Chmatákov online


Fórum – Nový Server

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pixee_obnova
uživatel
SZ
Na serveru proběhl wipe všech účtů. Důvod psát nebudu, všichni ho znají, a ti co ne, můžou být vlastně jen rádi. A co si budeme povídat, tak či tak, by k tomu došlo.

Info o novém serveru:

Rate skillů: 1:25

Ceny: Nastaveny.

Nastavení skinu: Skin bude na účet nastaven pouze tehdy, pokud majitel skinu napíše id a účet, sem do toho tématu: forum.chmatakov.cz/tema/13504-skiny#p254345. Pokud, má majitel skinu ban zde na web, ovšem ve hře se neprovinil, nalezneme společně cestu, jak žádost o nastavení skinu uskutečnit. Pokud má ale majitel skinu ban i ve hře, není co řešit, porušil pravidla hry, dokonce i webu, a jeho žádosti nebudu brát za vážné.

Kdo má zájem o VIP přístup, získá ho na jeden účet přispěním na provoz serveru částkou 100 kč.
skype: phyxee

Možnosti platby:
paypal - phx23tekk@gmail.com
ge money účet - 164946863/0600

Zbraně: Nyní jě možné, zakoupit si u členů Chmazky, tyto zbraně: Bílá sniperka (-133), Rotační kulomet (-131), Úderová puška (-164), AK-47 (-163) a UZI (-169)

Ceny zbraní:

Obrázek Bílá sniperka: 12 000chk
Obrázek Rotační kulomet: 15 000chk
Obrázek Úderová puška: 6500chk
Obrázek AK-47: 6500chk
Obrázek UZI: 8000chk



Naposledy upraveno: 25.4.2015 20.15

# 7.1.2015 16.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Palec hore, jen aby to vydrželo. :)
# 7.1.2015 16.09
Facebook: Petr Pletka
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Takhle to bude lepší.. Hlavně bych rozhodně nedával DMG bleskovky na 30. protože to pak je bojda zase ve velké výhodě, nechal bych to tak, jak to je..
# 7.1.2015 16.26
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Radši vymysli jak zabránit podceňování chobotů. Mnohem lepší by bylo, kdyby byli vzácní a chobota měla jen "elita"

ne že je vyhazují lidí zadarmo protože zabíraj místo.


# 7.1.2015 16.34
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ

Shadowmak:Radši vymysli jak zabránit podceňování chobotů. Mnohem lepší by bylo, kdyby byli vzácní a chobota měla jen "elita"

ne že je vyhazují lidí zadarmo protože zabíraj místo.




Nojo, jenomže oni padají z truhel, taky jsem přemýšlel o chobotech a napadlo mě, že si budu hrát na spalovnu a choboty zahrnu do směnného systému..
# 7.1.2015 17.05
 
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Blacku to by nebylo špatný, alespoň by se zase oživilo povolání lovec, poslední dobou se prostě používal jen ke killení harpunou... :)



Naposledy upraveno: 7.1.2015 17.26

# 7.1.2015 17.12
 
volky
uživatel
Ve hře: volky1 , volis
SZ
Je dobře že se udělal wipe , protože ted jsme si všichni rovni a nikdo neni ˇBOREC SERVERUˇ a nemá vše na co si vzpomene . Co se týče DMG Bleskovky nechal bych to na 40 aby nebyli Bojovníci v tak velké výhodě . Jsem rád že to wipe probědlo ale zase by bylo blbý kdyby se to wipe dávalo často , protože lidi si naskillí svojí postavu aby mohli rychleji vidělávat a tak a snažili se aby měli vše na max ... a kdyby se najednou zase udělal wipe tak by jich bylo dost nasraných že musejí dělat znovu učet.. když už to wipe by jste chteli dělat znova tak by asi bylo nejlepší až tak po roce nebo po dvou :) Toto je jen můj názor ;-);-)
# 7.1.2015 17.23
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Já jsem rád, než k tomu "konci hry" zase dojde tak je to aspoň zas nějaký čas na hraní
# 7.1.2015 17.32
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Myslíš klikání na vodičku, nebo na akční tlačítko ?

Jo, super :D

Lepší to bylo před wipe :D Moc killing.


//// EDIT

Když jsem si to konečně přečetl, má to něco do sebe a black mi konečně dokázal a ukázal to, že je správnej vocas správcos man.

Nechej ale dmg blesku na 40 .. :/ Jinak nemá mystik cenu ... u bojdy co 1% levelu, to větší dmg, apod ... a u mystika to nefunguje .. + má bojda crit, bonusy, větší hp ... přičemž mystik má méně hp, sice muta .. ale 30 dmg by bylo málo ... (s 40dmg to bude fifty fifty) ;)
# 7.1.2015 18.01
cc, tadi amfýk.
Bushido
uživatel
Ve hře: Bushido
SZ
Amf. Ten lvl dmg neprídava, neviem prečo. Ja si myslím že pokým niesu v hre bonusy a amulety na crit. Tak by sa dmg bleskovky mohol znížiť na 30dmg, lebo 1v1 ešte keď si dá mystik mut je bojovník bez šance.
# 7.1.2015 19.30
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
No právě :twisted:

Opravdu zajímavé řešení. Jsem zvědav, jak dlouho to vydrží :D
Každopádně určo jsi to odzkouším.
# 7.1.2015 19.51
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Co se týče levelu, dovednost síla funguje a to brilantně, ovšek to tu již každý dobře ví, samozřejmě že s levelem 2 toho moc nepoznáte, ale jsem si jist, že při levelu 7 už by se výsledek dostavil. ;)

Amfe klaním se. :D
# 7.1.2015 20.09
 
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Kdyby jsi měl lvl 15 tak by jsi dostával dmg jak prase když si měl knihu na stat a dodal bys si sílu těma knihami tak by jsi doval velký dmg ale tyhle knihy se asi už dohry nedostanou :D
# 7.1.2015 20.31
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
Paráda teraz má aj väčší zmysel mať remdu na zarábanie pred wipe ked som prišiel do hry za remdu skillil som a po čase mi kamarat povedal načo skillim a ja že aby som zarobil a on tu ti stačí ísť na nejaký Q a odnesieš si dosť chk a tak to aj bolo bol som na jednom Q a mal som už vyše 100k tak dúfam že to teraz takto nebude. :)
# 7.1.2015 20.33
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Bushido, jde vidět, že to nemáš ozkoušené a proto píšeš to, co píšeš.
Chápu ..

Jak píše Black, level 7-8 + jde znát u bojdy při dmg ;)

Já když měl 20 sílu - což je 20 level, tak to ubíralo jak prase a bojda s 20 levelem proti 2 mystikům - vyhraje.

Jen mít trpělivost, hrát, dělat levely. Jen tak můžeš být nyní TOP.

Ale jak píšu, neplatí to u mystika, jen u bojdy .. a tuším, že ani u lovce ne.

Jak se mi hned lépe píše když je tu člověk, kterej normálně a logicky myslí a má fantazii :D

EDIT// facebook.com/HorrorCore.cz okej ?
# 7.1.2015 20.48
cc, tadi amfýk.
Bushido
uživatel
Ve hře: Bushido
SZ
Prepáčte až teraz som si to odskúšal. Pri level 5 zvýšené poškodenie o 2dmg



Naposledy upraveno: 7.1.2015 22.21

# 7.1.2015 22.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Poslední novinky » Nový Server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.