Chmatákov online


Fórum – TroubleGang Společenství

Fórum » Diskuse o Chmatákově » TroubleGang Společenství

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Takže dnem 18.9. zákládám toto společenství i tady na Chmatákově (někdo ví o co jde, byl tu ten klan i předtím). Na první pohled, to může vypadat jakože jsme náký týpci co si hrajou na gangstery z USA, ale mýlíte se. Je to o uplně něčem jiném, jsme jen parta kámošu co stejně smýšlí a chce něco dokázat (mimo Chmatákov).
A tady chceme vystupovat elegantně a se stylem né jak ostatní klany krom Havany.

Zde jsem založil společenství, budeme společenství kámošu, bude i klan, ale i kdyby se klanovka ztratila jde tu o kamarádství, rodinu, loajalitu a respekt, která zůstane.

Vůdce: Montlk

Členové společenství:
Kolumbus
Bukis
Momomean
Lioness




Přátelské klany:


Nepřátelské klany:(bere se na které jsme přímo vysazení)
CH.B.I.

Poznávací znamení: DC Čepka a klan

Jelikož chci aby klan měl nějakou prestiž a styl, nikoliv jako většina klanů tady. Tak jsem sepsal kodex podle kterého se musí každý člen řidit.

KODEX TROUBLEGANGU NA CHO:

1. Všichni kteří přistupují ke společenství musí vědět, že:
1. Můžou zbotahnout,
2. můžou se dostat do NP
3. můžou i zemřít.
Toto společenství, je pro všechny co si dou za svým i když jim život dáva facky. Může se stát, že někdo bude říkat, že jsme trapní. Ale bud‘ jsou to jen pochybovači a nebo nepochopili koncept TroubleGangu, nikomu nic nevnucujeme, chápeme cizí názory.
2. Vůdci Skupin: Jste zodpovědní za zákonné/finanční odměny a závazky členům skupiny; smlouvou, nebo spíše závazkem musí být vaše jediné slovo.
3. Zrádce ve skupině je zrádce celé skupiny. Zrádci jsou považování za nákazu; dříve či později se mohou nakazit i další členové.
4. Vůdce skupiny a dav by si měl vybrat svého diplomata, a měli by zapracovat v určitých způsobech na urovnání sporů. V jednotě je síla.
5. Snažte se vyvarovat sprosté mluvě ,občas to samozřejmě nejde, ale snažte se udržet, klan má mít nějakou úroven‘.
6. Donášeči (bonzáci) tady nemají co dělat. .
7. Rozeznejte svůj cíl, toho kdo je skutečným nepřítelem.
8. Řemeslníci a nevinní chmatáci nejsou ani tím sebemenším cílem a měli by být proto ušetřeni. (Výjímka je, když jsou z nepřátelského klanu, nebo pokud někdo z TG nemá přesnost a chce skillit).
9. Respektuje naše Sestry. Respektuje naše Bratry.
10. Stojíme spolu vždy, Bratr za Bratra. Nepřítel Tvého přítele je Tvůj nepřítel. (zde záleží na domluvě celého TG)
11. Je to společenství, které zůstane i po rozpadnu klanu. Klanová listina na to nemá vliv.
12. Pomáháme si, jsme tým, nejedeme jen pro svůj profit, ale pro celý tým, v jednotě je síla.
13. Noobové co zabloudí náhodou do 4. nejsou pro nás terčem, musíme je nasměrovat k lhotce a né je killit, každý jednou začínal.
14. Od dob zrádce Leeho a Kebraka, kteří si jednou otevřeil hubu na špacír je "funkce býti zrádcem" některými lidmi i přípustná. Právě proto nepřipouštět.

Kodex se může časem rozšiřovat o nějaké pravidla vůdcem.

INFO O NÁBORU:
Do klanu beru každýho slušnýho člověka co chce něco dokázat a je v pohodě komunikativní, nezajímaj mě skilly, nezajíma mě jak dlouho hrajete. Zajíma mě jaký ste, je to klan o kamaradství.

Přihlášku se stručnými informacemi o Vás pište sem.
(Ty co znám stačí jen něco napsat a naberu Vás)

TG OR NUTIN!
Přípravte se brzo na revoluci v klanech.



Naposledy upraveno: 27.9.2014 20.02

# 18.9.2014 21.29
 

Stránky: 1 2 3

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Momomean: Noobove a řemeslníci na co je killit? Pokud vyloženě neprovokujou nebo nám neberou dropy tak naco je zabijet?

