Chmatákov online


Fórum – CHMATAKOV

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » CHMATAKOV

yungshooter
uživatel
Obrázek
Ve hře: Travis
SZ
čaute,napadlo ma,že by tento mohol byť viac fun ako jabko,keď jabko bežalo na verzii 826 pamätám si že bolo 100 ľudí online,malo to úplne velkú hrateľnosť,tak isto jabko malo úspech skoro do konca,keby tento server bol viac fun,bol by väčší team,myslím Questery,GM,CHTS,CHMAZKA,tak by to podľa mňa malo väčšiu hrateľnosť,viac killingu,viac chk atď ,docela ma pychá pri srdiečku keď si pozerám videá z chmatu z pred 3 rokov,kde v 4 meste je 20 ľudí a killujú sa,tak isto aj pod nemocnicov,teraz vo 4 sú 3 ľudia, a je to docela nuda...

PROSÍM VYJADRITE SA
Ďakujem
# 27.10.2014 17.22
 
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 63 %     Hlasovalo: 12

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
jj blek začal poslouchat yso a jede tvrdaka i na svou mamu, musime s tim neco udelat nes bude pozde jj
# 27.10.2014 18.14
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Uz jsem ti ty duvody napsal.. Tady nejsme u soudu, abych ti obhajoval neco :D.. Server jede, jak jede a pojede do ye doby, dokud to pixe nezmeni.. A vase hlasovani nikoho nezajima.. Jedine, co chcete, je mit vip, skiny a gm prava :)
# 27.10.2014 18.15
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
yungshooter
uživatel
Obrázek
Ve hře: Travis
SZ
nepochopil si ma..kolko máš IQ? kto písal že chce mať GM docela si šašo.. chceme fun,žiadne gm prava
# 27.10.2014 18.16
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
nn chceme gm prava nelzi
# 27.10.2014 18.18
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A co jako, ze chcete fun? :D
# 28.10.2014 6.07
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jasper: +1

yungshooter: No, už to bude týden, co jsem byl ve hře, ale přišlo mi, že přesně ty situace, co popisuješ "za starých dobrých časů" jsem tam potkal. Questy i víckrát denně (a o pořádné zbraně, aby bylo čím killit). V Jižním Chobotově a na Trhu bitky že jsem měl lagy, když jsem se přišel mrknout. Takže mi přijde, že tu mlátíš prázdnou slámu. Co konkrétně by mělo být víc "fun" mimo to, že by se to napsalo do nadpisu serveru? A co se jabka týče, s verzemi souvisí jen zneužívání nových skinů, jinak to s verzemi moc nesouvisí.
# 28.10.2014 10.00
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » CHMATAKOV

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.