Chmatákov online


Fórum – Hnedka

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Hnedka [zamknuto]

DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Čo keby sa za hnedku dostávalo aspoň 100chk v spaľovni ?
(neviem prečo sa to zrušilo ale zrejme preto aby tu nemali všetci milióny, viem že 400 je moc ale 100 by mohlo byť.)
# 12.7.2014 13.28
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Bylo to tak vždycky a nikdo miliony neměl.. Byla to super věc, pamatuji si někdy i třeba 6 lovců u hnědého.. To ten chobot jen problikl a už byl v invu.. Byl to nejlepší způsob, jak se na cho zabavit.. Tenkrát mě to pěkně naštvalo, když to Gizmo opravil (byl to bug, nikdy to nemělo existovat).. Doslechlo se mi ale něco, že se to prý zase zavede, tak uvidíme.
# 12.7.2014 13.41
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Joj tak to ale bude několik lidi na CHO u hnědky :D A bude ochočovat jak oživot :D
# 12.7.2014 13.45
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Jj bylo fakt super když si každej udělá 40ochočka a pak na to s*re... Ste akorát líný prostě a hlavně co tak si neumíte určit ceny, je Vaše chyba, že prodavate hnědku za 400chk... v obchodě je za 7,5k a vy ho dat za 500... njn pak se nedivte, že si nikdo ani s prominutím té blbé hnědky neváží (i když ve vectoru vypadá fakt sh*t).

A taky nechápu proč každej píše nápady když stejně všichni víme, že Gizmo si to ani nepřečte a když jo tak na to s*re a když už něco přidá tak je to naká d*mentní čepice ale, že tu je 5767687 nedokončených věcí ho nezajímá, musel sem to říct je to tak a klidně mě ukamenujte za to, že tu píšu pravdu.
# 12.7.2014 13.49
 
kubicek307
zablokován
SZ

AviNci:Joj tak to ale bude několik lidi na CHO u hnědky :D A bude ochočovat jak oživot :D


A problém je kde? V čem to vadí ?
Normálně bych tu cenu vrátil klidně na 400 a nebál bych se. Jak už se tu psalo bylo tam vždy dost lidí, takže to stejně nebude mít jen jeden a rozdíle se to mezi více lidí. Byla to snad jediná zábavná forma výdělku. Ne jako těžení, nebo rybaření ( jen kliknout prodat kliknout 100x) u tohodle se aspon trochu zabavíte.
# 12.7.2014 13.53
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Mont!k:Ste akorát líný prostě a hlavně co tak si neumíte určit ceny, je Vaše chyba, že prodavate hnědku za 400chk... v obchodě je za 7,5k a vy ho dat za 500... njn pak se nedivte, že si nikdo ani s prominutím té blbé hnědky neváží.



Podmínky pro ochočení chobota (písečný - 20 ochočko - respawn cca 7 minut, hnědý - 40 ochočko - respawn 3 minuty) a přesto se tu najdou hráči, co pak přijdou na forko a trvdí, že za tak nízké ceny chobotů ve hře mohou hráči..Za ty ceny nemohou hráči, ale podmínky ..
Až se bude nejsnazší chobot ( v tomto případě písečný ) ochočovat např. od 70%, hnědý 75%, sněžný 80% atd. atd. a spawn bude jednou za několik hodin s tím, že šance na ochočení bude např 1:4 a ceny chobotů v obchodech (hnědá lama, hnědý chobot, atd bude od např. 40k), pak si buď jist, že za 500 ho nikdo prodávat nebude..
# 12.7.2014 14.09
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Mario:

Mont!k:Ste akorát líný prostě a hlavně co tak si neumíte určit ceny, je Vaše chyba, že prodavate hnědku za 400chk... v obchodě je za 7,5k a vy ho dat za 500... njn pak se nedivte, že si nikdo ani s prominutím té blbé hnědky neváží.



Podmínky pro ochočení chobota (písečný - 20 ochočko - respawn cca 7 minut, hnědý - 40 ochočko - respawn 3 minuty) a přesto se tu najdou hráči, co pak přijdou na forko a trvdí, že za tak nízké ceny chobotů ve hře mohou hráči..Za ty ceny nemohou hráči, ale podmínky ..
Až se bude nejsnazší chobot ( v tomto případě písečný ) ochočovat např. od 70%, hnědý 75%, sněžný 80% atd. atd. a spawn bude jednou za několik hodin s tím, že šance na ochočení bude např 1:4 a ceny chobotů v obchodech (hnědá lama, hnědý chobot, atd bude od např. 40k), pak si buď jist, že za 500 ho nikdo prodávat nebude..