Kdo konkretně tě zabil, konkrétní nick... Havanu vede J3w a pochybuju, že Black nebo Kolumbus by tě sejmuli.

Nová členka: Lioness (tuším, že byla i v původním TG)
# 24.9.2014 16.38
 


SZ
remes brečí a je rozjetej jak skejt
# 24.9.2014 16.38
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Tuším, že to byl Lvcsdope a Destroyer.
Jména nejsou úplně přesná.

Každý řemeslník co jde do 4 buď pokecat, buzerovat
a nebo čorovat. Pak tu jsou další co tam chodi protože nikde jinde nikdo není. Ale to je jedno..
# 24.9.2014 16.52
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Lvcasdope je v Havana Clubu a Destroyer též.
# 24.9.2014 19.14
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
To sice ano, ale nejsme spolu?
# 24.9.2014 19.58
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jsme spolu, urcite Te nezabili schvalne, neni se ceho bat .) (vsco)
# 24.9.2014 20.43
 
Pašteková
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pašteková , Wespe
SZ Skype
Prečo si si vybral tých najsilnejších súperov? ;-)
# 24.9.2014 22.40
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Pašteková:Prečo si si vybral tých najsilnejších súperov? ;-)


Co? Nechápu
# 24.9.2014 23.00
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ

Pašteková:Prečo si si vybral tých najsilnejších súperov? ;-)



Je tam CH.B.I a za me je nejsilnějším klanem chmakuza :D nemel jsem ted moc casu na hru tak nevím ale věřím ze hráče kteří spolu hrajou snad 3 roky neporazí klan kterej slaví 2 měsíce založení :D neberte to jako hate.
# 24.9.2014 23.25
Born with nothing, die with everything
Montik_obnova2
uživatel
SZ
16 Musím udělat prohlášení takže.

Skoro nikdo nepochopil vůbec concept celýho TroubleGangu (dalé jen TG).
Tímto se klan odpojuje od Havany.
Důvody:
-Korupce v klanu, nebudu jmenovat, dobře to sami víte. (a nejen v tomto klanu, je to všude, pochybuju, že máte tolik peněz rybařením, takže to je nečestná hra).
-Dětinské chovaní (některých jedinců)
-Nedodržovaní kodexu

Nechci si stěžovat, ale byl sem ve hře za nooba nick: kolovratek53 a ptal sem se GM (Blacka).. na cestu ze 4řky. Akorát tam vykřikoval naký dětinský fráze a neporadil mi, fakt super přístup k nováčkum, pak se divíte, že máte málo slušnejch hráču. (důkaz nemám, ani si stěžovat nechci, jen to sem připisuju, každej si to přeberte sami).


Tímto se TG distancuje odevšech podvodů, nepravostí a kliček. My jedeme čistě a kdo chce at' se přidá. Jak jsem psal není to jen klan, jenže to většina nepochopila.

Klan TG ve hře má prozatímní pauzu, nemám čas, mám vyšší zájmy.
Společenství dál funguje muže se přidat každý at mi píše na skype (je v profilu) 1


Jednou se vratím... Makaveli.


# 27.9.2014 20.20
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Ani jsem si žádného kolovrátka nevšiml, dost ve hře afkuju, nebo hraju z více jak 3 účty.. A při situaci, která byla včera ve 4. městě, je zcela normální, že se dá přehlédnout a zaspamovat několik vět. Bavil jsem se tam s přáteli, myslel jsem že jsi mezi nima, takže jsem si těch dotazů nevšiml.

BTW: Prosimtě, chk z rybaření... Však jsou ve hře q, ve kterých se dá ukořistit tučná suma chk, např. udržení 4. města, nějaké ty kopáky atd.., a ty to víš moc dobře, tak si prosím tě odpusť tyhle kraviny..

A co že jsi odtrhl svůj klan, však jsi byl schopný do něj vzít jednoho člověka, za celou tu dobu, kodex jsi vymyslel sám pro svůj klan, sám jsi si smyslel, že Havana bude přátelský klan, tak nemel kecky, jak Havana nedodržovala kodex, když to je uplně jinej klan a ten kodex ma u...


Když potkám ve hře hráče, co se ptá, tak mu vždycky řeknu.., největší sousto je, když musím vysvětlovat jak fungují poklady z flašek, a to je nějakej sloh.
# 27.9.2014 23.47
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » TroubleGang Společenství

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.