Chmatákov online


Fórum – Nový Server

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na serveru proběhl wipe všech účtů. Důvod psát nebudu, všichni ho znají, a ti co ne, můžou být vlastně jen rádi. A co si budeme povídat, tak či tak, by k tomu došlo.

Info o novém serveru:

Rate skillů: 1:25

Ceny: Nastaveny.

Nastavení skinu: Skin bude na účet nastaven pouze tehdy, pokud majitel skinu napíše id a účet, sem do toho tématu: forum.chmatakov.cz/tema/13504-skiny#p254345. Pokud, má majitel skinu ban zde na web, ovšem ve hře se neprovinil, nalezneme společně cestu, jak žádost o nastavení skinu uskutečnit. Pokud má ale majitel skinu ban i ve hře, není co řešit, porušil pravidla hry, dokonce i webu, a jeho žádosti nebudu brát za vážné.

Kdo má zájem o VIP přístup, získá ho na jeden účet přispěním na provoz serveru částkou 100 kč.
skype: phyxee

Možnosti platby:
paypal - phx23tekk@gmail.com
ge money účet - 164946863/0600

Zbraně: Nyní jě možné, zakoupit si u členů Chmazky, tyto zbraně: Bílá sniperka (-133), Rotační kulomet (-131), Úderová puška (-164), AK-47 (-163) a UZI (-169)

Ceny zbraní:

Obrázek Bílá sniperka: 12 000chk
Obrázek Rotační kulomet: 15 000chk
Obrázek Úderová puška: 6500chk
Obrázek AK-47: 6500chk
Obrázek UZI: 8000chk



Naposledy upraveno: 25.4.2015 20.15

# 7.1.2015 16.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Když někdo za 2 dny (první dva dny nepočítám, to se jen rybařilo..) udělá 5. level, tak za měsíc můžeš očekávat klidně lvl 30.. Tedy pokud by po dosažení levelu 5, bylo potřeba stále stejné množství expů.
# 8.1.2015 21.38
 
Patrik RYTMUS Vrbovský
zablokován
Obrázek
Ve hře: rytmuskojepanko
SZ
Kebyže by som mal byt uprímný tak Mario zavri tu svooju choru papulku. Si uplný noob nevieš to hrat a chcel by si tu rozkazovat ty cháles mendrego de la hera.

Len pretože je Mario liný skillit chcel by tam dat tristo milionov chobotov nie chlapče takto to nechodi lebo si len blbá ringla.
Jednoducho budu TOP len ti ktorý majú trpelivost


Kebyže mám schrnút situáciu na serveri tak je to také slabšie karaoke v podanie toho rozmazlaneho chuja Lvcase.

Dakujem za pozornost a ujebali ste dekel
# 8.1.2015 22.49
neplatím alimenty deckám mám po celou svete
som král a žijem v ghete
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
:D :D :D :D :D :D
# 8.1.2015 23.21
cc, tadi amfýk.
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

pan black:Pokud chcete tohle udělat a předpokládám, že jediný proveditelný formát tohoto nápadu je je ten Fredyho, tak pouze až od 7. levelu a myslím sí, že se to časem zvedne... Jako sorry je 4.1. se spustil server a já dnes viděl bojdu s levelem 5.. Vim jak je to jednoduchy to farmit, takže bych to dal klidně až od 8. levelu..



8.level = 640 chobotů..Před wipe jsem neviděl jedinýho hráče, který by měl 8.level ..Proč by po tomto měl někdo dělat 8.level a pak zase 8.level a zase 8.level, jen proto, aby se mu vždy zvýšila síla o 1 ??
To že teď někdo má 5.level neznamená, že to je slabá hranice..Těch 160 chobotů se dělá cca 2h - tím je myšleno zabíjení po celé mapě, né stání u pejra a čekat až se zobrazí..Jestli někdo tímto zabíjením stráví 50 hodin, proč by nemohl mít sílu 25?? Však každý tuto možnost má a funkce levelování bude konečně využívána ..Nevěřím, že by levelováním někdo strávil 100 hodin, aby mohl mít sílu 50 a pokud by se tu někdo takový našel, tak hold bude nejsilnější ..Však kvůli tomu musel strávit dost hodin.

Patrik RYTMUS Vrbovský:Kebyže by som mal byt uprímný tak Mario zavri tu svooju choru papulku.Si uplný noob


Jsi jen hloupej Maďar a proto mě tvůj upřímný názor na mně nezajímá.

Patrik RYTMUS Vrbovský:chcel by si tu rozkazovat


Do hlavy komu chci nebo nechci rozkazovat mi nevidíš, tak citaci některého z mých příspěvku, kde si k tomuto názoru došel a komentář proč tak usuzuješ..Pokud odpovíš blbosti (jako obvykle), opět ukážeš jen hlupáka, co nemá ani argument na něco, co tvrdí.. :-)

Patrik RYTMUS Vrbovský:chcel by tam dat tristo milionov chobotov


Navíc co ani neumí čísla.
# 8.1.2015 23.39
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Takže se jen změnilo skillení na 1:9... VŠICHNI ZAČNEME TEĎ HNED HRÁT OMG JO! Co víc si přát než mít rybko ryhlejc? Jak moc jiná hra to sakra bude :O. To s těma soutěžema už tu bylo několikrát.... Začlo to po tom, co jsme na to nadávali se Schiem, chvíli to tak bylo a nikdy to nevydrželo nějak dlouho...
# 9.1.2015 15.11
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ

VŠICHNI ZAČNEME TEĎ HNED HRÁT OMG JO



Co to meleš, wipe se udělalo, neboť to bylo nehratelné a nikdo tu nikoho nenutí, aby začal hrát, hráčů je teď o poznání více a každý přišel sám..

