Chmatákov online


Fórum – Off

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Off [zamknuto]

Drizzy Drake
uživatel
Ve hře: Dr1zzy Remda
SZ
Jste jak postižení furt vypínat server,každej si na to stěžuje co s tím furt děláte,nechce s tím už něco dělat ?

20% /Sám píšeš jak postižený/.
79% /ještě jeden takovej topic a ban//pixee.
# 23.7.2014 13.28
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
Tak jdi ven,jestli ti to vadí 3-(3-(
# 23.7.2014 13.32
 
kubicek307
zablokován
SZ
NECHOD VEN. Jednou jsem to zkusil a byli tam takový divný věci s dlouhejma vlasama a takovejma balonkama pod krkem, no hrůza co ti budu povídat!
# 23.7.2014 13.33
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Drizzy uklidni se. Nikdo ho úmyslně neodpojuje. Kolem 3 se vracím domů, tak ho nahodím. Teď nemám jak.
Lock
# 23.7.2014 13.34
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Server jsem nahodil, teď jdu zabanovat ty bugery. Hned na to nastavím ceny a DMG a vyřídím vaše zprávy.
# 23.7.2014 15.39
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Gizmo
autor hry
SZ
Dvoulistek, nastav prosím ID 140 na účty, které ti psal majitel. Nevím, jestli je tam chyba s hořícím skinem, nebo ne.
# 23.7.2014 16.02
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Gizmo: Už jsem to s ním řešil, psal jsem i Pixeemu. Pod 140 je stále hořící lebka. Prošel jsem všechny skiny a ten jeho prostě ve hře není.
# 23.7.2014 16.09
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Gizmo
autor hry
SZ
Má to být 140...hořící jako animovaná? Je to asi chyba toho, že je to speciální skin, tak jsem to nastavil jinde. Mg...fixnu to večer.
# 23.7.2014 16.17
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jo ta animovaná tam je pořád.
# 23.7.2014 16.19
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Pixee_obnova3
uživatel
SZ

Drizzy Drake:Jste jak postižení furt vypínat server,každej si na to stěžuje co s tím furt děláte,nechce s tím už něco dělat ?



Nepříjde ti, že už moc přeháníš? Máš nekde psaný, že tahle hra musí jet nonstop 24/7? Platíš si tu hru, že si tady stěžuješ? Až si budeš platit měsíčně provoz serveru, tak pak budeš mít nárok na to si tady stěžovat, idiote.
Další věc je ta, že jsou mezi váma kreténi, co maj neustále potřebu shazovat server - nemůžu u toho sedět 24/7 a hlídat, jestli to náhodou nespadlo.. Spočítej mi, kolikrát za těch 8 měsíců co to jede, byl server off.. ale ikdyby byl server off 10 hodin denně, co je tobě do toho? NIC!
# 23.7.2014 18.41
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Off [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.