Chmatákov online


Fórum – Nestěžuju si

Fórum » Komunikace se správci » Nestěžuju si [zamknuto]

_Ego_
uživatel
Ve hře: Ego
SZ Mail
Prosím o oživeni v NP Ego , havanaci neunesly že jsem měl pravdu :-) napsal jsem že Q kill nebo kopak jsou jen když havanaci jsou online a chmakuza , chbi ne :D tak se rozbrečely a dali mě mrtveho do NP ubohost a ještě napiše stěžuj si na forum oživ se jak chceš :D:D:D:-)
Proč jsem to nenapsal do PM , at to vidí každy :-)
Ale když už at je Q tak at to děla někdo jiny než jen Quester děla to jen pro svuj klan :D aby měli chk a věci tet jsem viděl tak 5 zlatych pytlu si vykopaly havanaci :)
# 25.9.2014 20.07
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jojo, všechno je to podplacený jednim panákem havany, neuděláš nic.
# 25.9.2014 20.10
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ano, oživ se jak chceš, ty si na tom Q byl, takže asi nebyli online jen havaňáci a zeptej se CHBI i Chmakuzy, že Q dělám i když jsou všichni z Havany offline. Dělám Q když mám čas. Nebudu poslouchat debilní narážky, ještě něco napíšeš a budeš v tom NP déle ;-)

Navíc to byl kopák, takže krumpáč sis mohl donést také ;-)
# 25.9.2014 20.16
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Myslim si ze ma pravdu. Minule je ve hre Havana a chmakuza a byl kill Q. Normalni hraci nemuzou nic ziskat pac je to jen pro Klany. Chsro sanci nema pac skoro nikdo nehraje.
# 25.9.2014 20.22
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

AviNci:Myslim si ze ma pravdu. Minule je ve hre Havana a chmakuza a byl kill Q. Normalni hraci nemuzou nic ziskat pac je to jen pro Klany. Chsro sanci nema pac skoro nikdo nehraje.



Proto byl dneska kopák.. Co mam dělat víc? Mam jít do lhotky rozdávat věci?
# 25.9.2014 20.26
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
XD no o kopaku to samy minule byl ve 4 je pro klan.
# 25.9.2014 20.28
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
To určitě. Kdyby byl Q jen když je např. Chmakuza ve hře, tak není jediný Q..Od nás už téměř nikdo aktivně nehraje..Buď nemáme čas, nebo nás to už nebaví, včetně mě ..A když zabrousím do minulosti, nepamatuji si příliš Q o obsazování, kdy náš klan byl v početní výhodě (z důvodu spojování ostatních organizací)..Q ve kterých náš klan byl v početní výhodě bych spočítal na jedný ruce..
# 25.9.2014 20.32
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
No tak teď jak napsal Mario budu čekat až bude od chmakuzy ve hře hodně lidí abych udělal Q, tudíž Q dělat nebudu. Jsem zvědavej jak vás ta hra bude bavit ;-)
# 25.9.2014 20.36
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Nevim co cekate...Je logicky, ze kdyz ve hre nejsi, tak asi nebudes na q. Bud ve hre a muzes jit i na q.
Nebo se tu snad vede nejaka konspiracni teorie, ze jew dava kazdych 5 minut .sleduj, aby videl kdy je ve hre nejmin hracu z ostatnich klanu a mohl dat quest? Aha lol
# 25.9.2014 20.37
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
+20% za zbytečný topic ("Proč jsem to nenapsal do PM , at to vidí každy :-)";) jj příště piš PM.

Ano jsou to Q jen pro Havanu, proto taky na všech q je výzva ať jdou hráči do sebe, že je kill povolen se píše s capslockem. Dalším důkazem, že ty q jsou jen pro havanu je třeba to, jak tam dneska naběhla chbi.

Je to klasika, další člen týmu, tak si ho musej trošku okopat, kdyby se našel novej chts, tak dá Egovi np za afk skill, a ten tu bude psát stížnosti, jak moc je to nefér.

/lock, A do budoucna varuji, že od teď zvyšuji sazbu varování na 25%, za všechny tyto témata. A pokud se to nezlepší půjdou procenta nahoru a nahoru. ;)
# 25.9.2014 20.48
 

Fórum » Komunikace se správci » Nestěžuju si [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.