To s těma soutěžema už tu bylo několikrát....



Co přesně jsi tímto chtěl napsat ? Soutěže a celý questing je nyní založený na výměnném systému a to tu nebylo, to že se do hry nebude dávat moc chk je splnitelný plán, neboť Chmazky již jedou samy za sebe, jediné co od gm dostanou jsou věci do VS. Ovšem mají nakázáno vydělávat na soutěže, dřív to tak bylo a odměny byly i tak kvalitní. Pokud se s tím nějaká Chmazka nesmíří a nebude do soutěží investovat, bohužel bude muset odstoupit.

Začlo to po tom, co jsme na to nadávali se Schiem,



Ano.. Schio tu neustále mlel, jak je ve hře špatná ekonomika a jak on to zlepší, dejte mi Chmazku jsem dobrý, já to zlepším, vydrželo mu to 2 týdny.
# 9.1.2015 16.09
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Zvyšování DMG taky není nejlepší. Pak budou všichni zas brečet, že je někdo sundá na 2 rány. Se zvyšováním DMG by muselo přijít i zvyšování HP, už teď je to poměrně málo.
# 9.1.2015 17.13
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to co říká mario je právě to blbé, udělal bych maximální lvl aby se právě zabránilo tomu že někdo bude dávat totální lupeto :D než abych to urychloval, jen říkám že jde oboje :D bonus a lvl moc ničí mystika, jeden crit z rotáku a mystik je dead... no uvidíme co bude :D jen se rozhodněte jestli uděláme nějaké maximum..
# 9.1.2015 18.40
VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Doufám, že vám to vyjde :D Možná se taky do hry příjdu podívat ;) Hodně štěstí :-[
# 9.1.2015 23.21
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Fredy, dobrá úvaha, hlavně, že jste mystikovi dávali 30 DMG.. kkti :D (Nefunguje ani jeden ze tří atributů), u lovce a bojdy je to naopak.
Black : Před wipe to bylo hratelné, (skoro) - nonstop byl plný server. Každý udělá řemdu, vydělá si, naskillí bojdu/mystika/lovce a beztak to pak vše bude opět jen o killu.

Zkuste zapojit i ostrovy ... koho zajímá, že si u Gizma někdo koupil ostrovy za real Kč. (mě osobně by to sralo ... ale když si vezmu, že jsem platil hružku server - přes 3 000kč a mám zakázáno to zapnout, také nebrečím, skloním hlavu a myslim si své)
Za ty 3 000, které jsem platil za Hružka server by bylo dobré dostat na 30 acc VIP. NE.
Nikdy nebyl problém na hružce, nikdy. Jak se skinama, tak se hrou. Ale prostě tak to je. Takže Ostrovy by se dali využít ... Pokud nebude někdo, kdo si platil penízky brečet.
_______________________________________________________________________

Klanové války, klanové pvp, ostrov proti ostrovu, obyčejné pvp jsem tu nezažil od doby, co nejsem správce xD Trocha fantazie do toho zapojit.

Dle mě :

Skilly na 1:50
Ceny munice/zbraní = real cena (kulas = 15 000chk, blesk 2500 chk, .. apod. )
1-2 Chmazky s tím, že mohou dělat s GM2 - kopáky, soutěže na pódiích, hledačky a různé chmatohlamy, ...
1 GM na vyjímečné Questy ( jednou do týdne o kredit .. viz. web - směnný systém) + řešení sraček.
A kolik je správců je mi jedno, ale pokud správně počítám, tak jste 3. .. Fredy, Black, Pixee.

A správci by mohli prááávě dělat to, co jsem již psal :

Klanové války, klanové pvp, ostrov proti ostrovu, ... je toho hrozně moc na vymýšlení.



btw. Chápu, že někdo bude brečet.
První adept má u mě 10 000 chk.

Je mi do toho všeho hovno, jen dávám návrh, který můžete beztak poslat do čípi ;)
# 10.1.2015 6.26
cc, tadi amfýk.
buček.
uživatel
Ve hře: Buček
SZ Skype
Souhlasím z Amfetaminem stačí 3x sundat příšeru ze štěstím padne 2x pytel máte 160k za skillení dáte max 15 tisíc a co zbytek pěnez ?:)
# 10.1.2015 9.40
2012 Best uppdate Gizmo come back :'(:'(
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Dej skilly na 1:50 a půlka lidí ti to přestane hrát. Osobně jsem už na ofiku za těch 8 let vyskílil učet tak 4x a stačilo mi to :D ...
# 10.1.2015 13.12
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Morpheus
zablokován
Obrázek
Ve hře: Morpheus, Geralt z Rivie
SZ
achjo :-D blacku, snažíš se, je to od tebe hezké, ale nemá to žádný výsledek :-D nic na tom, co jsi napsal nesouvisí s novým serverem, jede se to furt dokola, za chvilku to bude to samé a zase bude WIPE, správce lvl 95942193-(
# 10.1.2015 17.23
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Co jede furt dokola ? Vše co jsem napsal v tématu se ve hře děje..
# 10.1.2015 17.31
 
Blacky
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Vzdy to tak je... Mesiac sa to dodrzuje a potom to je zas na hovno a nakonec ma kazdy vsetko...
# 10.1.2015 19.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.