár hodin hraní vyskíleno, na účtě 200 000 chk a banku plnout bílejch kulasů.
Obávám se toho, že pokud by se to nějak razantně omezilo, tak to dost lidi omrzí.
# 10.1.2015 23.18
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Co se týče cen, je to kompromis který jsem musel udělat, jak jsem psal v tématu, já bych to udělal trošku jinak ale proti stavu, ve kterém je nyní hra nic nemám.. Jinak tohle vydrží, samozřejmě pokuď zde budou hráči. Jestli hráči budou odcházet, budu muset zakročit a nějak server změnit. Nenechám to stejné pro pár hráčů, které to sice bude ještě bavit ale ve finále skončí stejně tak. To raději server přizpůsobím tak, abych zamezil odchodu hráčů. Ceny munice a zbraní, jsou tak nízko z jednoduchého důvodu a to je zachování killingu. Takhle to prostě bude, na minulém serveru se jasně ukázalo, že posílení killingu přivedlo hráče. A já si myslím, že je mnohem lepší mít levné zbraně a méně chk ve hře, než za 15k a každý hráč 300k ve vlastnictví.
# 10.1.2015 23.30
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Ono se dá pomalu i bez questů vrátit tam kde to bylo dřív, loot z těch zvířat ve hře lidi dost naboostí. Já jsem pro to aby se killilo zbraněma jako snipa, lovecká, pumpa protože když je ve hře moc chk tak to lidem akorát plní banky a vezmou to jen v kritickém případě když nemají čím killit nebo jen tak ze srandy aby o to přišli, což je smutné.
# 11.1.2015 8.50
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Patrik RYTMUS Vrbovský
zablokován
Obrázek
Ve hře: rytmuskojepanko
SZ
Mario lebo si pampaliny uplne si vsude psal ak si super a si len obycajny vesnicky kokotko s gecem na hlave.

Kebyže sa mam vyjadrit chcel by som aby vše bolo za 1 chk lebo ak to black upravil a chcel byt' duležity tak to pekne zajebal.

Ale inak dobre
# 11.1.2015 13.53
neplatím alimenty deckám mám po celou svete
som král a žijem v ghete


SZ

Patrik RYTMUS Vrbovský:Mario lebo si pampaliny uplne si vsude psal ak si super a si len obycajny vesnicky kokotko s gecem na hlave.

Kebyže sa mam vyjadrit chcel by som aby vše bolo za 1 chk lebo ak to black upravil a chcel byt' duležity tak to pekne zajebal.

Ale inak dobre



Jsi hodně mimo a to co píšeš tady nikoho nezajímá. Házej si špínu doma a né tady na hráče, které ani neznáš!
# 11.1.2015 14.33
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Zvýšil bych HP příšery na 26k HP, teď když jsou ty levnější zbraně a jedno s druhým.
# 11.1.2015 21.27
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Patrik RYTMUS Vrbovský:Mario lebo si pampaliny uplne si vsude psal ak si super a si len obycajny vesnicky kokotko s gecem na hlave.

Kebyže sa mam vyjadrit chcel by som aby vše bolo za 1 chk lebo ak to black upravil a chcel byt' duležity tak to pekne zajebal.

Ale inak dobre



Další nepodložený žvásty, žádný argument..Seš moc hloupej kluk co tráví večery skládáním trapných témat ve kterých jen dokola opakuje slova černých tlam .. Možná seš taky černá tlama, možná si na ní jen hraješ..Hloupej si ale každopádně.. :-)
# 12.1.2015 12.14
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
kubaa
uživatel
SZ

Mario:

Patrik RYTMUS Vrbovský:Mario lebo si pampaliny uplne si vsude psal ak si super a si len obycajny vesnicky kokotko s gecem na hlave.

Kebyže sa mam vyjadrit chcel by som aby vše bolo za 1 chk lebo ak to black upravil a chcel byt' duležity tak to pekne zajebal.

Ale inak dobre



Další nepodložený žvásty, žádný argument..Seš moc hloupej kluk co tráví večery skládáním trapných témat ve kterých jen dokola opakuje slova černých tlam .. Možná seš taky černá tlama, možná si na ní jen hraješ..Hloupej si ale každopádně.. :-)


Prosím, přestan si v tomto tématu léčit komplexi jo tohle je o novém serveru ne o mariovi a jeho problémech děkuji
# 12.1.2015 17.22
 
Morpheus
zablokován
Obrázek
Ve hře: Morpheus, Geralt z Rivie
SZ
Souhlasím s Mariem, nevím, co si tady ta černá tlamička neustále dokazuje. Je to až přes hranice všeho. 3-(
# 12.1.2015 22.21
 
MangoxD
uživatel
Ve hře: Mango
SZ
Bolo by tak ťažké konečne ho zabanovať ? :-O
# 12.1.2015 22.36
 
APOŠTOL
uživatel
SZ

AmFETamINek:Zkuste zapojit i ostrovy ... koho zajímá, že si u Gizma někdo koupil ostrovy za real Kč. (mě osobně by to sralo ... ale když si vezmu, že jsem platil hružku server - přes 3 000kč a mám zakázáno to zapnout, také nebrečím, skloním hlavu a myslim si své)
Za ty 3 000, které jsem platil za Hružka server by bylo dobré dostat na 30 acc VIP. NE.
Nikdy nebyl problém na hružce, nikdy. Jak se skinama, tak se hrou. Ale prostě tak to je. Takže Ostrovy by se dali využít ... Pokud nebude někdo, kdo si platil penízky brečet.



Čau, blbost. Smlouva s Gizem se neporušila. Takže si server můžeš provozovat jak chceš. Jen ti Gizmo nemusí vydat nového klienta s novou ip. Ale já serverside i old hružkařskýho klienta mám. A stará ip by se dala zajistit, "depozit" už propadl. :D
# 13.1.2015 22.22
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Ja vim. Psali jsme si o tom .. Ja jsem to driv chtel pustit ale pixee rekl ze ne.. Ze nechce delit komunitu a ted jede amaterske japko
# 15.1.2015 9.24
cc, tadi amfýk.
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Si něco zaplatíš a nemůžeš to používat? :D WTF seems logic
# 15.1.2015 12.29
 
APOŠTOL
uživatel
SZ

AmFETamINek:Ja vim. Psali jsme si o tom .. Ja jsem to driv chtel pustit ale pixee rekl ze ne.. Ze nechce delit komunitu a ted jede amaterske japko



Pixeka mám rád, ale ten do toho zasahovat nemůže. Jen jsem řekl že to já osobně nepustím, protože je blbost to dělit. Ale teď je mě to v zadku, můžu zjistit zda by byla k dostání ip na kterou jsme vázáni, případně když bude obsazená bych jí zkusil odkoupit. :D A pak se tam třeba poserte :D

jabko jede? wtf, někdo link do pošty? :D Dáme jim trochu hlásotu :D

Makovec, to víš.. jedna ku#da povídala. :twisted:
# 15.1.2015 17.19
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.