Chmatákov online


Fórum – Zbytečný spam

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Zbytečný spam [zamknuto]

RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
Chtěl bych nahlásit hráče DURUM KEBAB,který zbytečně spamuje ve hře a potom to kickuje ostatní hráče.

Obrázek
# 8.7.2014 0.01
Život je jako malování,ale bez gumy :)
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Kdy už to pochopíte, že screen se zde, na chmatu, nebere jako důkaz.., tudíž je toto téma zbytečné.

Bylo by dobré, aby se tato informace zapsala do pravidel, předešlo by se tak těmto tématům.
# 8.7.2014 0.41
 
RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
Tohle se jako důkaz brát může...nenadává tam..Prostě spamuje server a ostatním to pak padá..a Screen se vždycky bral jako důkaz a skoro na každý hře je screen důkaz..nechápu proč zrovna na týhle hře není...Nechápu proč bych kvůli tomu že nějakej č***k spamuje měl točit videa aby vy ste s tím něco udělali
# 8.7.2014 0.52
Život je jako malování,ale bez gumy :)
kubicek307
zablokován
SZ
i kdyby dostal np tak co stejně ten acc udělal jen na spam a udělá další tak co po nás chceš..:-O
# 8.7.2014 1.05
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Razer je trapnej bonzák a b*zerant.

Jj Razere nebere se to jako důkaz sry :) (PS: Na screenu nejsem já aby nedošlo ke křivým obviněním které umíte, klidně si projedte mí učty)
# 8.7.2014 1.22
 
kubicek307
zablokován
SZ
No taky bych se chtěl vyjádřit ke screenu na jednu stranu je smutný že se neberou ale na druhou stranu si za to můžou lidi samy/i :-[ kvůli tomu, že to každej 5. zkoušel padělat, když ho někdo zabil.
# 8.7.2014 1.25
 
RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
:D :D :D Montiku :D :D :D :D :D Myslím si že ve hře si hráč:KONZULTANT ZLA protože jedinej on mě takhle nazval a uráží mě takhle asi 2hodiny :)

+10% za OT /Burner
# 8.7.2014 1.31
Život je jako malování,ale bez gumy :)
Montik_obnova2
uživatel
SZ

RazeR™::D :D :D Montiku :D :D :D :D :D Myslím si že ve hře si hráč:KONZULTANT ZLA protože jedinej on mě takhle nazval a uráží mě takhle asi 2hodiny :)


To sou lži, nic mu nevěřte.

+10% za OT /Burner
# 8.7.2014 1.34
 
RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
Přijďte se podívat na těžbu (Nějaké CHTS) či ostatní,obyčejní hráči.Dneska odpoledne klidně doložím HISTORII :)
# 8.7.2014 1.36
Život je jako malování,ale bez gumy :)
Fores_obnova
uživatel
SZ
Když se nebere screen,myslíš,že se bude brát historie? 3-(3-(3-(3-(
# 8.7.2014 1.37
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Příště kontaktuj CHTS / natoč video.
lock
# 8.7.2014 6.47
 

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Zbytečný spam [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.