Aha, aha.. velmi zajímavé, že jsem si kdysi na Rabbitovém serveru vydělával prodejem chobotů, né každej chce jezdit na bloudovy takže blouda sem prodaval tak za 500chk a hnědýho i za 2k..... Neumíte si určit ceny.. stejně jako když byli láhve novinka.. určil sem cenu 5k zá 1 láhev za tejden sem měl 300k. Takže mi tady nevykládej, že máte špatný podmínky.
# 12.7.2014 14.26
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Mario: Přesně něco takového bych udělal. Respawn třeba 2 choboti za den plus malá šance na ochočení.
# 12.7.2014 14.41
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Mont!k:

Mario:

Mont!k:Ste akorát líný prostě a hlavně co tak si neumíte určit ceny, je Vaše chyba, že prodavate hnědku za 400chk... v obchodě je za 7,5k a vy ho dat za 500... njn pak se nedivte, že si nikdo ani s prominutím té blbé hnědky neváží.



Podmínky pro ochočení chobota (písečný - 20 ochočko - respawn cca 7 minut, hnědý - 40 ochočko - respawn 3 minuty) a přesto se tu najdou hráči, co pak přijdou na forko a trvdí, že za tak nízké ceny chobotů ve hře mohou hráči..Za ty ceny nemohou hráči, ale podmínky ..
Až se bude nejsnazší chobot ( v tomto případě písečný ) ochočovat např. od 70%, hnědý 75%, sněžný 80% atd. atd. a spawn bude jednou za několik hodin s tím, že šance na ochočení bude např 1:4 a ceny chobotů v obchodech (hnědá lama, hnědý chobot, atd bude od např. 40k), pak si buď jist, že za 500 ho nikdo prodávat nebude..



Aha, aha.. velmi zajímavé, že jsem si kdysi na Rabbitovém serveru vydělával prodejem chobotů, né každej chce jezdit na bloudovy takže blouda sem prodaval tak za 500chk a hnědýho i za 2k..... Neumíte si určit ceny.. stejně jako když byli láhve novinka.. určil sem cenu 5k zá 1 láhev za tejden sem měl 300k. Takže mi tady nevykládej, že máte špatný podmínky.



Běž do hry a urči cenu chobota ..To tě chci vidět.. :D
Pochop, že když jde JAKÝKOLIV ITEM získat snadno ve hře, pak pochopitelně i cena bude nízka a podmínky které pro ochočení chobota jsou, jsou slabé ..Prodej chobotů funguje, ale týden, dva max, než si hráči sami to ochočko udělají ..Já osobně sem od nikoho nekoupil žádnýho chobota, protože udělat si 20% ochočka je otázka na hodinu, dvě max. a byla to moje jedna z prvních věcí, co sem si udělal a do večera ochočil tolik chobotů, co sem potřeboval..
Je hezký, jak mi tady vyprávíš o tom, jak si na rabbitovo serveru vydělával na ochočování, ale až mi to dokážeš tady, pak ti budu věřit..

A k těm lahvím ..Dobře vím, jaká byla v době, kdy se do hry lahev přidala ceny protože i já sem hrál aktivně..Samozřejmě si mohl prodat lahev za 5k, ale výjimečně a první den ..Cena byla 2k a ta fungovala den,dva, 3 už je asi hodně, než lidem došlo, že i 2k je hodně, ale že si týden prodával láhev za 5k a vydělal na tom 300k vyprávěj někomu, kdo v tý době nehrál..Ten ti to možná sežere.. :-)
# 12.7.2014 15.25
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
mario je jedinej kdo přemýšlí nad tím co píše xD

zase řešíte blbosti :D už je to dávno vymyšlené, jediné co o5 chybí, je gizmuv čas... nevím co furt řešíte a vtíráte... píšu to samé do každého tématu s nějakým nápadem, každej z nich tu byl 999x...
# 12.7.2014 15.34
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Souhlasím se vším co napsal Mario. Nicméně už to tu bylo mockrát jak psal Fredy.
Proto LOCK než se to tu zase zvrtne v zbytečný flame.
# 12.7.2014 15.42
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Hnedka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.